Opowieści z Indii

Basia & Natalia

Zapraszamy na spotkanie z Jogą i Indiami.

Co?

Pragniemy podzielić się z Wami naszymi nowymi doświadczeniami, które osobno nagromadziłyśmy przez ostatnie pół roku. Doświadczymy wspólnie uczty dla oczu i uszu za pomocą opowieści, zdjęć oraz muzyki. Nie zabraknie też przyjemności dla ciała, gdyż oddamy się w pełni relaksacji, a na koniec skosztujemy indyjskich smaków.


Kto?

Basia opowie Wam swoje wrażenia z półrocznego pobytu w Indiach, o podejściach do jogi z jakimi się tam spotkała, oraz o indyjskiej kuchni.

Natalia natomiast przygotuje przekąskę i opowie o swoich doświadczeniach z jogą w Niemczech, gdzie ma poczucie, że Indie przyjechały do niej ;)

Gdzie?

Spotkanie odbędzie się przy ul. Hryniewickiego 10 w AULI Szkoly Morskiej, tuż obok Sea Towers. To jest na wjeździe do Dalmoru, po lewej stronie ulicy jest wjazd na parking. Wejście do szkoly jest od strony portu.

Kiedy?

2 kwietnia 2013

godz. 18:00
Wybrałyśmy termin zaraz po Wielkanocy, mając nadzieję, że miło Wam będzie poświątecznie wywędrować z domu, by na krótko przenieść się właśnie do Indii... ;)


Inwestycja?

Czas: około 2 godziny

Finanse: dobrowolna składka.


Jak się ubrać?

Wygodnie, luźno jak do ćwiczeń jogi, bo będzie relaksacja :)


Zapisy?

Proszę potwierdzić swoją obecność:

szkoladobregoruchu@gmail.com


Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na odzew.

Basia & Natalia


Zaproście swoje rodziny i przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy mogą być również zainteresowani tematem jogi lub Indii.


Indie na wynos?
Po spotkaniu będzie można zakupić różnego rodzaju souveniry z Indii.