Мій родовід

Моє родове дерево

Моя сім'я не дуже велика. Про своїх далеких предків я знаю небагато історій. Я часто цікавлюся тим, як жили мої прадідусі й прабабусі, але ця інформація, на жаль, не дійшла до мене. Тому що деякі прабабусі й прадідусі недовго прожили на світі . Моя ж сім'я - татко, мама, моя сестра та я.

Усі мої предки родом із Переяслав - Хмельниччини. І татова і мамина сім'ї походять із селян. Але у предків моєї бабусі Люби (маминої матері) у роду були козаки, її дівоче прізвище - Кочубей. Мої дідусь та бабуся одружилися та переїхали жити до Києві у 1975 році. З того часу наша сім'я поповнила ряди киян.

Big image

Моя родина

Мій тато - Віктор, родом із села Строкова. Він закінчив Академію сільського господарства у Києві. Моя мама - Ніна, народилася у Києві, закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Мої мама з татом познайомилися у 1991 році (у селі Строкова, де жила мамина бабуся Ніна). Одружилися у 1994 році.

У мене є рідна сестра Анна.

У нас дружна родина. У мене є двоюрідна сестра Діана (донька маминого брата Олександра), та двоюрідні брати Анатолій та Ярослав (сини татової сестри Люби).

Ми часто проводимо час разом.

Дідусі та бабусі

Батьки моєї мами: мій дідусь Іван та бабуся Люба. Вони познайомились ще у школі, бабуся чекала дідуся з військової служби, потім вони одружилися та переїхали жити до Києва. Дідусь уже більш ніж 40 років працює водієм, а бабуся працювала технологом на заводі "Радіовимірювач".

Батьки мого татка: дідусь Микола (на жаль, вже помер) та бабуся Оля рано одружилися і все життя прожили у селі Строкова. Таткові батьки все життя пропрацювали у колгоспі.

Тітки та дядьки

У моєї мами є брат Олександр. Він працює в автомайстерні, бо дуже любить вовтузитися з автомобілями. А у татка є сестра Люба, яка живе у селі і утримує велике господарство.

Рецепт моєї родини

Ми обожнюємо торт "Поль Робсон", який почала пекти моя бабуся Люба, а тепер готує моя мама.

3 склянки кефіру змішати з 1 столовою ложкою соди. Коли сода "погаситься", додаємо 3 склянки борошна і залишаємо.

У іншому посуді змішуємо 3-4 яйця з 3 склянками цукру та 80-100 грамами какао - порошку. Сюди ж можна додати горіхи, родзинки та мак.

Після цього додаємо інгредієнти з першого посуду до другого та ретельно вимішуємо.

Випікаємо у розігрітій до 180 С духовці впродовж приблизно години.

Коли торт охолоне, розрізаємо його на коржі та перемазуємо кремом: на 0,5 л домашньої сметана додаємо 1 банку згущеного (сирого) молока.

СМАКОТА!

Big image

Цікавий домашній рецепт лікування кашлю

Розрізаємо буханець українського хліба упоперек, нагріваємо у мікрохвильовці на повній потужності 5 хвилин, замотуємо у махровий рушник та кладемо на верхню частину грудей. Дуже ефективно полегшує "сухий" кашель.

Я презентую себе

Мене звати Яна. Мені 12 років. Я навчаюся в ліцеї "Наукова зміна" у сьомому класі. Більш за все люблю танювати та грати у футбол. Читати я не дуже люблю , але якщо книга цікава, мене не зупинити. Так було з книгою Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки", тому що я обожнюю пригоди, якими насичена ця книга. Я не дуже полюбляю дивитися фільми, а ось різні ток-шоу мені подобаються, особливо "Мастер Шеф". Я обожнюю уроки фізкультури, де ми граємо у футбол та слухаємо музику, та уроки англійської та німецької мови, не зважаючи на те, що вони мені даються тяжко.

Я не маю найкращого друга, тому що я товаришую з усіма. Але найбільше часу проводжу з двома Дашами, з якими навчаюсь в одному класі.

Понад усе я мрію стати сильною особистістю і водночас боюсь, що цього не станется. Але найбільша моя мрія - мир і злагода у всьому світі.

У майбутньому я планую стати журналістом або бізнес-леді.

Моє життєве кредо: "Все, чого ти бажаєш досягти, залежить тільки від тебе самого".