Jänes mekib heaolu

Üldine kirjeldus

Kuna draakoni aasta oli talle kiire ja sündmusterohke, siis näib, et aeg aasta alguses lihtsalt venib. Jänes, keda Hiina mütoloogias peetakse maagiks, ei jää kindlasti unelema, vaid tasahilju hakkab ta koos nõuandjate, koostööpartnerite või sõpradega heaolu maagilist virret valmistama. Alanud aasta on aeg, mil ta võib endale palju lubada ja muuta oma soovid reaalsuseks. Maagiliste protsesside teostumine võtab aega ja kiirustada siin ei tohi, kuigi hing ihkab kohe ja palju. Mõttelend on erk ja ta püüab kinni mitmesuguseid ideid ning mõttesähvatusi, ka kõige absurdsemaid. Kuna universum toetab kiireid, siis “alati valmis” Jänes on varmas neid ka ellu viima. Nii mõnestki võib suur üllatus tulla.

Tööelu

Jänese poolt valmistatud heaolumärjuke avab talle tee edukale tööaastale, lihtne on võita tööandjate ja koostööpartnerite usaldust. Pakutav ametikõrgendus annab eriti hea palgalisa. Kui tööotsimine on käsil, siis tulusam aeg selleks on kevad ja varasuvi. Kogu selle taevasse tõstva heaolu energias on aga üks aga. Joovastus tekitab ülekulu ja seetõttu ei pruugi rahaline seis roosiline olla.

Armastus ootab Jänest sel aastal igal tänavanurgal, kohvikus, tööpostil ja loomulikult kodus. Kui hing ihkab kirge, siis tuleb lihtsalt toast välja minna. Missuguseks tema armuelu kujuneb, sõltub tema põhiväärtustest. Aasta aga soosib lähedast partnerlussuhet ja perekondlikku heaolu.


Emotsionaalne tundlikkus mõjutab tugevalt kehaenergiaid ja esile kerkivad psühhosomaatilised haigused. Parim ravim on hästitoimiv päevakava: piisavalt füüsilist koormust, kosutavat und ja õige toitumine. Jänes kui tuntud maag vaatab üle eelmisel suvel korjatud maitsetaimede tagavara ja valmistab erilise ravimi ise.

Soovitus Mao aastaks

Emotsioonid kontrolli alla. Tundub võimatu? Parim abivahend selleks on 7 sekundit. Tundes ärritust, tuleb oodata kõigepealt 7 sekundit ja alles seejärel reageerida. (7 sekundit ehk loed kümneni). Hea aasta reisimiseks nii töö kui puhke eesmärgil. Ja veel üks maagiline nipp: oma soov kirjuta paberile, pane see dekoratiivsesse vaasi ja paiguta vaas kööki, terveks aastaks.

Jänese heaolu feng shui bagua tsoon on Perekonna, suguvõsa ja mineviku tsoon. Seega on tema eluvaldkond Mao aastal eneseanalüüs, oma tugevuste ja nõrkuste määramine, oma mineviku mustrite vabastamine ja suhtlemine suguvõsa, perekonnaga.