Мій родовід

Виконала Владіслава Дорохина

Національності

Мої пращури походять з різних країн:

Німеччина, Польща, Україна, Росія.

з Росії походить моя прабабуся Емілія Бушкевич. Але в ній також тече німецька і польська кров. ЇЇ тато Роман з Польщі, Познань, а мати із Німеччина, Кельн. Мій прапрапрадідусь Петро походив із Білорусі. Всі інші народилися і жили (живуть) в Україні.

Знайомства

Мої батьки народились в різних містах. Тато з Одеси, мати з Запоріжжя. Але познайомилися вони в Києві на маминій роботі. Моя бабуся та дідусь познайомилися коли вчилися у старших класах. Так само познайомилися моя прабабуся Емілія і прадідусь Микола. Віталій і Клавдія познайомилися на заводі після війни.

За татовій лінії моя бабуся і дідусь познайомилися на роботі в лікарні. Мій дядько Сашко і тітка Наташа познайомилися в селі Котовськ.

Big image

Родинна історія

Це було порівняно недавно. А саме це сталося 2011 року, в прекрасному місті Евпаторія, Крим. В нас там була квартира, тому ми мали змогу відпочивати там місяцями. Але запаси продуктів в холодильнику не поповнялися, тому треба було їздити в магазин за їжею. Історія починається теплого серпневого вечора. Ми як завжди поїхали по продукти. Закупилися дуже добре. Ми сіли в машину. Мені було рочків 6-7. Мені вручили морозиво, і я щаслива сиділа позаду. Тато розмовляв по телефону, щоб заказати смачнючий мед. Аж раптом, тато давить на газ. Мати ще не сіла в машину, а тато вже поїхав. Все було б добре якби тато одразу зрозумів халепу. Але виявилося це не так легко. Проїхали вже пів дороги, і тато запитує у невидимої мами скількі літрів меду йому купити. У відповідь тиша. Я сиджу собі позаду з морозивом і пробую хоч якось пояснити татові, що матері не має. І в цей момент тато обертається до місця мами і бачить що її немає. Розхвилювавшись тато розвертає машину і стрімголов їде по забуту маму. Мама йде розсерджена, і дужа зла. Коли вона сіла в машину, ви і самі здогадаєтесь що було. Невинний батько і зла мати. Добре хоч все так чудово закінчилося. А мораль така: навіть якщо ти їси морозиво, це не означає, що ти повинна забути про все на світі. Ну і звісно не забуваєте мам біля магазинів)))))

Рецепти

Моя прапрабабуся Елла Лоуренс застосовувала алоє з медом як засіб від кашлю.

Так у нас є сімейні галушки, справжня назва яких штруделі. Зазвичай нам їх готує прабабуся Емілія.

Big image

Трішки про мене

Мої інтереси: читання, відвідування історичних пам'яток, плавання. Я обожнюю читати як класиків так і сучасних авторів. Мої улюбленні письменники: Стівен Кінг, Деніел Кіз, Селінджер та інші.

Мої улюблені уроки: всі.

Всього в мене 3 накращі подруги: дві з ліцею, одна з гуртка.

У майбутньому хотіла би стати лікарем (дитячим).