Halloween'13

Programa

18:15 Filmas kino teatre ,,Insidious: Chapter 2“

21:00 Žaidimas ,,Įsikūnyk į personažą“

21:30 Žaidimo dalyvių vertinimas

21:50 Žaidimas ,,Paieška“

22:40 Žaidimas ,,Iššūkis“

23:50 Geriausios nuotraukos rinkimai

00:10 Žaidimas ,,Tarp mūsų - Mirtis!“

00:30 Filmas ,,Frankenweenie“

02:00 Pertrauka

02:30 Filmas ,,Eloise's Rawther Unusual Halloween"

Taisyklės

Įsikūnyk į personažą

Dalyviai išsitraukia lapelį su personažo vardu ir nuotrauka. Per 30 min. dalyviai turi atrodyti kuo panašesni į išsitrauktus personažus. Geriausiai atlikęs šią užduotį dalyvis bus apdovanotas.


Tarp mūsų – Mirtis!

Visi žaidėjai traukia po popierėlį. Ant vieno jų nupieštas kryžius. Žaidėjai, nieko nesakydami, žvilgteli kiekvienas į savo popierėlį ir jį paslepia. Tada visi eina į tamsų kambarį. Mirtis (žaidėjas, kuriam teko popierėlis su kryžiumi) prieina prie aukos ir uždeda rankas jai ant pečių. Kai tik auka pajunta Mirties prisilietimą, turi suvaitoti ir kristi ant grindų. Taip žaidėjų lieka vis mažiau ir mažiau. Paskutinysis likęs ,,gyvas“ laimi.


Iššūkis

Žaidimo pradžioje žaidėjas gauna 20 monetų. Žaidėjai turi vykdyti užduotis ant kurių ,,užlipa“ metęs kauliuką, kad gautų monetų. Jei dalyvis nenori atlikti užduoties, jis turi sumokėti tiek monetų kiek ši užduotis verta. Vienas žaidėjas, kuris bus greičiausiai ir daugiausiai surinkęs monetų, bus apdovanotas.


Geriausios nuotraukos rinkimai

Dalyviai visą dieną fotografuos dalykus, kurie yra susiję su Helovynu. Baisiausios ir gražiausios nuotraukos autoriai bus apdovanoti.