Nunnud koeratõud!:-)

Dog breeds

Sissejuhatus

siin on minuarust maailma kõige ilusamad koeratõud ja nendest on ka pildid,sest meil on alati jõudu neid armastada ja nende eest hoolitseda!
Big image

Kokkerspanjel

See koeratõug on pikkade kõrvadega,lühikese sabaga,pikka karvaga.NB!Kutsikatel on sünndides natuke lömmis koonus!
Big image

Jack-Russel Terrier

See koeratõug on aga väikest kasvu,lühikese kuid terava otsaga saba,suhteliselt laigulise karvaga,lühike karv.NB!Jack-Russel Terrier on aretatud ka jahikoeraks!
Big image

Dobermann

Dobermannidel on väike sabatutt,kikkis ja teravate otsadega kõrvad,kõrgete jalgadega.NB!Dobermanni tuntakse ka kui murdja koera,sest hambaid näidates on see vaade jube!
Big image

Dalmaatsia

See tõug on enda keha varustanud ja kaitsnud pikade hammastega,pika sabaga,natuke lontis kuid kikkis kõrvadega.NB!see koratõug on tunntud tema must-valge laigulise kasuka pärast!
Big image

chihuahua

See koer on aga vahest pika vahest lühikese karvaga,kikkis kõrvadega,keskmise pikkusega sabaga.NB!See tõug on tuntud kui rikkurite koer ning veel enda väikse kasvu pärast!
Big image

Saksa Lambakoer

Tõul on pikk saba,pikk karv,kikkis kõrvad.NB!See koer on tuntud om sarnasuse pärast hundi koeraga!
Big image

Rottweiler

See koeratõug on suuremat kasvu,väikse sabajunniga,must-pruuni karvkatega.NB!See koer on tuntud ka nagu dobermann murdja koerana!
Big image

Beethoven

Koeral on pikk karvkasukas,pruunikas-valge kasuka värv,lontis kõrvadega.NB!See koer on tuntud kui lumevangis oliate pääste koer!
Big image

Mops

Koer on lömmis koonuga,krussis sabaga,väikse kasvuga,natuke notsu ja nohisus häält tegev hääl.NB!Koer on tuntud enda suurte silmade poolest!
Big image

Taks

Taksil on pikk saba,vahel pikk vahel lühike karv,pikk koon.NB!Taks on tuntud kui jahikoer!
Big image

Husky

Must-pruun-valge karvkatte,sinised silmad,pikk saba.NB!Koer on tuntud kelgukoerana ja eesti uuest serjaalist "Viimane Võmm"
Big image