IGA KSIĘŻYCOWA SZAMANKA

Zapraszam na spotkanie

Big image

Góra Cudów ŁYSINA 2017

Zgodnie z obietnicą zabieramy tylko 4 osoby na tygodniowe warsztaty BRAMY SZCZĘŚCIA na Górze Cudów Łysinie, gdzie odłączysz się od codzienności oraz odnajdziesz się... w sobie i ciszy natury.
Przez siedem dni będziesz miała szansę na głębokie zewnętrzne i wewnętrzne oczyszczenie oraz upiększenie samej siebie.

Co będziesz robić:
- wiele tajemnic i technik szamańskich stanie przed tobą otworem,
- pod górskim niebem przygotujesz i zasiejesz zdrowe ziarno rozwoju,
- szum wiatru nauczy cię słuchać i odpowiadać na głos intuicji,
- ciepłe słońce wskaże ci drogę do serca,
- poznasz cudowne dary i owoce natury ich kolor, kształt, zapach i działanie, a później dowiesz się co z nimi zrobić,
- zanurzysz się w rytuałach cielesnych, ciało i twarz nasmarujesz pachnącą oliwką uzdrawiając je dotykiem,
- zatańczysz boso na trawie i poleniuchujesz przy śpiewie ptaków,
- wolne chwile wypełnisz ciszą medytacji i mantrą twojej duszy,
- wszystkie troski i smutki spalisz w leśnym ognisku,
- wymieciesz bolączki i zaznasz luksusu odpoczynku.


Reszta niespodzianek pozostanie naszą słodką tajemnicą :-)

Proponujemy wstępny termin wyjazdu 30 czerwca po południu, powrót 7 lipca 2017.
Zabierz ze sobą: wygodne ubranie i coś do pisania. Do jedzenia tylko zdrowe przekąski, które lubisz.
Dojazd: we własnym zakresie, będą również wolne miejsca w samochodach do dyspozycji.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny nr 600 560 705.

Big image
Big image

Jak wziąć zdrowie w swoje ręce- WYKŁAD

Wednesday, May 17th, 6pm

14D Jana Pawła II

Gliwice, śląskie

Każdy z nas stanowi system, w którym wszystkie organy pracują napędzane przez niewidoczny mechanizm - energię. Niestety życie pod presją czasu, ciągły stres i przeróżne zaburzenia sprawiają, że czujemy się źle. Zdrowie człowieka w holistycznym podejściu postrzega się jako naturalny stan równowagi wszystkich systemów organizmu. Równowaga ta powinna zachodzić między duszą, ciałem i umysłem... tylko wtedy doświadczamy harmonijnego przepływu energii. Jesteśmy zdrowi, pełni energii, zrównoważeni i szczęśliwi.
Dlatego warto zatrzymać się i zadbać o siebie, o swoje zdrowie. Ten czas to jedyna i najlepsza inwestycja, bo nigdy nie jest za późno na zmiany. Koncepcja szeroko pojętego holistycznego zdrowia prowadzi do otwartości na innych i akceptacji samego siebie, odpowiedniego reagowania na dary losu, wyciągania wniosków, dawania i przyjmowania miłości.

Celem wykładu jest przybliżenie i wyjaśnienie naturalnych metod dbania o zdrowie psychofizyczne. Poruszone zostaną tematy:
- przyczyny dolegliwości: niewłaściwe odżywianie, stres, tryb życia, zaburzenia pracy nerek, wątroby, jelit, pasożyty (wirusy, robaki, grzyby, bakterie)
- naturalne preparaty: zioła, wyroby zielarskie, kosmetyczne oraz suplementy diety
- zarządzanie energią i wspieranie siebie w misji życiowej
- zgłębianie siebie i uruchamianie sił samoleczenia
- trudne sytuacje i powrót do równowagi
- wpływ faz księżyca na samopoczucie.

Być może odnajdziesz odpowiednią mapę i kompas w drodze do równowagi :-)
Proszę zabierz ze sobą coś do notowania :-)

Wstęp 10 zl.

https://www.facebook.com/events/294963604261015/

Big image

Początek


Na przykład podróży... ile już było nowych rozdanych kart? ile początków? A może właśnie ten ma szczególne znaczenie i oznacza, że właśnie w tej chwili w twoim życiu zachodzi proces, bardzo istotny i o dużej sile. Mamy Nowy Rok możliwości, wyborów, łaski i pokory wobec zmian. Być może nie płyniemy z nurtem rzeki...ciągle chcemy ją zawracać bojąc się zmian. Być może to jest opowieść twojego życia :-)

Przyszedł już czas na zaleczenie starych urazów i ran, odnowienia energii serca i wypełnienia go siłą. To czas na pracę u źródła twego świata uczuć, świadomości na płaszczyźnie emocji. To czas rozwinięcia nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową uniwersalną energią miłości pochodzącą z głębi twojego serca i siegającą każdego miejsca. Jeśli poznasz swoje słabości, torujesz sobie drogę do swojego serca i poznajesz w czym jesteś siłą! Jak możemy przewidzieć przyszłość? Po prostu ją stworzyć z siłą swoich myśli, mocy słów i uczuć oraz działań. I czas... gdyby wszystko było nam dane od razu bylibyśmy "żywym znieruchomieniem" bez możliwości, bez życia.
Zapraszamy na cykl warsztatów z Igą Księżycową Szamanką.

Jak pracujemy?

„Każdy w sercu wie, Kim Jest. Gdy otworzy swoje serce, pójdzie za jego głosem, objawi z serca płynącą prawdę, przyda swemu światu blasku”


Droga Kobieto, Drogi Mężczyzno,

Pragnę Cię zaprosić na cykl warsztatów, które poprowadzę w ramach Szkoły Szamanki. Przygotowałam program łączący całe moje dotychczasowe doświadczenie z praktyką i wiedzą, które pozwoliły mi rozwijać dar jasnowidzenia. Zapraszam :-)

Dzielę się swoim doświadczeniem, które zamieniam w płynące z serca sugestie… jak być uważnym i głębiej zakorzenić się w codzienności, świadomie układać swoje relacje, znaleźć własną miarę na wszystko co nas otacza, jak żyć szczęśliwie i radośnie zgodnie z pełnią swojego serca. Pójdziemy drogą samopoznania. Odnajdziemy gotowość do zmiany.

Pomogę Ci w zrzuceniu z siebie ciężaru mentalności ofiary. W tym procesie najważniejszy jest czas, który potrzebujemy na zasianie i zakorzenienie zmiany. Kiedy czas już mija nabieramy pełnego respektu przed mocą układających się zdarzeń, bo nasz umysł nigdy sam by tego nie wymyślił. Coś obdarza nas łaskami, momentami dla nas najłaskawszymi, a my z uważnością możemy to kontynuować i być roztropni w wyborach. Rozkwitają nasze zdolności i umiejętności, rozwijamy się i podlegamy zmianom aby zrozumieć jedynie swoje „Ja jestem…”

W trakcie szkoły damy czas swojej duszy, pozwolimy sobie na wyjście z roli ofiary. Wina i strach to jedyni wrogowie człowieka… Nauczymy się wybierać zamiast chcieć! Głos Twojej intuicji - znaki stanowią rodzaj pobudki dla duszy. To nauka zaufania do samego siebie, do zdolności, uczuć i myśli. Zintegrujemy się ze swoją intuicją. Nauczymy się wsłuchiwać w nasz wewnętrzny głos, w gotowość do nieustannej przemiany, która modyfikuje i poszerza stare przekonania, sposoby zachowania i światopogląd. Będziemy kreować siebie zgodnie z rytmem Księżyca.

Oczyścimy ciało, wspomagając medycynę konwencjonalną naturalnymi metodami zachowania zdrowia i urody. Zdecydujemy czy możemy być lekarzem dla samego siebie. Podzielę się ciekawymi radami, przepisami i sprawdzonymi nowinkami dotyczącymi wykorzystania ziół zarówno w kuchni, kosmetyce jak i lecznictwie. Oczyścimy energię wokół siebie, w domu i gdziekolwiek się znajdziemy. Zastosujemy praktyczny aspekt feng shui sprawdzający się w naszych rodzimych warunkach.

Gdzieś w nas powstaje konflikt pomiędzy tym w co wierzymy a co czujemy… Bo wierzyć a wiedzieć, to są dwie różne sprawy! Ilu z nas ma wiarę tak silną, by nigdy nie poddawać się lękom? Pomogę Ci odnaleźć siłę, dzięki której dokonasz świadomych wyborów, dających wolność. Jeśli będziesz mieć poczucie kierunku w życiu, łatwiej będzie ci się żyło i będziesz bardziej skoncentrowany. W tym celu możesz również poprosić o wsparcie Anioły… możesz, tylko musisz określić swoje cele, wykorzystać upór i podjąć wszelkie wysiłki, aby ci się udało. Anioły wspierają proces przemiany są źródłem niewyczerpanej energii, utrzymując z nimi świadomy kontakt człowiek doświadcza umocnienia i osiąga niezależność od świata zewnętrznego i opinii innych ludzi.

Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na fortepianie, ale starzeją się i umierają bezdusznie. Masz talent? Pragniesz robić co kochasz i prowadzić biznes? Pomogę wybrać drogę, którą możesz pójść i rozwinąć skrzydła w swojej dziedzinie.

W mojej pracy wykorzystuję energię dostępną w danej chwili, która odpowiada na potrzeby osób które w niej uczestniczą. Każdy z grupy prowadzony jest przeze mnie indywidualnie, dlatego ograniczam ilość osób mogących uczestniczyć w spotkaniach.

Celem naszej podróży jest zrozumienie wspaniałości i niezwykłości świata codziennego, bo to jedyna pewna recepta na udane życie.

Do zobaczenia,

Iga Księżycowa Szamanka

cytat: Rozmowy z Bogiem, N. D. Walsch

Jak ja pracuję?

Psychotronik często nazywany jest lekarzem duszy.


W kontakcie z drugim człowiekiem, buduje się pewnego rodzaju pomost zwany „nicią astralną". Pomocną wibracją jest czystość intencji, myśl, słowo, wizualizacja, afirmacje, postrzeganie aury, jasnowidzenie i wiele innych sposobów działania umożliwiających dotarcie do najgłębszych pokładów ludzkiej psychiki, co w efekcie poprzez działanie zwane - psychoterapią połączoną z bioenergoterapią - często uzdrawia psychikę i ciało człowieka.

M. Majcherowicz-Perenc

Szamanka

"Ta co widzi więcej". Mam wrażliwe serce i liczne talenty. Łączę w sobie różne role: czarownicy, psychologa, wróżki, mistyczki, powierniczki, teologa, naturoterapeutki, parazytologa, fitoterapeutki, kapłana, proroka, a przede wszystkim wizjonerki - artystki. Moja droga do doskonałości jest równie daleka jak u każdego innego człowieka, każdy talent trzeba rozwijać. Najcenniejszą wartością dla mnie jest miłość i życie w harmonii. Człowiek, który raz zwróci się o pomoc do Szamanki, cieszy się jej opieką duchową przez czas o wiele dłuższy, niż moment spotkania... Pragnę zainicjować zmiany i wskazać kierunek dalszego rozwoju, powrotu do pierwotnego potencjału. Każdy może podążać własną ścieżką i realizować swoje cele. W swojej pracy skupiam się na rozwoju intuicji i kreatywności, bo przemiana musi dokonać się we wnętrzu człowieka, aby stał się wolny. Wolną osobą jest ten kto wierzy w siebie i współtworzy życie z energią wszechświata.
Do zobaczenia,
Iga
Big image

Pomagam odnaleźć siłę, dzięki której dokonasz świadomych wyborów, dających wolność.

Gdy nastają trudne czasy, poddajemy swoje życie ponownej ocenie. Próbujemy otworzyć serca i umysły, aby spojrzeć inaczej na świat. Spotykam na swojej drodze ludzi którzy zadają trudne pytania i są w różnych sytuacjach życiowych. Niefortunne zdarzenia w otaczającym świecie wzmagają ich problemy. Wyruszamy na poszukiwania… tak stare jak ludzkość.

Coś się stało w ich życiu. Stracili bliskich, dom, pieniądze, poczucie dobrobytu. W innych przelewa się przez serce fala uczuć: przygnębienia, smutku, złości, zdrady, pustki, ciemności i strachu. Jeszcze inni stwarzają pozory bo zapomnieli czy wierzyli w coś ... co naprawdę liczy się w ich życiu?!


Nasze umysły nie pojmują szerszej perspektywy potrzebnej do zrozumienia przyczyny zdarzeń.


Szukałam tych samych odpowiedzi na te same pytania co Ty.


Jak spędzić ten czas na ziemi, mieć cel i zachować spokój umysłu? Jak odejść lepszym niż się pojawiliśmy? Jak znaleźć prawdę, swoją prawdę brzmiącą w środku nas, taką dzięki której już nie będziemy się bać? Pragniemy również być pewni, że nigdy nie jesteśmy sami i bezradni.


Wskazuję drogę do miejsca położonego głęboko w nas, do mądrości o której nam się nawet nie śniło.


W pracy wykorzystuję energię dostępną w danej chwili, która odpowiada na potrzeby osób które w niej uczestniczą. Wspomagają mnie również Anioły – źródło niewyczerpanej energii, utrzymując z nimi świadomy kontakt człowiek doświadcza umocnienia i osiąga niezależność od świata zewnętrznego i opinii innych ludzi.

Oczyszczenie następuje nie tylko na poziomie mentalnym. Wspomagam również kreowanie życia i zdrowia na poziomie fizycznym.


Jeśli zechcesz to z czasem odkryjesz ten błysk światła w Tobie!

Prawo, które dał Ci Stwórca.


Źródła: własne oraz „Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych” S. Browne

Big image