Кетеринг 23

Декоративни кетеринзи за сите видови на прослави

Кетеринг 23 ви нуди богато мени по прифатливи цени со префинети вкусови и декорации а воедно и врвен квалитет на производи. Нека вашата прослава биде во прекрасно издание и амбиент...Вие треба само да се јавите и да нарачате а друго препуштете го на нашиот тим од професионалци да се погрижи.
Организираме секакви прослави од видот на

-матурска вечер

-слава

-свадба

-веридба

-роденден

и уште многу други работи

Сакате вашата трпеза да биде богата, а притоа вашите гости да бидат пријатно изненадени се што треба да направите е да не повикате нас а ваше е само да се препуштите на прекрасната забава.


Се прашувате дали имаме попуст? Се разбира дека и тоа може да го најдете кај нас.


Повелете и уверете се во нашиот квалитет.

Контакт телефон 078944914

Можете да не исконтактирате во било кое време од денот, било кој ден во неделата.