Мій родовід

Таня Панченко

Big image

Мої рідні та родичі

Моя мама народилась у м. Бар Вінницької області та навчалася у Барській школі №3. Потім працювала бухгалтером у Києві.

Мій тато народився та навчався у Києві, у середній загальноосвітній школі №111. Подорослішавши працював інженером.

У мене є два дядьки і всі татові брати. Один із них мій хрещенний батько, його звати Віталій. Одружений на тітці Оксані, має шестирічну доньку Вікторію.

Моя тітка Людмила померла від хвороби коли моєму двоюрідному брату було 2 роки.

Мій дідусь Віктор познайомився з бабусею Валентиною на дискотеці у селі Йолтухів Деражнянського району. Вони народилися та вчилися у цьому селі.

Дідусь Петро народився у селі Черняхів Київської області. Навчався у Черняхівській школі. Бабуся Ярослава народилась та навчалась у селі Бучачі Тернопільської області. Вони познайомились на вечірці друзів.

Big image

Історія міста

Мої прабабуся та прадідусь а також бабуся дідусем довгий період свого життя жили у місті Бар. Я теж до 3 років жила з бабусею та дідусем у цьому місті.


Мальовниче українське історичне місто Бар – сучасний районний центр у Вінницькій області, розташований на лівому березі річки Рів. Давнє місто Рів, що знаходилося на правому березі річки, згадується в історичних документах 1401 р. Тепер там знаходиться село Чемериси-Барські.

За результатами досліджень історії Барського староства, яке провів М. Грушевський, відомо, що у 1538 р. за дорученням Бони Сфорци – королеви Польщі – в заплаві ріки Рів розпочато будівництво замку, який отримав назву Бар на честь міста Барі (Італія), де Бона Сфорца народилася. Це будівництво поклало основу міста й відкрило нову сторінку в історії України та Польщі.

Населення:16500 осіб

Площа:5,95 квадратних кілометрів

Big image

Я презентую себе

У мене дуже багато інтересів. Але найбільше я люблю проводити час з друзями, особливо ходити з ними на прогулянки.

Також мені дуже подобається водити машину. Мій тато навчив мене керувати кермом автомобіля коли мені було 8 років. Ще більше я люблю їздити на мотоциклах. Коли мені було 11, мій двоюрідний брат подарував мені мотоцикл. Мамі мої захоплення не подобаються. Вона говорить, що краще б я полюбила читати. А я читати не люблю, мені не вистачає посидючості.

Навчатися в школі - це також не найулюбленіша моя справа, але в мене є предмети які мені подобаються. Це англійська мова та трудове навчання. Ці предмети я люблю тому, що там все зрозуміло та цікаво.

У мене багато друзів. Більшість з них поза школою. Я не буду виділяти когось, щоб інші не образились.

У мене багато мрій, але я думаю, що мої мрії це лише бажання. Тому, що коли я попрошу щось у батьків воно одразу в мене з"являється. Щоправда, я не вимоглива, і не прошу у батьків усе підряд. Але все ж таки я мрію жити окремо від батьків. Я хочу винаймати квартиру з друзями. Але ми ще малі для окремої квартири.

Я ще не визначилася з майбутньою професією. Але всі родичі вже давно визначилися, і кожен хоче щось різне, і кожен підштовхує на ту чи іншу професію. Але я не збираюся Їх слухати. Я сама оберу професію, коли прийде час. А зараз я хочу бути директором фірми ( я ще не визначилася якої).

Моє життєве кредо:"Цілеспрямовано йти до реалізації своєї мети!"