Мій родовід

Габрійчук Анни , 7-Б

Родинне дерево

Родинна історія

Нещодавно коли я розпитувала батьків дізналася дещо цікаве . У мого дідуся з лінії тата є брат . Його завти Габрійчук Микола Степанович . Він письменник . Йому зараз 78 років . Проживає у Вінниці . За професією він журналіст . Написал дідусь Микола декілька книг юмористичного характеру та декілька про здоровий спосіб життя . Він також особисто знайом с багатьма докторами наук України .

Про родичів

Насправді в мене дуже велика родина . Моя мама Тетяна народилася в Києві та з самого дитинства займалася танцями цілих 13 років . Зараз мама працює бугалтером . Тато народився в Россії на півночі . Але згодом його родина переїхала до України в прекрасне містечко Яготин . У мами є ще 2 рідні сести , а у тата одна. В мене є рідний брат Артем , йому 5 років . Ще в мене є 4 сестри та 3 брати . У нас дуже дружня родина . Ми часто зустрічаємося та проводимо разом свій вільний час .

Рецепт від бабусі . Торт " Яблучний "

Інгредієнти:

Тісто: 2 яєць, 5 ст. ложок цукру, 5 ст. ложок борошна, половина чайної ложки натертої лимонної цедри.

Начинка: 3 великі яблука.

Спосіб приготування:

Яблука очистити від шкірочки і насіння, нарізати дольками завтовшки 1 см і викласти на змащену маслом і посипану борошном формудля торта так, щоб одна долька заходила на іншу. Приготувати яєчну суміш: білки і цукор збити в гусну піну, продовжуючи збивати, додати жовтки (поступово) і лимонну цедру. В останню чергу ввести двічі просіяне борошно. Яблука, викладені у форму, покрити готовою яєчною сумішшю і випікати в помірно гарячій духовці до рожевуватого відтінку. Випечений торт охолодити і перед тим як подавати до столу, нарізати на шматочки.

Рідне місто

Яготинський район — район України на сході Київської області на лівобережжі. Адміністративний центр — місто Яготин.Населення становить 33 927 осіб (на 1 жовтня 2013). Площа району 793,25 км².Утворено 22 вересня 1937 року у складі Полтавської області. 6 січня 1954 року переданий до складу Київської області.

Найдревніший період в історії Яготинщини сягає пізнього кам'яного віку палеоліт. Ще 10-12 тисяч років тому на території району проживали первісні люди-кроманьйонці (у районі діє музей археології «Добраничівська стоянка»). Є також відомості про перебування тут людини в епоху міді-бронзи та Київської Русі. Скажімо, найдревнішою згадкою про річку Супій, головну водну артерію району, є «Повчання Володимира Мономаха синам своїм», яке датується 1085 роком. Береги Супою поблизу Яготина були заселені ще до 1240 року, тобто нашестя монголо-татар.
Про себе

Мене звати Аня . Мені 12 років . Моє хоббі це танці . Ще я дуже сильно люблю читати , слухати музику , кататися на своєму улюбленому скейтборді , розважатися з друзями та модно вдягатися . Моя улюблена книга - це " Гаррі Поттер " . Мою найкраю подругу звати Лєра . Ми з нею дружимо вже 7 років . Ще у школі в мене є дуже гарні подруги - Аліна Ластовка , Аня Салтикова , Ліза Темчишина та Віолетта Захарійчук . У майбутньому я хотіла б відкрити свій тату-солон . Ще я люблю ходити в школу . Багато дітей кажуть , що ненавидять її . А я люблю . Адже мене в школі оточують веселі , цікаві та прикольні люди . Це не тільки мої друзі , а й вчителя також . У цьому місці ми не тільки отримуємо знання , а ще й спілкуємося . Мій улюблений предмет фізкультура та біологія .