Otwarcie Sieciówki

Poznaj nowe centrum Pionierów Zmian

19 września, 11.00 – 23.00, ul. Irysowa 3a

Sieciówka w skrócie

Sieciówka to 205 m2 na Mokotowie niedaleko metra Wilanowska. To coworking ze wspólnie gotowanym roślinnym jedzeniem, miejsce kreatywnych, różnorodnych warsztatów oraz miejsce spotkań dla „przyjaciół Sieciówki”

Wizja Sieciówki

Sieciówka to spełnienie naszych marzeń o stworzeniu idealnego środowiska dla nas samych i dla wielu wspaniałych, twórczych ludzi, których znamy. Jest to środowisko w którym panuje życzliwość, radość wspólnego bycia i możliwość bycia w pełni sobą. Jednocześnie jest to środowisko w którym jest efektywność, dynamika i osiąganie celów. Środowisko, gdzie ludzie czują się po prostu dobrze i czują, że mogą spełniać własne marzenia.

Środowisko dla Pionierów Zmian

Sieciówka jest dla nas miejscem Pionierów Zmian. Chcemy przyciągać ludzi, którzy w jakiś sposób są pionierami – z perspektywy społeczeństwa, biznesu, konkretnej dziedziny, w sposobie działania czy widzenia rzeczywistości. Jest to szerokie spektrum ludzi – zarówno osoby pracujące z duchowością i świadomością jak i osoby pracujące nad nowymi modelami biznesowymi i nowymi technologiami. Są osoby zajmujące się ruchem i dźwiękiem, permakulturą, samowystarczalnością, ekonomią współpracy, innowacjami w biznesie, technologią, coachingiem czy działalnością społeczną. Różnorodność z pewnością jest wybijającą się cechą. Jednocześnie wszystkich tych ludzi łączy styl, wyzwania i charakter Pionierów Zmian. Pionierów pracujących na froncie tego co nowe i transformujących świat wokół nas.

Spotkajmy się

19 września będziemy mieć świetną możliwość, żeby się poznać. Poznasz również wielu innych ludzi, którzy mniej lub bardziej są zainteresowani lub połączeni z Sieciówką. W ciągu jednego dnia dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz, żeby ocenić czy jest to miejsce dla Ciebie. Poznasz nasz styl, atmosferę i ofertę, a także trenerów, potencjalnych współpracowników i możliwości współdziałania.

Program

11.00 -14.00 Brunch i ceremonie herbaciane z Ivan Sitsko


Każdy przynosi coś roślinnego do jedzenia ze sobą.


11.30, 12.30 i 13.30 Oprowadzanie po Sieciówce.

14.00 – 14.20 Krótka historia Sieci Sensownego Biznesu i Sieciówki

14.20 - 15.00 5-minutowe prezentacje


Tomasz Kozakiewicz, kanthari plus

Katarzyna Kamińska, MakeSense

Krzysztof Nędzyński, Ekonomia binarna

Sebastian Starzyński, Wpływ nowych technologii na Zmiany

prof. Bolesław Rok, Przyszłość ekonomii współpracy w Polsce

Krzysztof Korpiela, Wędrowiec przy ognisku

Przemek Sendzielski, ranozebrano.pl15.00 – 15.20 przerwa i coś miłego

15.20 – 16.40 5- minutowe prezentacje - trenerzy Sieciówki


Ben Lazar, Filozofia permakultury

Teodor Sobczak, Smile Urbo - Kolaboracyjna gra edukacyjna

Sławek Łebkowski, Hansa - Grywalizacja dla handlowców

Krzysztof Czubak, customer development i crowdfunding

Ivan Sitsko, ceremonie herbaciane zielonaiczarna.pl

Xenia Uranova, Bębny obręczowe i rytmika orientu

Monika Malon, Sylwia Guździk, Justyna Zawadzka, Spotkania z dotykiem i dźwiękiem

Karolina Brzezińska, Hatha Joga

Katarzyna Muzylak, Autentyczność poprzez Ruch

Klementyna Kot, ceramika TerraKot

Dominika Szczechowicz - Daruma - wyjątkowa figurka, która pomaga spełniać marzenia.

Kasia Kordus, Spotkania tantryczne + renowacja mebli

Krzysztof Wirpsza, Diady komunikacyjne

Tomek Nguyen, Uzdrawianie metodą holotransformacji

Veni, Oczyszczające Maski16.40 – 17.00 przerwa i coś miłego

17.00 – 17.20 5-minutowe prezentacje


Witek Zbijewski, Idylliczne życie

Krzysztof Kacperek, Przestrzeń Przemiany

Romek Ludwicki, Okrągłe miasteczko

Krzysztof Matejak, Cohousing w Warszawie


17.20 – 17.40 Gospodarze Sieciówki i propozycje

17.40 – 18.00 Informacja zwrotna oraz kolejne kroki

18.00 – 19.30 Rozmowy i kolacja. To co zostanie z brunchu + składkowe jedzenie indyjskie

19.30 – 22.00 krótki warsztat z rytmiki oraz jam session – żywe instrumenty – muzyka orientalna - Xenia Uranova i przyjaciele

21.00 - … Sauna i rozmowy

Coś innego

To nie jest zwykłe zaproszenie „przyjdź i zostań naszym klientem”. Jest to zaproszenie pt. „przyjdź i zobacz jak krok po kroku możesz stać się częścią tej społeczności.”


Społeczność jest jak cebula - ma warstwy. Są osoby bliżej centrum i są osoby-satelity. Dużo zależy od Twoich decyzji, chęci angażowania się, potrzeb i celów. Chcemy, żebyś przyszedł na to spotkanie mając to na uwadze.

Chcesz być z nami w kontakcie? Wypełnij ankietę i zapisz się do systemu komunikacji Sieciówki

OFERTA SIECIÓWKI

Coworking z roślinnym jedzeniem

38 m2 w głównej przestrzeni + 14 m2 sala spotkaniowa. Coworking dla 10 osób. W przeciwieństwie do większości coworkingów, gdzie popularnością cieszą się oddzielne biura, ludzie ledwo się znają, a obecność innych przeszkadza my stawiamy na inną filozofię. P r z e s t r z e ń , która jest potrzebna do pracy to nie tylko fizyczne miejsce. To również przestrzeń mentalna i emocjonalna. To bliskość z innymi ludźmi i możliwość bycia naturalnym. To dobrze ustalone zasady oraz sposoby komunikowania o swoich potrzebach. Wspólne, pyszne, roślinne jedzenie to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, dobry smak i witalność, ale również możliwość budowania więzi z innymi coworkerami.


Cena: 500 zł brutto miesięcznie dla osób decydujących się do końca września; później 600 zł brutto (możliwość zrzutki na jedzenie w cenie = oszczędność 200-400 zł i 20-50 godzin miesięcznie).

Różnorodne warsztaty

Sieciówka jest miejscem Pionierów Zmian. Przyciągamy szerokie spektrum ludzi i takie też będą warsztaty. Będą warsztaty i spotkania związane z innowacyjnym biznesem i technologią np. cykl o ekonomii współpracy, program rozpędzający, lean canvas, nowe trendy technologiczne, crowdfunding, design thinking; warsztaty rozwojowo-kreatywne np. Toastmasters, gra edukacyjna smile urbo, grywalizacja, produktywność, coaching; duchowo-rozwojowe np. oczyszczające maski, metoda holotransformacji, ustawienia hellingerowskie, szamanizm, tantra, joga, 5 rytmów, bębny obręczowe, kontakt improwizacja; kreatywno-alternatywne np. permakultura, budowanie społeczności, tynki gliniane, zielarstwo, upcycling, edukacja domowa, spotkania okołoporodowe.


Nie jesteśmy po prostu miejscem warsztatowym. Zamiast wynajmu sali oferujemy trenerom współpracę – wspólne ulepszanie formuły warsztatów i wspólną promocję oraz wspólne ryzyko i podział przychodów. Chcemy, żeby była to współpraca win-win, a trenerzy byli częścią naszej społeczności.

Przyjaciele Sieciówki

Część osób nie jest zainteresowana coworkingiem z różnych powodów. Z kolei przychodzenie na warsztaty to jest za mało. Są osoby, które chcą mieć bliższy kontakt z innymi Pionierami Zmian i pełnymi garściami czerpać z bycia częścią społeczności. To są właśnie przyjaciele Sieciówki. Udział to jedynie 150 zł miesięcznie w zamian za co zyskuje się szereg korzyści. Najważniejszą z nich jest możliwość korzystania z dolnego piętra, gdzie tworzymy przestrzeń relaksacyjną z sauną i przestrzeń „klubu dyskusyjnego” z możliwością spotkania ciekawych ludzi. Będą również wydarzenia i dyskusje tylko dla mniejszego grona przyjaciół Sieciówki. Drugą najważniejszą korzyścią są zniżki na wszystkie warsztaty –10-30%. Trzecią jest uczestnictwo w dedykowanej platformie społecznościowej do wymieniania się inspiracjami, komunikacji oraz wspólnej pracy nad rozwojem osobistym.

Tworzymy również klub Toastmasters Sieciówka. Zainteresowany/a? Sprawdź

Pierwsze spotkanie demonstracyjne już 9 października.


Wszystkie informacje znajdziesz tutaj

Chcesz być z nami w kontakcie? Wypełnij ankietę i zapisz się do systemu komunikacji Sieciówki

Już niedługo w tym miejscu znajdziesz informacje o wszystkich najbliższych wydarzeniach i warsztatach

Masz czas w niedzielę 13 września?

Zapraszamy na SenseBrunch, czyli wspólny brunch z organizacją MakeSense, gdzie będziemy rozmawiać o nowej przedsiębiorczości społecznej.


Link do wydarzenia tutaj.

Sieciówka jest częścią ekosystemu Sieci Sensownego Biznesu

Masz jakieś pytanie? Coś przychodzi Ci do głowy? Skontaktuj się z nami.