Творча майстерня "Family ArtLab"

Стартуємо!!!

Перемога!

Давно відомо, що конкурси, організовані програмою "Бібліоміст", стають потужним стимулом до перетворення звичайної традиційної бібліотеки на сучасну, креативну, дванольну установу.
Це диво-перетворення бібліотеки нашої ЦБС відчувають на собі вже півтора роки, з того часу, як наш перший проект здобув перемогу.

І от наступна сходинка до успіху - перемога у конкурсі проектів "Творчі майстерні" !

Щиро вітаємо всіх переможців!


Проект "Семья ArtLab - Родинна АртЛабораторія", який запропонувала наша бібліотека, передбачує організацію технологічного арт-простіру (хакерспейсу), що спрямований на заохочення креативності і уяви в бібліотеці, стимулювання спільної творчої діяльності дітей та батьків за допомогою різноманітних заходів: фотокросів та фотоконкурсів, конкурсів відеороликів, художніх фотовиставок, конкурсів креативної озвучки та ін.
Партнери проекту, серед яких освітня платформа EDUkIT, онлайн-журнал для фотолюбителів «ЛюбоФ», Харківська обласна державна телерадіокомпанія «ОТБ», «Незалежна служба новин», Харківська обласна громадська організація «Громада Харкова », проведуть навчальні майстер-класи і тренінги з мистецтва створення фото і відео контенту. За перебігом втілення проекту можна буде слідкувати на створенному в рамках проекту сайті, на сторінках у соціальних мережах, у передачах місцевого телебачення. Ще раз дякуємо "Бібліомосту" за вагому підтримку у зміцненні іміджу бібліотеки, як сучасної установи, можливість зайняти новий сегмент в наданні громаді інноваційних послуг та організації простору для творчості.


ЦБ ім. І.С. Тургенєва ЦБС Комінтернівського району М.Харкова