خبرنامه سایت کوک باش

پرسش نامه برگزاری رویداد آنلاین چگونه خرید کنیم

Big picture

به نظر شما چگونه بهترین خرید را انجام دهیم؟

سایت کوک باش قصد دارد در یک رویداد جذاب با افرادی که سابقه حرفه ای در زمینه بازاریابی و فروش دارند یک وبینار آنلاین برگزار کند ، که در این وبینار قرار هست در مورد اینکه کاربران چگونه بتوانند یک محصول را به صورت اینترنتی خرید کنند و از خرید خود راضی باشند ، برگزار کنند.


سایت کوک باش در زمینه ذاهنمای خرید انواع محصولات فعالیت می کند و قصد دارد تا بتواند با برگزاری این رویداد ، مطالبی را در سایت قرار دهد تا کاربران بتوانند به شکل ساده تری بهترین انتخاب خود را انجام دهند. پیشنهاد می کنیم که اگر سوابق خوبی در زمینه نویسندگی و تولید محتوا در اینترنت دارید در این رویداد شرکت کنید و تجربیات خود را هم برای ما و هم برای افرادی که قصد دارند از سایتهای اینترنتی خردیدی را انجام دهند ، به اشتراک بگذارند.


آدرس اینترنتی سایت کوک باش:

cookbash.ir

این وبینار در چه زمینه هایی هست؟

در این وبینار قرار هست در زمینه اینکه بهترنی سایتها برای اینکه کاربران بتوانند از آنجا برای انتخاب و راهنمای خرید لوازم مورد نیاز خود از یک سایت خرید کنند، چگونه باید بهترین انتخاب دقیق را داشته باشند سوالی پرسیده می شود.


قرار هست که در سایت کوک باش در زمینه های: لوازم آرایشی - لوازم دیجیتال و تکنولوژی - لوزام سفر و ورزش - لوازم خانه و آشپزخانه - مد و پوشاک مطالب زیادی را تولید و انتشار دهد.


در حال حاظر این سایت در زمینه ساعت و اکسسوری فعالیت می کند و قصد دارد در زمینه های دیگری هم فعالیت کند. در این راستا قصد دارد بتواند به گونه ای مطالب را تولید کند تا کاربران بتوانند انتخاب سریع و دقیقی را برای خرید محصولات انجام دهند.

چگونه در وبینار کوک باش شرکت کنیم؟

شما می توانید از طریق لینکی که در این زمینه قرار داده شده است وارد شوید و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند و زمان برگزاری دقیق وبینار راهنمای خرید محصولات آنلاین را در اختیار شما قرار دهند.

حوزه های فعالیت سایت کوک باش

برگزارکنندگان وبینار سایت کوک باش

امیر عسکری

یکی از بهرتین تولیدکنندگان محتوا در سایتهای اینترنتی که آشنایی کاملی به نیاز کاربران امروزی در زمینه راهنمای خرید محصولات دارند. ایشان یکی از کسانی خواهد بود که در ابن وبینار حضور آنلاین دارند.

دانیال بهادری

آقای دانیال بهادری در زمینه دیجیتال مارکتینگ در سایتهای بزرگی فعالیت داشته است. از جمله: سایت چطور - سایت ویدانه - سایت ایسنا - سایت دیجی کالا - سایت متمم که به عنوان سایتهای بزرگی در ایران فعالیت دارند.

نرگس محمدی

فعالیت خانم محمدی به عنوان استراتژیست محتوای شبکه های اجتماعی و سایت در سال 1393 شروع شده است و همچنان به عنوان مدیر تولید محتوای سایت های نی نی سایت - دیجی کالا - زومیت - ترب - دیجیاتو - درجه - کلاغه و ... فعالیت می کردند.