Annikoru postimees

Esimene osa

Meie klassi raamatulugeja, Rebekka Tutskanjuk

Ta on pikkade sirgete juustega koolitüdruk. Ta on loomult väga sõbralik, abivalmis ja ei oleks päeva mil ta ei oleks kurb. Ta ei tülitse ja kurjusta ja talle meeldib see, et tal on väga toredad klassikaaslased ja ka väga lõbus pere. Talle ei meeldi kui ta peab pidevalt kiirustama, ta isegi ütleb et vaba aega peab ka olema. Oluline on talle, et loodus tema ümber oleks keskkonna sõbrakik ja ilus. Veel on talle olulised sõbrad ja loomulikult tema enda pere.

Meie kooli Rasmuse pronksmedal

Meie koolis võitis Rasmus 1-mesest klassist juudos 3-da koha. See on meie arust väga hea saavutus kui me saame juurde ühe medali.


Öökool

Thursday, Nov. 7th, 6pm

Konguta Kool, Annikoru

Konguta Kooli Öokool toimub juba neljandat korda.

Öökoolist lähemalt

Öökool toimub meil juba kolmandat korda. Öökooli võib ka nimetada Teadlaste ööks , sest seal me alati oleme mingid teadlased. Seal on alati lõbus ja igakord külastab meid ka keegi võõras inimene (inimesed). Veel on õhtul kell 23.00 tisko jaPeale seda me lähme klassidesse ja teeme sealgi midagi.
Öökooli ajal antakse ka süüa ja juua.
Järgmise päeva algul teeme me hommikuvõimlemist ja peale seda lähme sööma hommikust. Kui hommiku söök on söödud siis on meil kavas teha teaduskonverents. Teaduskonverents on konverents kui oma kümmekond õpilast esitab oma teadustöö.


Konguta vallas Mälgi külas on müüa auto

Müüa punane Opel Vektra 1997a. Auto mootor on 66 kw ja 1,6 liitrine. Autol on kehtiv ülevaatus kuni selle aasta lõpuni. Lisadena on elektri aknaad, katuse luuk, nahk sisu, sportrool ja CD makk. Kui keegi soovib võin saata ka pilte.
Kui tekib auto üle huvi, siis helistage numbril 56749040 või 57806416.
Auto hind on 800 eurot