Czarna pantera 2 cda

Lektor PL

Czarna Pantera 2 Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera 2 Wakanda w moim sercu ma być ostatnim dużym projektem w aktualnej historii filmów Marvel Studios. Nadchodzący film cda, który trafi do kin w listopadzie 2022 roku, technicznie obniży kurtynę nad line-upem Marvel Cinematic Universe (MCU) w fazie 4, mimo że po Czarna Pantera 2 pojawi się specjalny Guardians of the Galaxy TV wydanie.


Z She-Hulk: Attorney at Law teraz w Disney Plus, najwyższy czas, abyś dowiedział się więcej o tym ostatnim , ważnym projekcie fazy 4 MCU. A jeśli nie byłeś na bieżąco z jego rozwojem, jest wiele do nadrobienia.


Poniżej zestawiliśmy wszystko, co warto wiedzieć o Czarnej Panterze 2. Obejmuje to potwierdzoną datę premiery, pierwszy zwiastun, powracających i nowych członków obsady, oficjalne streszczenie fabuły i wiele więcej. Nie musisz więc szukać nigdzie indziej informacji na temat tego wyczekiwanego filmu o superbohaterach .


Zanim zaczniemy, powinniśmy zaznaczyć, że pojawiają się pełne spoilery dotyczące poprzednich występów Czarnej Pantery w MCU . Dodatkowo w naszych sekcjach obsady i fabuły pojawią się potencjalne spoilery dla Wakanda Forever. Ostrzeżemy Cię jednak, gdy do nich dojdziemy, więc wiesz, kiedy przeskoczyć, jeśli unikasz przedpremierowych spoilerów.


Pierwszy zwiastun Czarna Pantera 2 został wydany 23 lipca.


To także bardzo emocjonalny teaser. Gwiazda Czarnej Pantery, Chadwick Boseman, zmarł w sierpniu 2020 r. po czteroletniej walce z rakiem jelita grubego, zwiastun stanowi wczesny hołd dla potężnego występu Bosemana jako Króla T'Challa/Czarnej Pantery. Liczne ujęcia w zwiastunie pokazują, jak Black Panther 2 uhonoruje swoją spuściznę, więc z pewnością będzie to słodko-gorzki moment, gdy cały film zostanie wydany.


Zwiastun zapewnia również pierwsze spojrzenie na inne kluczowe elementy. Otrzymujemy potwierdzenie, że Tenoch Huerta (Narcos: Mexico, The Forever Purge) zagra Namora, głównego antagonistę/antybohatera filmu – a do tego mutanta. Dostajemy również sens i skalę wojny, która będzie eskalować między Wakandą i Talocanem, domem Namora i jego współmieszkańców oceanu, która będzie poprawioną wersją Atlantydy Marvela.


Tymczasem są ujęcia Riri Williams z Dominique'a Thorne'a, w tym jak tworzy swój pierwszy garnitur Ironheart. Wreszcie, pośród pełnych akcji momentów i dramatycznych dramatów, dostrzegamy przelotne spojrzenie na nową Czarną Panterę – aczkolwiek odwróconą plecami do kamery – która przyjmuje płaszcz po odejściu T'Challa.


Wystarczy powiedzieć, że Czarna Pantera: Wakanda Forever wygląda jednocześnie epicko i przejmująco. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania.


Sprawdź inne filmy online na NoweFilmy.Online

Big picture