Anastasia eneseanalüüs

ehk kuidas ma oma elus hakkama saan

Mina

"Kohvihoolik, abivalmis ja lõbusameelne tüdruk. Otsekohene inimene, kes ei lepi kaotusega." Just niimoodi iseloomustasid mu klassikaaslased mind 9. klassi lõpetamisel. Ma olen 17-ne aastane 10. klassis õppiv neiu, kellel on palju hobisid ja huvisid. Mulle meeldib laulmine ja näitlemine, ma harrastan võrkpalli ja mulle meeldib end kunstiliselt väljendada. Ma leian, et ma olen väga konkreetne inimene, kellel peab kõik olema plaanipäraselt tehtud. Mind häirib, kui ma ei saa millegagi arvestada. Mul peab olema kindel plaan, mida ma ise olen kokku pannud ent mille järgi saan tegutseda. Aga samas, mind häirib see, et ma ei suuda ette kujutada, mida ma oma eluga peale hakkan. Mul on nii palju mõtteid peas ja ma ei suuda nö kainelt mõelda. Ma leian iga asja juures nii positiivseid kui ka negatiivseid külgi ning tavaliselt need negatiivsed küljed teevad oma töö ära ning ma lihtsalt loobun järjekordsest mõttest.

Mu vanemad on mulle öelnud, et mulle sobiks justnimelt selline kontoritöö, kus ma saaks kindla plaani järgi töötada, kus tööl on kindel graafik ja kõik on ettetaha ära tehtud. Lihtsalt tule tööle, tee ära, mine koju. Aga nii palju, kui ma end tean, oskan ma öelda, et ma sureks juba esimesel kuul nn "rutiinitalumatusse". Kolme- või neljakordne miinimumpalk mu arvel kuu alguses ei ole piisav motiveerija, et ma end igapäevaselt kell 7 üles ajaksin, kella 9'ks tööle jõuaksin ja seal kella 5'ni tööd teeksin. 40 h kontoritööd nädalas ei ole minu jaoks.

Ma tahan reisida. Ma tahan õppida midagi uut ja ma tahan teha seda kogu oma elu jooksul. Ma tahan juhtida. Ma ei taha olla see, kellele öeldakse, mida teha, kuidas teha jne. Ma tahan planeerida oma aega ise, mitte arvestada pidevalt sellega, et mul on vaja homme kella 9'ks tööle jõuda, nii et ma pean kas seda või teist kõrvale jätma võid edasi lükkama.

Ma ei ole just seda sorti inimene, kes püsiks paigal. Üldiselt mind ei hoia kinni inimesed, ma olen võimeline iga hetk oma eluga edasi liikuma. On vaja aastaks välismaale sõita? Pole probleemi. On vaja pidevalt kodust ära olla? Pole jälle mingit probleemi. Ma ei lase teistel inimestel end kuidagi mõjutada.

Big image
Big image

Mu unistuse töökohad

Ma tahtsin saada õpetajaks. Jah, just selleks samaks õpetajaks, kes vahel riidleb, käsib palju koduseid töid teha, kiidab ja muidugi õpetab. Oma kujutlustes nägin ma end matemaatika õpetajana.

Mida rohkem aeg edasi läks, seda rohkem muutusid mu unistused ja ma tahtsin saada juba arstiks. Mitte selleks arstiks, kes igapäevaselt suhtleb inimestega, nagu nt. perearst, vaid selliseks arstiks, kellel on oma suur hästivalgustatud kabinet ja kelle juurde tullakse või kellele helistatakse ainult väga tähtsalt juhul.

Järgmiseks unistuste töökohaks oli psühholoog, aga see unistus haihtus kohe ära, kui ma sain aru, et sellega on elus väga raske läbi lüüa.

Üheks mu suurimaks unistuseks oli saada näitlejaks. Juba lapsepõlves nägid lasteaia kasvatajad minus potentsiaali ja lasid mul näidendites pearolle mängida. Üheks mu hiilgavaks etteasteks oli Tuhkatriinu õel ja kuri õde, kus ma teiste arvates nö trumpasin üle peategelast oma näitlemisoskusega ja emotsionaalsusega. Koolis jätkasin ka näitlemisega, aga need näidendid ei jäänud mulle eriti meelde. Mäletan hästi vaid "Kevade" lavastust, kus ma pidin Teelet mängima. 8. klassis tegin ma oma 5 klassikaaslasega näidendit koolikiusamise teemal. Sellest lähemalt kirjutab Rebecka Herzmann Avinurme Gümnaasiumi blogis. http://agserver.eu/blog/?p=396Siin pildil olen ma 5 aastat vana. Pilt oli tehtud enne näidendit "Tuhkatriinu", mängisin Tuhkatriinu õde.

Big image

Kelleks võiks Anastasia tulevikus saada?

Ma lasin enda tuttavatel välja pakkuda, kelleks ma võiksin tulevikus saada. Tulemused olid veidi ootamatud..

http://answergarden.ch/view/128223

Mu vaieldamatult lemmikud olid: inimeseks, klouniks, kitselüpsjaks, jõulumeheks, günekoloogiks ja maalriks.

Veidi ootamatu oli vastus - kokk (vastati 6 korda), sest ma olen vähestele süüa teinud ja ma ei kujuta ette, kus kohast nad selle peale üldse tulid.

Aga siiski... oma tuttavate arvatest võiks minust saada näitleja. Kui aus olla, siis ma oleks sellise elukutsega täitsa rahul. Võib-olla. Võis siis mitte.

Otsin tööd

Ma uurisin veidi cv.ee netiportaali ja otsisin tööd, millele ma saaks kandideerida, kui mul oleks muidugi keskharidus käes. Ma leian, et ma saaks väga kergelt klienditeeninduse valdkonda tööle, sest see nõuab keelte teadmist ja suhtlemisoskust inimestega. Kuna mul on eelnev kogemus klienditeeninduses ja ma valdan kahte keelt emakeele tasemel + veel kahte keelt suhtlemistasemel, siis sellega mul probleeme ei tekki.

Töö, kuhu ma sobiks:

http://www.cv.ee/toopakkumine/kliinik-32-ou/administraator-d387005.html

hambaravikeskuses klienditeenindaja

Nõudmised ongi: 4 keele valdamine, suhtlemisoskus, varasem klienditeeninduse kogemus ja sellised omadused nagu ausus, täpsus ja kohusetunne.

või siis näiteks klienditeenindaja Vapianos

http://www.cv.ee/toopakkumine/vapiano/teenindustalent-f386693.html?plid=386693

siin isegi ei nõuta varasemat kogemust ja töögraafik on väga painduv, mis võimaldav teha tööd õpingute kõrval.

Karjäärisobivustest

5 enimsobivamat ametit

76% Tippjuhtimine

74% Reklaam ja turundus, juhtimine

72% Infotehnoloogia, juhtimine

72% Pangandus ja kindlustus, juhtimine

69% Avalikud suhted

5 vähemsobivamat ametit

52% Müük, juhtimine

52% Pangandus ja kindlustus

48% Finants (raamatupidamine, audit)

48% Administratiivtöö/assisteerimine

45% Värbamine

Minu CV

Nimi: Anastasia Šubina

Sünniaeg: 17. november 1997

Aadress: Ida-Virumaa, Tudulinna, Ülejõe 5A 42202

e-post: anastasia.subina@gmail.com

Telefon: +37253314808

Emakeel: eesti

Haridustase: keskharidus omandamisel


Lühitutvustus:

Olen gümnaasiumi õpilane, klienditeenindaja töökogemusega, soovin leida pakutavas töös väljakutset, kus ma saaksin kasutada enda eelnevad töökogemusi.


Hariduskäik:

2013 -... Avinurme Gümnaasium

2011 - 2012 Tudulinna Põhikool

2006 - 2011 Narva Vanalinna Riigikool

2005 - 2006 Narva-Jõesuu Keskkool


Täienduskoolitus:

oktoober, detsember 2014 Meditsiini koolitus

juuni 2011 rahvusvaheline projekti koostamine Tudulinnas


Teenistuskäik:

2014 - … Tudulinna lastekodu “Maria ja lapsed” abikasvataja

suvi 2014 - Torioja kioski müüja

suvi 2013 - kasvataja


Keelte oskus:

Inglise keel: kõne - keskmine; kirjas - hea; arusaamine - hea

Vene keel: kõne - väga hea; kirjas - väga hea; arusaamine - väga hea

Soome keel: kõne - keskmine; kirjas - vähene; arusaamine - keskmine


Arvutioskus:

Keskmine tase: PhotoShop, MS Word, MS Outlook, MS Power Point


Lisainfo:

Tugevad küljed: hea suhtlemisoskus, kiire õppimisvõime, kohusetundlikkus, hea pingetaluvus

Nõrgad küljed: ebapiisav inglisekeelne suhtlemisoskus, vähene töökogemus

Huvialad: sport (võrkpall, tantsimine), muusika (laulmine, klaver), joonistamine


Big image