תן לעור אנרגיה ונעורים

LUMINESCE® JeunesseGlobal

מערכת LUMINESCEזוהי הדרך הטובה ביותר להשיג את ההתחדשות של הפנים והגוף באופן טבעי, עם סיכון מינימאלי תועלת מרבית עבור כולם. מערכת מוצג מורכבת ניקוי ייחודי, סרום אנטי אייג'ינג, קרם לחות יום ולילה צמצום סוכן ושמנת גוף.

וידאו 2 דקות של הארה

Омоложение кожи Luminesce Люминес Доктор Натан Ньюман о Luminesce

מערכת LUMINESCE® כוללת 5 מוצרים:

היא השתמשה המוצר 5 חודשים.

צפה בסרטון וידאו שלוש דקות זה. ולגלות מה קרה לה.
Jeunesse Global ג'נס גלובל ישראל
Miracle Cream Instantly Eliminates Under Eye Bags

הארת מוצר בדיקות

גברים ונשים רבים שואלים אם יש בדיקות עבור הארת מוצרים? ועוד שאלה זו מובנת מאוד, כי עור רגיש רב, שכבר ניסה הרבה קוסמטיקת עור שונות מגיב על ידי תחושות לא נעימות, וכו ' תשובתי לשאלתך. אין בדיקה. למה? מכיוון שתאי העור מתעדכנים לאחר 28 ימים. זה היה רק ​​בתקופה זו, אתה יכול לקבוע את הכלי מתאים לך או לא. ואי אפשר לקבוע probnichki קטן. חברת Jeunesse אכפת מהלקוחות שלה, ובכך נותנת לך אחריות ל -30 ימים עבור המוצרים. על ידי רכישת מוצרים באמצעות האינטרנט בחנות המקוונת שלי, שאתה מקבל ערבות. ואם המוצר לא מתאים לך, אתה יכול לחזור, ואת המשרד תוכל להחזיר את מלוא עלות הייצור.


קבלו תעודות מוצר לחצו כאן

מיד Jeunesse Ageless - 3 מ"ל (5 מ"ל ampules 0.6)

מיד Jeunesse Ageless - 3 מ"ל (5 מ"ל ampules 0.6)


מיד Jeunesse Ageless - 3 מ"ל (5 מ"ל ampules 0.6)


נסה Jeunesse המידה Ageless עיני ג'ל 5 צלוחיות חבילה קטנה. מוצר חדש וייחודי בענף היופי, עובד כמו בוטוקס, מן גלובל Jeunesse של החברה. Bezinvazivnoe אפקט הרמה רגעי שתי דקות לאחר יישום. מייד Ageless מסיר ביעילות נפיחות ושקיות מתחת לעיניים, קמטים, וגם עובד היטב באזורים בעייתיים אחרים. זוהי אלטרנטיבה טובה בוטולינום טוקסין לא protivopokazny, פיסיולוגי ובטוח.


1 מחיר אמפולה: ₪ 50.00;


3 אמפולות מחיר: ₪ 100.00;


5 בקבוקונים; מחיר: 150.00 ₪


משלוח בדואר: ₪ 20.00

לעשות הזמנה נא להתקשר: 0527457078.

עזיבה מיוחדת

עלי

צור איתי מאוד בקלות. הזן את הטלפון שלי בספר הטלפונים שלך, ולשלוח לי הודעה Watsap או Viber או להתקשר ישירות. אני שמח להיות שימושי עבורך. המרינה שלך ....

שלום, שמי מריאנה. אני אמא לשני בנים מקסימים. אנחנו חיים בישראל .עובדת מזכירה רפואית בבית חולים בישראל. הבריאות שלי והמשפחה שלי אני תמיד לשים מלכתחילה. ובגלל זה אני משתף פעולה עם החברה Jeunesse, המייצרת מוצרי בריאות חדשניים וקוסמטיקת .Sistema Luminesce .עוזר לשמור על מראה צעיר ומוצרים כגון Finiti, Vidasel וכך לעזור כדי לשמור על בריאות וליהנות בכל יום. אני שמח לחלוק איתכם את החוויות והידע שלהם. המוטו שלי הוא להיראות צעירה וליהנות מהחים . המראה והסגנון שלך להתמודד. אנא צרו איתי קשר בטלפון: + 972-527,457,078.

marianatoma77@mail.ru + 972-527,457,078
6 лет Компании JEUNESSE