Birth into Being - 7-8.12.13

odkodowanie imprintu z okresu formatywnego

Birth into Being metodą Eleny Tonetti-Vladimirowej prowadzi Kasia Auli Barszczewska

Zapraszam do wejścia w swoje osobiste Pole Narodzin i na ekstatyczne narodziny w miłości, spokoju i akceptacji.
Podczas warsztatu twórczo poszerzasz swoją sferę komfortu, tak jak ty chcesz i na ile twój system nerwowy jest na to gotowy...Jednoczysz się z twoją własną energią kreacji.30 lat badań psychologii prenatalnej jednoznacznie określa ścisły związek pomiędzy okresem formatywnym człowieka, a jego późniejszym postrzeganiem rzeczywistości. Z badań wynika, że jeśli moglibyśmy zmienić swoją pamięć komórkową i poszerzyć swoją sferę komfortu wówczas moglibyśmy czuć się spełnieni i szczęśliwi. Metoda Eleny Tonetti-Vladimirowej służy odkodowaniu śladów pamięciowych w układzie limbicznym, aby poszerzyć tzw. sferę komfortu i zbudować nowy punkt odniesienia dla ważnych jakości w życiu.7-8 grudnia w Czereśniowym Polu w JanowieBirth into Being - duchowa głębia narodzin to praca w Polu Narodzin w obszarach ważnych dla odczuwania dobrobytu w życiu


Transformacja w Polu Narodzin daje:


  • - Pojednanie skłóconych wewnętrznie aspektów osobowości : poczucie wygranej.
  • - Głęboki stan relaksu, w którym czujesz się naprawdę u Siebie
  • - Ugruntowanie i odzyskanie pierwotnego stanu kreacji.
  • - Tworzenie Nowej Pamięci w ciele i zmiana postrzegania rzeczywistości, aby odnowić swoje relacje ze światem.Zapraszam na warsztaty w Polu Narodzin osobistej mocy.


podczas warsztatu łagodnie nawigujesz Siebie do powrotu do świadomości własnego ciała, delikatnie odsuwasz, to co przysłaniało ci wgląd w siebie, z mocą deklarujesz swoje potrzeby i intencje, przyjmujesz, akceptujesz, czujesz...

niektóre narzędzia:


medytacja w ruchu, autohipnoza, kreatywne pisanie, medytacja wody, proces odkodowania imprintu w układzie limbicznym - Limbic Imprint Recoding, techniki Birth into Being, epigenetyka, neuroplastyka umysłu, powrót do ciała jednocześnie na kilku poziomach, wykreowanie dobrego punktu odniesienia do zmian, ugruntowanie w ciele, harmonia czakr wg. Lebouyera i z inspiracji prof. Olgi Szwajgier, dobry dotyk, taniec intuicyjny w Polu Narodzin, ćwiczenia pobudzające energię w ciele, resetujące system nerwowy, kreatywny teatr ekspresji wewnętrznej i inne.


więcej o metodzie na www.czeresniowepole.blogspot.com
prosze równiez dzwonić: 606 363 121

koszt warsztatu 460zł
dla uczestników innych zajęć Auli Sztuki Świadomych Narodzin zniżka 420zł
pary płacą 820zł

miejsce: Janów, ul.Andersa 56b Stare Babice
czas: 10.30- 17.00
obiad: 25 zł wegetariański, jest możliwość noclegu 25zł

zapisy mailowe
czeresniowepole@gmail.com
w razie pytań proszę dzwonić 606 363 121
O miejscu decyduje wpłata zaliczki 150zł na konto podane w zakładce o mnie na blogu www.czeresniowepole.blogspot.comKasia Auli Barszczewska

Wejdź w stan błogiego relaksu, aby odnowić swoje relacje ze Sobą i światem!

Warsztat jest nie dla każdego!Jesli w trakcie tzw " early formative period" (zycie plodowe - narodziny - wczesne dziecinstwo) w naszej podswiadomosci i w ciele powstana negatywne, destrukcyjne zapisy na temat bezpieczenstwa, wlasnego ciala, kontaktow z ludzmi, dotyku, czulosci, dostepnosci niezbednych nam do zycia rzeczy - zapisy te beda juz na zawsze pelnily role filtra, przez ktory postrzegac bedziemy swiat i wydarzenia.

Jesli do naszych pierwszych doswiadczen nalezaly przemoc, przerazenie, glod, bol, skrzywdzenie itp - to wpisza sie one gleboko w nasza percepcje swiata i - niczym rog nosorozca - obecne beda w obrazie swiata w doroslym zyciu.

Na szczescie proces ten jest odwracalny.

Zapraszam na warsztaty przekodowywania kodu limbicznego.


Zapraszam rodziców, chcących przygotować się w pełni do narodzin swojego dziecka oraz wszystkich, którzy mają wewnętrzne pragnienie odnowienia swojej osobistej relacji ze Sobą i ze światem wg, własnej woli.

Otwieram przyjazną, łagodną przestrzeń do narodzin dla każdego, kto jest na to gotowy.

Wszystko czego szukamy na zewnątrz jest w nas. Masz czas na bycie w zgodzie ze sobą. Masz odpowiedź na nurtujące cię pytanie. Wszystko jest gotowe, aby ci służyć. Możesz skorzystać, albo nie. To twoja decyzja.
Może to się wydarzyć w kazdej chwili.

Przez dwa dni krok po kroku z szacunkiem dla siebie i innych wejdziemy w intymną przestrzeń pamięci naszych ciał, aby uwolnić siebie od zastałej enrgii naszych wspomnień z najdawniejszych czasów.

Badania psychologii prenatalnej ukazują apekt ludzkiej natury uwarunkowany poprzez poczęcie, ciążę, narodziny i pierwsze lata życia. W tym okresie przyjmujemy wiele nie naszych programów, które potem mogą nas osłabiać.

Metoda Birth into Being, autohipnoza, praca z głosem, medytacja w ruchu i inne metody zebrane w programie Sztuki Świadomych Narodzin pomogą ci odzyskać twoją harmonię, która jest w tobie od początku i tylko ty możesz sobie tak naprawdę pomóc.

NAsze spotkanie w przyjaznej atmosferze zaufania pozwala się odprężyć się na głębszym poziomie i wejść sferę harmonii ciała, umysłu i duszy.

Ja z radością i doświadczeniem będę ci w tym asystować z innymi, abyś osiągnęł/a sukces , satysfakcję, otworzył/a się na moc w TOBIE!


Witaj w Czereśniowym Polu! Dołącz do nas!

Auli Sztuka Świadomych Narodzin, to zajęcia, warsztaty i sesje indywidualne dla kobiet w ciąży, par i osób indywidualnych, które mają głęboką potrzebę pogłębienia relacji ze Sobą.