Coworking w Sieciówce

Spełniaj swoje marzenia

Spotkajmy się 14 i 28 października!

Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca, gdzie możesz spełniać swoje marzenia. Gdzie możesz czuć się swobodnie. Gdzie możesz osiągać cele.


Przyjdź i dowiedz się wszystkiego czego potrzebujesz.

Pionierzy Zmian

Sieciówka jest miejscem Pionierów Zmian. Przyciągamy ludzi, którzy w jakiś sposób są pionierami – z perspektywy społeczeństwa, biznesu, konkretnej dziedziny, w sposobie działania czy widzenia rzeczywistości. Jest to szerokie spektrum ludzi – zarówno osoby pracujące z duchowością i świadomością jak i osoby pracujące nad nowymi modelami biznesowymi i nowymi technologiami. Są osoby zajmujące się permakulturą, samowystarczalnością, ekonomią współpracy, innowacjami w biznesie, technologią, coachingiem czy działalnością społeczną. Wszyscy Ci ludzie są często od siebie bardzo różni. Jednocześnie łączy ich wszystkich styl, wyzwania i charakter Pionierów Zmian. Pionierów pracujących na froncie tego co nowe i transformujących świat wokół nas.Jeśli w jakiś sposób czujesz się Pionierem Zmian i chcesz mieć kontakt z innymi Pionierami Zmian to coworking w Sieciówce jest dla Ciebie. Pracując w coworkingu będziesz w samym centrum. Będziesz mieć łatwy dostęp do wybitnych, szybko rozwijających się ludzi, do najnowszych idei oraz potencjalnych współpracowników. Nie mowa tutaj jedynie o innych coworkerach, ale o całym środowisku Sieciówki. Chcemy, żeby w naszym coworkingu pracowali ludzie dla których właśnie to jest najważniejszą unikalną wartością.

Wspólne jedzenie

Proponujemy wspólnie gotowane, pyszne, zdrowe i tanie wegetariańskie jedzenie. Jest to dla nas bardzo ważne. Wysoka jakość jedzenia to wysoka jakość życia, zdrowia i działania.


Wiemy jak to wygląda obecnie. W coworkingach jest zazwyczaj tylko mikrofalówka. Jedzenie „na mieście” często nie jest wcale blisko, nie jest wcale optymalne i nie jest wcale tanie. Gotowanie samemu i zabieranie ze sobą jedzenia jest czasochłonne. Sprawia to zresztą, że wiele osób woli pracować w domu, mimo, że nie jest to optymalna przestrzeń skupienia.


Dlatego też proponujemy wspólnie gotowane i wspólnie jedzone śniadania, lunche i podwieczorki. Ktoś z nas zawsze jest „szefem kuchni”, a osoby pracujące w coworkingu zmieniają się jako „pomocnicy”. Jemy wspólnie. Zrzucamy się na składniki.


Wierzymy, że wspólne jedzenie ma niezwykłą moc budowania więzi międzyludzkich. Dzieje się to na pierwotnym poziomie. Oprócz tego jest to czas kiedy można spokojnie porozmawiać, jednocześnie nie mając poczucia, że odciąga to od pracy.

Oszczędność

Wspólne jedzenie to również oszczędność. Obliczyliśmy, że przeciętna osoba, która je w domu śniadania, obiady pół na pół na mieście i w domu, która spotyka się czasem w kawiarni wydaje miesięcznie średnio ok. 800 zł miesięcznie i poświęca ok. 30-50 godzin na przygotowanie jedzenia. Osoba, która przygotowuje dla siebie jedzenie w domu to ok. 600 zł i 60-80 godzin miesięcznie.


W Sieciówce zamawiamy większe ilości składników w cenach hurtowych, mniej jedzenia się marnuje i możemy gotować relatywnie taniej. Sprawia to, że zrzutka na składniki będzie wynosiła ok. 400 zł miesięcznie, a czas jednej osoby na przygotowanie posiłków to ok. 10-15 godzin miesięcznie. Wspólne jedzenie w Sieciówce jest zatem naprawdę dużą oszczędnością.

„Przestrzeń”

Zauważyliście jak funkcjonuje większość coworkingów? Ludzie znają się słabo i często mówią sobie jedynie „cześć”. Jest to związane z tym, że nie ma czasu, ani kultury, żeby się poznawać. Każdy funkcjonuje według swoich własnych rytmów, które często są rozbieżne. Nie ma jasno określonych zasad, ani sposobów, żeby rozwiązywać naturalnie powstające konflikty. Powoduje to, że ludzie czują się mało komfortowo, nie mogą się skupić i mają uczucie, że potrzebują „więcej przestrzeni.” Większość coworkingów idzie w stronę „mikrobiur”, czyli oddzielnych przestrzeni, żeby rozwiązać ten problem.


My wierzymy w inne rozwiązanie. Problem „przestrzeni” jest problemem na poziomie relacji międzyludzkich, jasnych zasad, poczucia bezpieczeństwa i możliwości czucia się swobodnie. Nie znajdziesz u nas oddzielnych biurek. Każdy ma oczywiście swoją fizyczną przestrzeń. Ma jednak przede wszystkim „przestrzeń” na głębszym poziomie. Wspólne jedzenie, wspólne rytmy, wspólne zasady i możliwość mówienia o swoich potrzebach są rozwiązaniami, które proponujemy.

„Ograniczenia”

Nasz coworking nie jest otwarty na pracę do późnych godzin. Od 18 jest to również przestrzeń warsztatowa. Co prawda warsztaty nie będą się odbywać się codziennie, ale możliwość pracy z założenia jest tylko do tej godziny. W razie potrzeby wieczorami będzie ewentualna możliwość pracy „na dole” czy też w sali spotkaniowej, ale nie zawsze i tego nie gwarantujemy.


Chcemy, żeby jedzenie było zawsze o tej samej porze. Śniadania 8.30-9.30, lunche 13.00-14.00 i podwieczorki ok. 17.30. W trakcie śniadania i lunchu nie będzie możliwości pracy na swoim miejscu. Oczywiście jeśli ktoś będzie miał taką pilną potrzebę będzie możliwość pracy w innym miejscu.


Potencjalnie są to ograniczenia. My widzimy to jako zdrową równowagę pomiędzy strukturą i elastycznością.

Sala spotkaniowa i inne biurowe korzyści

Mamy dodatkowo sale spotkaniową na 4-6 osób z której można skorzystać w razie potrzeby. Jest również drukarka i skaner. Jest także możliwość rejestracji adresu korespondencyjnego. Zasady korzystania ze wszystkiego będą elastycznie ustalane według potrzeb.

Cena

Dla osób, które zdecydują się na coworking od października cena będzie wynosić 500 zł brutto miesięcznie do końca roku. Od stycznia i dla osób decydujących się w październiku będzie to 600 zł brutto.

Poznajmy się i ustalmy warunki

Dopiero zaczynamy - wszystko się zatem kształtuje. Oczywiście mamy jakiś obraz tego jak to wszystko będzie funkcjonowało. Mamy jeszcze wiele mniejszych pomysłów i propozycji, które nie są tutaj opisane. Chcemy przede wszystkim, żeby ten coworking odpowiadał potrzebom osób tutaj pracujących. Jesteśmy zatem otwarci na propozycje i ustalenia.

14 i 28 października, Irysowa 3a

Można wiele pisać, ale i tak najlepiej jest się spotkać, poznać nas i innych potencjalnych coworkerów i porozmawiać o konkretnych rozwiązaniach. Zapraszamy Was zatem na dwa terminy. Będzie na nich wszystko co potrzeba wiedzieć. Zapraszamy na 18.00, a spotkanie potrwa ok. dwóch godzin. Będzie oprowadzenie, każdy opowie o tym co robi, przedstawimy nasze propozycje, odpowiemy na pytania i porozmawiamy o rozwiązaniach.