Мій Родовід

Проект учня 7-А класу, Стародубцева Сергія

Моя Родина

В мене дуже велика та цікава родина і зараз я розкажу вам про її походження
Big image

Родинна Історія Мого Прадіда

Рід мого прадіда Івана походив з древніх племен русичив, які жили на території Московії в районі теперішньої Калуги. Звідти походить прізвище роду- Калугіни. За наказом імператриці Елизавети для розширення південних кордонів держави на окраїнні землі нинішньої України відбувалося переселення русичів з Московії. З цими племенами переселявся рід мого пра-пра-пра-прадіда. Русичі їхали на возах зі своїм нехитрим скарбом, дітьми та жінками. Довгі місяці вони йшли лісами та степами і прийшли на високий берег ріки. Це був Сіверський Донець. Навколо була дивовижна краса і мій пра-пра-пра-прадід сказав:''Ось тут ми і залишимося!''. Люди почали будувати і укріпляти своє поселення. Так зародилося селище Кочеток, в якому через півтора століття народився мій прадід Іван.
Big image

Місце Проживання Моїх Предків

Насправді, всі мої бабусі, дідусі, прабабусі та прадіди все життя жили у Харкові і тільки дідусь Анатолій та бабуся Лідія зараз живуть у Києві. А от уже мої пра-прадіди і пра-прабабусі та більш древні покоління моїх предків жили в різних селах Харківської, Курської, Бєлгородської та Гомельської областей.

Трохи про Харків.

По легенді Харків заснував козак Харко в 1654 році. Це місто було першою столицею України в 20і-30і роки 20-ого століття. В післявоєнні роки Харків став головним містом науки та промисловості. А зараз в Харкові проживає 1,5 млн. населення. Це друге після Києва місто України.

Big image

Рецепт Мого Роду

У нас в родині часто випікається яблучний пиріг. Я хочу розповісти вам його рецепт, щоб і ви змогли насолодитись ним також.
Big image

Продукти: 3 яйця, стакан цукру, стакан борошна, 3 (або більше) яблук.

Як готувати:

1. Яйця з цукром взбиваемо міксером.

2. Домішуємо до ціеї суміші борошно.

3. Яблука чистимо та нарізаемо пластівцями.

4. Круглу форму для випічки змащуюємо маслом та присиплюємо борошном.

5. На дно виливаємо частину тіста та викладаємо частину яблук.

6. Потім викладаємо тісто та яблука, що залишились.

7. Випікаємо в гарячій духовці приблизно 20 хвилин.

8. Готовий пиріг посипаємо цукровою пудрою.

Насолоджуємось смачним пирогом.

Big image

Я

Мене звати Сергій. Мені 12 років і я живу в Києві. Вся моя родина живе в Києві зараз. Народився я 17 травня 2003 року. Я навчався в гімназії №315, де зараз навчається моя сестра, а тепер отримую освіту в ліцеї ''Наукова зміна''. Спочатку мені було важко, але потім я пристосувався і зараз маю багато друзів. Моїми улюбленими предметами стали математика та фізкультура. Я займаюсь великим теннісом, яким я дуже захоплююсь, а також тренуюсь у SportLife. Я полюбляю читати книжки та дуже люблю дивитись фільми. Моя улюблена книга ''Гаррі Поттер'', а улюблений фільм ''Люди X''. Про професію на майбутнє я ще не вирішив.