kosmetyki

Profesjonalne kosmetyki Kwas hialuronowy

Profesjonalne kosmetyki Kwas hialuronowy - meritum młodości

Kwas hialuronowy występuje w skórze. Jest to najsilniej nawilżająca baza, dzięki której możliwe jest prawidłowe nawilżenie a uwięzienie wody w skórze.

Wykorzystanie kwasu hialuronowego:

nawilżenie skóry
wygładzenie zmarszczek
wypełnienie ust, biustu
powiększenie narządów płciowych

Kwas hialuronowy można wynaleźć we wszystkich ogranizmach żywych. Przede wszystkim moc znajdziemy go w skórze, a jego liczebność zależy w dużej mierze odkąd wieku a wespół z latami maleje.

Młoda skóra zawiera dostateczne ilości kwasu hialuronowego, dzięki z jakiej przyczyny jest sprężysta a nie ma zmarszczek. Kiedy jego ilość z wiekiem zaczyna maleć, dostrzegamy pierwsze objawy starzenia, a skóra traci zdolność wiązania wody, czego efektem są zmarszczki.

Dzięki uzupełnianiu braków kwasu hialuronowego skóra jest nawilżona, gęsta a nie traci swoich konturów. Jest również chroniona poprzednio wysuszeniem. Kwas zatrzymuje dlatego młody człowiek wygląd.

Aby jeszcze z większym natężeniem dodać sił działanie kwasu hialuronowego łączy się go z witaminami C a E a beta-karotenem. Wtenczas otrzymujemy zestaw antyutleniaczy, które sprawiają, iż skóra jest jędrna, wygładzona, nawilżona a pełna blasku.

Żele, które bazują na kwasie hialuronowym są stosowane do produkcji implantów, które służą do wypełnienia zmarszczek a powiększania ust a dydki. Rezultaty są widoczne odkąd razu po aplikacji. Implanty na bazie żeli hialuronowych są jednakże nietrwałe, gdyż kwas wchłania się ostrożnie, co powoduje, iż zabiegi z ich użyciem wypada ćwiczyć 2 do 3 cięgi w roku.

Zabieg wypełnienia załamań skóry polega na dostarczeniu zastępczej dawki kwasu hialuronowego, co ma na celu przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenie tkanek skóry, które niszczone jest za pomocą załamania powstałe na konsekwencja ekspresji twarzy a w środku sprawą starzenia się skóry.

Co ciekawe, coraz to popularniejsze jest eksploatacja kwasu hialuronowego niedaleko powiększaniu narządów płciowych. Dotyczy to mężczyzn a ich atrybutów męskości oczywiście.

Mniej inwazyjna moc kwasu hialuronowego jest dostępna w kremach a ampułkach. Kosmetyki te są zalecane przede wszystkim zimą, gdyż ich nawilżanie nie jest w tej okolicy wywoływane za pomocą wodę, dzięki z jakiej przyczyny unikamy teleangiektazji, czyli rozszerzania naczynek krwionośnych.

Kwas hialuronowy jest również składnikiem filmu łzowego, dlatego dużą popularnością cieszą się płyny do soczewek kontaktowych a krople do oczu zawierające chlorek sodu tego kwasu (hialuronian sodu). Łagodzą one podrażnienia oka, które powstają w czasie noszenia soczewek kontaktowych a inne dolegliwości np. nadzwyczaj modny kompleks suchego oka.