שנה טובה

כמעט תשע"ו

ומה נאחל למורים?

- שנזכה למערכת טובה, בלי שעות 0 ובלי שעות 8-9, בלי 'חלונות' שהם בפועל 'דלתות' של 3-4 שעות ובלי יום עבודה של 8 שעות הוראה ברצף. ושהשנה, לפחות השנה נקבל את היום החופשי ביום שבאמת רצינו


- שתורנויות החצר תהיינה שלוות, בלי תלמידים המדלגים מעל הגדר המשוננת או חופרים מנהרות מתחת לחומת בית הספר כדי להגיע לקיוסק המצוי מעבר לכביש


- שהטיולים השנתיים יתנהלו כסדרם, בקבוקי המים של התלמידים יכילו רק מים, כולם יֵצאו למסלולים נלהבים ומלאי עיזוז, ובאוטובוס יישאר הנהג בלבד.


- שנזכה לחזור מהטיול השנתי עייפים אך שלמים, מבלי ליפול לתהום, להתמוטט מחוסר שינה, ולחטוף התקף לב מתלמיד שיצא לפוש בלילה מבלי להודיע לנו.


- שימי ההורים יהיו טפיחה חזקה על השכם ועיסוי מרענן לאגו, ההורים יידעו להגיד תודה וישבחו את המורים הנפלאים של ילדיהם.

- שההורים לא יתקשרו אלינו במצאי שבת ב-23:00 רק כדי לשאול אם אפשר לפטור את בנם מבחינה בהיסטוריה בעוד שבועיים, כי המשפחה רוצה לצאת לטיול בר/בת מצווה


- שהתלמידים יהיו קשובים בשיעורים, ירימו את הראש ממכשיר הטלפון ולמשמע דברי המורה יגידו – "מה, באמת? וואו! לא ידעתי!"


- שנזכה לראות תלמידים הקוראים לבד את מה שביקשנו להכין לקראת השיעור, וכשנשאל – "מי רוצה לשתף בתובנות שלו?", נאלץ לבחור מבין ההמונים הזועקים: "אני! אני!"


- שהתקשורת תפסיק לפרסם מאמרי נהי ובהי על עונשם של הורים הנאלצים להיות עם ילדיהם בחגים ובחופשות במקום שהמורים יעשו זאת

- שהחברה הישראלית תכיר סוף סוף בעובדה שהמורים הם המשאב האנושי החשוב ביותר לעתידו של הדור הצעיר שלנו, וכדי להוכיח את הוקרתה גם תגבה זאת בבונוס כספי ראוי.


- שבני המשפחה שלנו, אלה היודעים טוב מכולם כמה אנו "לא עושים כלום אחרי 12 בצהרים ובחופשות" – ימשיכו ויהיו סובלניים למקצוע המיוחד בו בחרנו, למסירות שלנו לתלמידים והוריהם ויבינו שזה פשוט בנפשנו.


שנה טובה למורים הנפלאים להיסטוריה


שנה טובה למדריכים הנהדרים שלנו


שנה טובה לכולנו!


אורנה