גאליס

תכנית הטלוויזיה הכי מדהימה ושווה שיש

עונה 1

יונתן מיטרני מגיע יחד עם חבריו דני וליעם מבית האומנה למחנה הקיץ "גאליס". "תורם אלמוני" עומד מאחורי שליחתם למחנה ובמהלך הסדרה מתבררת זהותו. הסיבה האמיתית להבאתו של יונתן אל המחנה היא מציאת "לוחות הגורל". מבלי שהוא יודע שסיימון רוצה להשיג את לוחות הגורל לעצמו. בעונה יולי מגיעה עם אחותה החורגת רונה אליה יולי מתנהגת כמשרתת. יולי רוצה להשיג את הקמפיין ולשם כך מנצלת את דורי. לבסוף דורי מגלה את האמת ונפרד מיולי. בזמן שיולי בקמפיין דורי ורונה מתאהבים, יולי חוזרת למחנה וסוחטת את רונה שאם היא תהיה חברה של דורי היא תגרום לעזיבתו מהמחנה בעקבות מחלה שיש לו. לבסוף יולי מודה על השקרים שלה ורונה ודורי הופכים לבני זוג. בסוף העונה מזימותיו של סיימון נחשפות וארי ויונתן משיגים את לוחות הגורל וארי מגלה מי הוא - אביו של יונתן.

עונה 2

הקיץ השני במחנה נפתח, ויונתן מגלה על העיר האבודה - "גאליסיה" ומגלה שרק הוא יכול להציל את העיר ואנשיה משלטונה של זארדה ולהחזיר לחיים את כל האנשים שזארדה הקפיאה. בשביל לא לאבד את שלטונה על העיר שולחת זארדה את בנה אדוארד ("אדי"), שמתחזה לחניך בשם ברק הניס בעזרתם של דני ויונתן, לסכל את סיכויו של יונתן להגיע אל העיר האבודה. עם הזמן אדי מתאהב בדני והופך לבן זוגה עד שהיא מגלה שהוא בעצם הנסיך אדוארד, ונפרדת ממנו. דורי, שרוצה להתקבל לקבוצת מכבי בכדורסל, אך לא יכול מבלי להשיג ציון טוב בפיזיקה, עושה הסכם עם הוגו. הוגו יעשה את מבחן הקיץ בפיזיקה במקומו, ודורי יהיה בן זוגה של דפני, כדי שעדי לא תסתיר את הזוגיות עם הוגו. התוכנית מצליחה בהתחלה, ובמהשך דורי מתאהב בדפני ונהיה בן זוגה מרצון, אך לבסוף דפני ועדי מגלות על התוכנית בטעות ונפרדות מדורי והוגו. בסוף העונה השנייה מגלה יונתן את אימו קפואה בגאליסיה ומחליט לעשות הכל על מנת להציל אותה ולהחזיר אותה ואת שאר התושבים לחיים.

עונה 3 המשך של 2

בעונה השלישית מגלה יונתן שאם הוא יפעיל את היהלום ללא מגן גאליסיה, הוא יקפא בעיר האבודה. דני הופכת לנסיכת גאליסיה, במטרה לבדוק עם יש משהו שיכול להציל את יונתן מהגורל שמחכה לו בעיר האבודה. בעונה דורי עושה את מבחן הבגרות שלו בפיזיקה. דפני רוצה להכשיל את דורי, כדי לנקום בו על מה שעשה לה, והיא נהיית בת זוגו כחלק מהתוכנית. לבסוף היא מוותרת על ההחלטה, אך דורי מגלה זאת והם נפרדים. רונה, שחוזרת לגאליס לתקופה קצרה, נהיית בת זוגו של דורי. לבסוף, רונה מכשילה את דורי, כי היא רוצה שיטוס איתה חזרה ללונדון. כולם חושבים שדפני הכשילה אותו. בסוף העונה, יונתן יותר להציל את העיר האבודה, אך נתקל בבעיות. זארדה מאיימת שתהרוג את ארי, אביו של יונתן, אם לא ייתן לה את המגן. יונתן נותן לה את המגן והיא הורסת אותו, ומקפיאה את ארי. יונתן נחוש להציל את העיר, גם במחיר של קפיאה, אך לפני זה מדבר עם דני והם חוזרים להיות בני זוג. יונתן מפעיל את היהלום וקופא. כל הפסלים התעוררו, העיר ניצלת, ארי ורות, אימו של יונתן, חוזרים למחנה. הם מגלים לדני שהוא קפא, והיא בוכה עליו.

עונה 4

הקיץ השלישי נפתח, ולמחנה מצטרף צוות חדש, "טורינו". כבר בפרק הראשון מתגלה כי יונתן חי באיבוד זיכרון, וחי עם רפאל ואנה שמתחזים למשפחתו. דני ודורי יוצאים לחפש את יונתן, ולאחר שמצאו אותו, יוצאים לחפש את "מעיין הנשמות". בהמשך העונה נינה מצטרפת למחנה, שלמעשה זאת אנה במסכה. במהלך העונה מראים את העבר של החניכים החדשים. ארז, שכועס על אודי, סוחט אותו על התאונה כדי לגרום למאיה לשנוא את אודי ולאהוב אותו. הוגו וגילי יוצאים לחפש את האמזונה כחולת החזה, ציפור שגילי שחררה. במהלך העונה קורים דברים לא צפויים, בסוף העונה, סודות נחשפים. גילי חולה במחלה ונשאר לה חצי שנה לחיות, מתגלה כי ארז הוא זה שדרס את דנה ולא אודי, ליעם מגלה שרותם משקרת ושהיא ויולי מכירות מבית ספר ולא מהמחנה, טיראן הוא זה שרוצה להעיר את 400 הלוחמים האכזריים בהיסטוריה בעזרת מעיין הנשמות וחוטף את רפאל ואנה, דני נפרדת מיונתן בגלל שהוא רוצה עוד הפעם לחזור להרפתקאות ונהיית חברה של דורי.

עונה 5 המשך של עונה 4

העונה החמישית נפתחת בסצנה מלפני שבעה חודשים, הרגע בו יונתן משתחרר מהעיר האבודה על ידי שיקוי ממעיין הנשמות, שהשני העיר את טולה, לוחמת עתיקה. מיקה מחליטה לשבור את השגרה ומחליפה בין הקבוצות את החניכים והופכים לצוות 1 ו2 אך הסיפורים במחנה מהעונה הקודמת ממשיכים ומתגברים, יונתן יוצא לחיפוש יחד עם דני, דורי ואנה שמצטרפת לאחר מות אביה אחר מעיין הנשמות, כדי להשמיד את הייעוד של יונתן כך אמרה לו סיגריט. הוגו מארגן מאחורי גבה של גילי סרט המבוסס על חייה כדי לזכות בתרופה, ובהתחלה אכן מצליח והתרופה נתרמת לה ול15 הילדים האחרים החולים. בזמן שמאיה גויסה על ידי רשף לשוטרת סמויה, מתוודה אודי על כך שהוא דרס את דנה, ומאוחר יותר מנסה אודי בזמן שכלוא יחד עם מאיה שמאמינה לו, למצוא הוכחות שארז הוא הדורס. ליעם מצטרף לרותם לנקום ביולי, אך הוא שיקר לה כדי לגלות מה היא זוממת נגד יולי כדי להציל אותה, שלבסוף בתצוגה רותם ודניאל חוזרים ורותם מבטלת הכל ויולי מתקבלת לבית ספר לאופנה של דורין פרייבורג. מאוחר יותר יונתן מצליח להשמיד את המעיין, ובגידתו של דורי נחשפת. טיראן נורה ונהרג בידי רשף, ודורי לא מצליח להעיר את אחיו. לבסוף, ארז מודה בנהיגה בתאונה ואודי משתחרר מהכלא. דני טסה לעבוד בבית הארחה במקסיקו כדי להתנתק מיונתן, אך הוא מגלה שהיא כוח הייעוד שלו ובכל זאת מחפש אותה, מוצא אותה לאחר חצי שנה, והם חוזרים להיות ביחד.

עונה 6

את השנה שחלפה העבירו יונתן ודני במקסיקו , כשהם מנהלים את הבית ההארחה של אחלה . לראשונה בחייו יונתן מרגיש שמצא את מקומו . השקט , הים , דני בעיקר היעדר ההרפתקאות הם הדבר שהוא הכי צריך אחרי ארבע שנים בהן גורל העולם היה מוטל על כתפיו הצנומות . דני לעומתו מרגישה שיש שאלה שמטרידה אותה ולא מפסיקה לנקר בה - מה תפקידה בעולם? האם ההבנה מהקיץ הקודם בו הבינה שבכל גלגוליו של המיועד היא הייתה לצידו זהו גורלה ? האם בכך הסתיים תפקידה ?

בינתיים במחנה גאליס חניכי אולימפוס מגיעים לשנה האחרונה שלהם במחנה כשביפנים ניצבת תחרות קשה במיוחד מול מחנה עתידים החדשני שמהוה איום על המשך קיומו של מחנה גאליס. האם חניכי אולימפוס ינצחו את חניכי עתידים או שזוהי הולכת להיות שנתו האחרונה של מחנה גאליס?

גאליס - פיספוסים של עונה 4
" גאליס המסע לאסטרה " - טריילר | 720p HD

מה יקרה לדני ויונתן ?

המופע המלא של גאליס !!!

חידון על גאליס !!!!

מי מהבאים יודע לנגן גיטרה?

א. רונה ג. דורי

ב. יולי ד. עדי

איך קוראים לעוזרו של סיימון ?

א. דורי ג. איתן

ב. נתן ד. ארז

איך קוראים לחברה שיולי מייצגת ?

א. חבל על הזמן ג. הזמן על החלב

ב. חלב על הזמן ד. הזמן

איך קוראים לחברה של יולי מהכיתה ?

א. מאיה ג. גילי

ב.רותם ד. שרון

כמה עונות יש לגאליס ?

א. 4 ג.7

ב. 5 ד.6

מי המיועד האפל ?

א. דני ב. יונתן

ב. דויד ג. ניקה

איך קוראים לחבר לשעבר של רונה ?

א . איתן ג . ליעם

ב . דורי ד . הוגו

בעונה הראשונה על מה היה מסופר ?

א . מעיין הנשמות ג . לוחות הגורל

ב . ספר הבריאה ב. יהלום גאליסיה

איך קוראים לנביא גאליסיה ?

א . דורל ג . סמראס

ב. דיראזור ד . איקרה

כמה מופעים היו לגאליס ?

א . 2 ג . 4

ב . 3 ד . 0

מגן גאליסיה הוא :

א . מגן שעוזר לך להיכנס לגאליסיה מבלי למות !!

ב .מגן שיכול להקפיע אנשים

ג. מגן שעם אתה משחרר את גאליסיה אתה חוזר לחיים

ד . מגן יכול לשנות את צורתו

איך קוראים לרוצחת של עונה 4 + 5 שקמה לתחייה ?

א. ניקה ג . מאיה

ב . מיטל ד. טולה

כמה חברות היו להוגו ?

א . 1 ג. 4

ב . 2 ד . 3

איך קוראים לאישתו של ארי ( מנהל גאליס ) ?

א . נינה ג . נורית

ב. עמליה ד . מטי

מי הייתה חברה של דורי בעונה 4+ 5 ?

א . יולי ג . דני

ב . רונה ד. מאיה

איך קוראים לסדרה שלפני גאליס ?

א . אדומות ג. יומני החופש הגדול

ב. אליפים ד . החולמים

כמה אתם אוהבי את גאליס ?

א . אוהב מאוד ג . לא אוהב

ב . מחבב ד . איכס !!!

מילות פרידה על הבלוג שלי !!!!!

שלום כולם רוצים לדעת איך עשיתי את הבלוג ? טוב בואו ואני הספר לכם , לאתר שהכנתי את הפלוג קוראים smores, סמורס או לא כמו אתרים פושטים זה אתר שווה מאוד אז כדי לך להכין לכם בלוג אישי ובכך היה לך המון לייקים ותגובות אז תנסו

אני שמח שנהנתם מי חווית למידה על גאליס ונתראה בבלוג הבא

נ . ב . - לא לשכוח לעשות לייקים ותגובות על הבלוג

טוב אז שאני לא עוד יפראה ביי!!