How I live my life yo

APES per7

21 Dollars to my name for the week

For the entire week i had 21 dollars to meet nutritionist vales but im only allowed 3 dollars today. Here is how I made it through with a specific "diet" consisting of eating the same food more than once.

Daily eats

My diet for the week was not very healthy but I did survive.

The End

Living off of the 21 dollars i had for the week is very unhealthy. It is survivable but is extremely hard to find things that had a lot of servings for a low price. I was stuck eating mostly the same thing pretty much every day except for the blow out day. That is how I lived my life with 21 Dollars in a week.