Мiй родовiд

Робота ученицi 7-Б класу Варгачової Марiї

Я презентую себе...

Привiт усiм! Мене звати Марiя Варгачова. Менi 12 рокiв. Я обожнюю читати, танцювати та вивчати англiйську мову. У школi менi подобаються уроки iсторiї, української та свiтової лiтератури, нiмецької мови. З майбутньою професiєю я ще не визначилась, але хочу щоб вона була пов'язана з iноземними мовами або танцями. Друзiв у мене багато, а найкраща подруга - Дар'я.

Торт " Брауні"

Iнгрідієнти:

100 гр - темного шоколаду

150 гр - цукру

120 гр - вершкового масла

150 гр - борошна

1 чайна ложка - розпушувача

300 гр - м'якого сиру ( творогу )

400 гр - замороженої вишні

4- яйця

1 пакетик - ванільного цукру

Приготування:

  1. Вершкове масло та шоколад розтопити на водяній бані. Остудити до кімнатної температури.
  2. 2 яйця взбити до пишної маси з половиною цукру ( 75 гр ).
  3. Решту цукру ( 75 гр ) змішати з 2 яйцями і сиром.
  4. Шоколадну масу з'єднати з яєчною сумішшю. Додати сіль.
  5. В отриманне тісто додати борошно, ванілін, розпушувач і гарно перемішати лопаткою.
  6. У високу форму викласти 1/3 частину тіста. Потім 1/2 сирної маси, поверх викласти вишню. Знову 1/3 тіста . Потім сир, вишня. Завершальний шар - тісто.
  7. Поставити випікати в розігріту до 180 градусів духовку на 45-50 хвилин.

Рецепт ліків при бронхіті

Iнгрідієнти:

15 гр - соку алое

100 гр - смальцю свинного

100 гр - вершкового масла ( не солоного )

100 гр - меду

50 гр - какао

Приготування:

Все перемішати блендером. Приймати по 1 столовій ложці на стакан гарячого молока два рази на день.

Big image

Iсторія прізвища

В 17- ому столітті угорець на прізвище Варга вінчався на православній росіянці у м.Елисаветграді ( нині Кіровоград ). Під час вінчання прийняв православну віру і до його прізвища додалося закінчення "чов". Надалі всі родинні гілки були з Елисаветграда і починаючи з 1903 року з Одеси. У крові сьогоднішніх поколінь присутні чехи, поляки та українці. В основному в родинах були механіки, інженери, артисти і вчителі.

Iсторія рідного міста

Я народилась у прекрасному місті Одесі, яке знаходиться на півдні України на узбережжі Чорного моря. За її унікальну красу Одесу часто називають «Перлиною Чорного моря». Одеса відрізняється від інших міст України. Вона багата своєю історією, культурою, архітектурою, а, крім того, має безліч інших цікавинок. Одеса була заснована у 1794 році. Кожного року День заснування міста супроводжується різноманітними заходами. В цей день відбувається концерт з участю відомих виконавців, який завершується грандіозним салютом. Визначною пам’яткою Одеси є Потьомкінські сходи, з яких відкривається незабутній краєвид. Піднявшись сходами, можна побачити пам'ятник герцогу де Рішельє (Пам'ятник Дюку), який простягає праву руку і своїм доброзичливим жестом ніби промовляє: "Ласкаво запрошуємо у місто!"
Big image