Kompas Przedsiębiorczosci YBP

„Dlaczego Lean Startup zmienia wszystko" - 21.08.2014

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu "Kompas Przedsiębiorczoci YBP"!

Youth Business Poland zaprasza na kolejne szkolenie!


Światowy ruch Lean Startup zmienia obecnie sposób, w jaki tworzone są nowe produkty i usługi. Metoda ta oparta jest na założeniu działania w warunkach ekstremalnej niepewności. Otoczenie biznesowe w wielu branżach zmienia się szybciej niż kiedykolwiek w historii.


W sytuacji tej tradycyjne metody budowania nowych firm przestają działać. Większość biznesplanów nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością, a mnóstwo działań kończy się marnotrawstwem.


Potrzebny jest nowy sposób zarządzania. Nowe metody, pozwalające sprawnie "sterować" startupem na drodze do odkrycia działającego modelu biznesowego. Procesy, które w zdyscyplinowany sposób pozwalają na szybkie uczenie się, poparte dowodami.

Startup nie jest mniejszą wersją dużej firmy. Startup jest eksperymentem, którego podstawowym celem jest uczenie się. Szybkie i weryfikowalne uczenie się.


Celem warsztatu jest poznanie i przećwiczenie najważniejszych elementów metody Lean Startup.


Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i innowatorów, działających na własny rachunek jak i pracujących wewnątrz większych organizacji.

Dlaczego Lean Startup zmienia wszystko - wprowadzenie do metody

Thursday, Aug. 21st 2014 at 9am-5pm

4 Smolna

Warsaw, Masovian Voivodeship

Centrum Przedsiębiorczoci Smolna

Plan dnia

08:45 Poranna kawa/herbata i networking
09:00 rozpoczęcie warsztatu
13:00 - 13:45 przerwa obiadowa
17:00 zakończenie warsztatu

później - dalsza częsc networkingu dla chętnych :-)

Warsztat jest za darmo!

Jesteśmy Fundacją wspierającą młodych, aktywnych ludzi, chcemy więc oferować szkolenia jak największej liczbie osób. Zachęcamy natomiast do uiszczenia darowizny na rzecz Fundacji zgodnie z zasadą pay what you feel. Oznacza to przekazanie dobrowolnego datku, zgodnie z własnymi odczuciami bądź poczuciem satysfakcji z udziału w szkoleniu, przed lub po udziale w szkoleniu. Nasza działalność jest możliwa dzięki darowiznom i dofinansowaniom, dzięki którym możemy rozwijać się i wspierać kolejne osoby w ich drodze do przedsiębiorczości.

Dane do przelewu:

Fundacja Inkubator Technologiczny
ul. Miedziana 11/4, 00-835 Warszawa
NIP. 7010048621
KONTO - 92 1090 1883 0000 0001 1721 1288

Jak sie zapisać?

Wystarczy wejsć na portal evenea (http://leanstartupybp.evenea.pl/) a następnie kliknąć w przycisk "Weź udział!". Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego w którym, krótko i zwięźle należy opisać swoją motywację do udziału w szkoleniu. Na podstawie przesłanych danych poinformujemy Państwa o zakwalifikowaniu się na szkolenie.


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 (22) 646 22 89 bądź adresem e-mail: biuro@ybp.org.pl.

O organizatorze

Youth Business Poland jest częścią The Prince’s Youth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Karola, która wspiera przedsiębiorczość w blisko 40 krajach świata. Program Youth Business Poland wspiera młode osoby (18-35 lat) w założeniu i rozwoju ich działalności gospodarczej poprzez zapewnienie wsparcia Mentora i profesjonalnych szkoleń biznesowych.


Program Youth Busienss Poland obsługiwany jest przez Fundację Inkubator Technologiczny.


Misją YBP jest zapewnienie wysokiej jakości kompleksowego i skutecznego wsparcia dla młodych ludzi, aby mogli otwierać i rozwijać firmy, oraz tworzyć nowe miejsca pracy.


Zapraszamy na stronę YBP oraz na naszego Facebooka