Zabieramy misia w teczkę!

Warszawskie spacery dla mam i ojców

Zaczynamy warszawskie spacery dla mam i ojców z dziećmi

Chcesz poznać nowych ludzi, a przy okazji dowiedzieć się o warszawskich ciekawostkach? Masz dosyć monotonnych spacerów z wózkiem, choćby Twoje dziecko było Najwspanialszym Malcem Świata? Zapraszam na spacery dla mam i ojców!


Trasa: do przejścia w półtorej godziny, z minimalną liczbą barier architektonicznych

Gdzie skończymy: w klimatycznej kawiarni lub klubie, gdzie będzie można zająć się dzieckiem, a przy okazji porozmawiać przy kawie z innymi rodzicami

Kto: Hanna Dzielińska, przewodnik po Warszawie, www.dzielinska.com


Jeśli chcesz zabrać swoją drugą pociechę, daj znać w jakim jest wieku, przygotuję dla niej specjalne zadania, żebyś Ty mogła/mógł cieszyć się chwilą w dorosłym towarzystwie.

17.02 (wt.) godz. 10.30| Światła wielkiego miasta (południowe Śródmieście)

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda, zobaczyć najbardziej zaskakującą salę gimnastyczną w dawnej Warszawie i dotknąć wiejskiej atmosfery w środku miasta, zapraszam!

24.02 (wt) godz. 10.30 Mariensztat i północne Powiśle

Podczas spaceru dowiesz się m.in. co robiły małpy na warszawskiej skarpie, czemu przekupki wyśmiewały wielką rzeźbiarkę, jak powiślańska Apolonia stała się gwiazdą światowego kina i gdzie w okolicy oglądano pejzaże… tatrzańskie.

Chcesz pójść na taki spacer w Twojej dzielnicy, powiedz – chętnie się tym zajmę!

Cena spaceru: 20 zł/osoba dorosła

Zgłoszenia: mailem, pod adres h.k.dzielinska@gmail.com


Szczegóły dotyczące płatności, miejsca spotkania i możliwości dojazdu z wózkiem otrzymasz mailem po zapisaniu się na spacer.


www.dzielinska.com