Jaunimo ugdymo(si) programa

The Duke of Edinburgh's International Award

Big image

DofE programa

The Duke of Edinburgh's International Award yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Ji pradėta 1956-ais metais Didžiojoje Britanijoje, Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) iniciatyva. Vėliau programa pradėta įgyvendinti daugiau negu 140 pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvoje. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje!The Duke of Edinburgh's International Award yra savanoriška į mokymąsi iš patirties orientuota programa, suteikianti galimybę dalyviams patiems pasirinkti tobulėjimo sritis. Dalyviai, padedami programos vadovų, išsikelia tobulėjimo tikslus ir atkakliai jų siekia keturiose programos dalyse:

Big image

Programos įgyvendinimas PwC

Programa veikia mentorystės principu, kuomet jauni žmonės padedami programos vadovų išsikelia tikslus ir atkakliai jų siekia. Įvykdę programą dalyviai gauna ženklelius ir tarptautinius sertifikatus, kurie įteikiami Didžiosios Britanijos ambasadoje Vilniuje.


PwC, būdama socialiai atsakinga organizacija, sudarys galimybę programoje dalyvauti ekonomikos studentams, PwC darbuotojai galės tapti DofE programos vadovais. Kviečiame ir Jus prisidėti prie šios iniciatyvos ir jaunų žmonių tobulėjimo! Jūs galėsite:


  • padėti jaunimui išsikelti tobulėjimo tikslus;
  • vesti refleksijos susitikimus (padėti analizuoti dalyviams jų patirtį ir iš jos mokytis);
  • padėti pasirinkti įdomias veiklas, atrasti motyvuojančius veiksnius;
  • būti mentoriais savo profesinėje srityje;
  • neformaliai bendraudami mokyti jaunimą įgūdžių, kurie ir jums patiems teikia malonumą!


Jei susidomėjote, susisiekite su personalo vadove Lina Gelumbauskaite ir ji suteiks daugiau informacijos, kaip galite tą padaryti.

The Duke of Edinburgh's International Award Lietuva