המשפחה שלי!!!

אז ככה,

המשפחה שלי מורכבת מחמש נפשות, שלושה בנים ושתי בנות. יש לי שני אחים קטנים: אלון ואוהד, ולדעתי הם ממש מיוחדים למרות שאנחנו הרבה פעמים רבים אבל בסוף משלימים. יש לי את ההורים הכי מדהימים בעולם אולי הם לא ביחד אבל הם הכי אוהבים אותי בעולם, והם יודעים שגם אני אוהבת אותם...

אמא ואבא,

אמא, תמיד אפשר לספר לה הכל היא עוזרת לי להתגבר על כל מכשול, כל ערב אנחנו יושבות על הספה ומדברות, אני עוזרת לי ואני לה. כמובן שזה עדיין לא הסוף אבל האהבה גדולה והדף קטן אז נעבור אל האבא הכי בעולם. אבא, שלי תמיד עוזר, מצחיק מחבק, תומך, מייעץ לי על הכל. אומרים שאני מאד דומה לו, יש לנו אותם פנים. תמיד כשאבא מחייך או צוחק אני החיוך שלו גורם לי להבין שהוא האבא הכי טוב בעולם ולא משנה כמה אני יחפש אני לא אמצע עוד מישהו דומה לו.


כל מיני תמונות....

האחים שלי,

אלוני ואוהדי האחים הכי טובים, אלוני המרכזי בכיתה ב' קטן ממני בארבע שנים, אנחנו תמיד רבים ומתווכחים על כל מיני דברים מטופשים אבל בסוף תמיד משלימים, הוא מצחיק אותי בהרבה מיקרים, הילד סנדוויץ' הכי מתוק בעולם, השוקולד שבין שתי פרוסות הלחם.


אוהדי, הכי קטן, ים שלי מתיקות וחמידות, יש לו עיניים גדולות ויפות, שבהם הוא רואה את העולם בצורה מצחיקה, מבלבל מילים לשירים ועושה עוד הרבה דברים מצחיקים, לפעמים הוא מצחיק אותי עד שאני בעננים.