POZYCJONOWANIE W GOOGLE

ZWIĘKSZ ZYSK BEZ RYZYKA! już od 349 zł

To wszystko umożliwia PAKIET STARTOWY zaprojektowany specjalnie dla Ciebie przez firmę Traffic Trends.

Już za jedyne 349 zł netto miesięcznie otrzymasz Pakiet usług zawierający:

  • Poprawę Twojej strony i dostsowanie jej do wymogów Google
  • Pomoc przy wprowadzeniu poprawek
  • Pozycjonowanie na 3 wybrane przez Ciebie frazy
  • Raport analityczne dotyczące Twojej strony
  • Fachowe wsparcie przy zaplanowaniu szerszej strategii marketingowej

Otwórz się na internet! Nie oddawaj tych klientów konkurentom! Ten rynek powinien być Twój!

Do 30.06 cena promocyjna 315 zł

Traffic Trends to firma godna zaufania, fachowo i rzetelnie wykonująca zlecone im prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Szczerze rekomendujemy sklepom internetowym współpracę z Traffic Trends.

Paweł Fornalski, CEO IAI S.A. (IAI-Shop.com)Z firmą Traffic Trends współpracujemy od około połowy 2011 roku. Proces wyboru firmy był bardzo drobiazgowy (konkurencja na tym rynku jest bardzo duża) i dzięki temu udało nam się znaleźć partnera, z współpracy z którym jesteśmy bardzo zadowoleni. Indywidualne podejście do klienta, szczegółowe raportowanie i kompleksowa obsługa to niezaprzeczalne atuty Firmy.

Wojciech Machnik | IXION s.c.Z firmą Traffic Trends współpracujemy od połowy 2011 roku. To co ich wyróżnia na tle ogromnej konkurencji, to indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wyjątkowa realność w planowaniu uzyskiwania oczekiwanych wyników. Bardzo cenimy rzetelne podejście do klienta/span>, tym bardziej że otrzymujemy mnóstwo konkurencyjnych ofert w stylu: "wypozycjonujemy Twoje frazy do pierwszej 10-tki w 3 dni za darmo..." itd. Polecam współpracę z Traffic Trends!

Paweł Woliński | Elight.com.plSwój sklep odpalaliśmy w zeszłym roku i od razu zależało nam na promocji. Traffic Trends okazało się w tym temacie niezawodne! W pełni zaangażowali się w poprawę strony i w wielokanałową promocję sklepu. To dzięki nim codziennie uzyskujemy nowe zapytania i nowe zamówienia. Lepszego partnera na start nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Adam Rudnicki | Ortopedio.pl