Мій Родовід

Кириліна Єгора 7-А

Історія мого села

Предки по лінії мого дідуся - вихідці з села Малиничі(Хмельницька область) . Раніше це село було під владою польського князя. Населення села - 995 осіб. Площа - 11,15 квадратних кілометрів. Зараз у селі живуть мої чотирьох,пяти,шести і семиюрідні брати і сестри. Пращуром дідусиного роду був козак Запорізької Січі – Рудий, якого імператриця Катерина Друга наділила землею у мальовничому місці на правому березі річки Південний Буг, правий берег був заболочений і росла дика малина,поселившись на цій землі,створили населений пункт – Малиничі.

Історія Моєї Сім'ї

Через декілька сот років мій прапрадід – Заболотний Лаврентій Павлович,був активним учасником Громадянської війни , воював у військах Будьонова ,а згодом , у Примакова, звільняв Київ і був поранений, і лікувався у місті Фастів. У прапрадіда було 18-еро дітей, і однією дівчиною з цієї сімї була моєю прабабусею – Заболтна Ганна Лаврентіївна.

Вона все своє життя дуже важко працювала на колгоспній ниві. Згодом вона вийшла заміж за прадіда – Слободяна Дмитра Петровича, який родом від далекого польського не бідного роду – Слободяновських. Під час Національно-Визвольної боротьби України від польської шляхти під керівництвом Богдана Хмельницького, щоб зберегти сім’ю , Слободяновські переселилися з Західної України на Поділля у село Малиничі і змінили прізвище на Слободян. В прапрадіда Слободяна Петра Йосиповича народилося п’ятеро дітей , серед них Слободян Дмитро Петрович, мій прадід. Слободян Петро Йосипович був активним учасником Першої Світової Війни і Громадянської Війни в Росії. Слободян Дмитро Петрович і Заболотна Ганна Лаврентіївна одружилися, у них народилися четверо дітей ,старшим з них був мій дідусь, 1939 року народження,Слободян Володимир Дмитрович,який закінчив 7 класів в с.Малиничі, а з 8-10 клас ходив в школу в с.Розсоши за 15 км від с.Малиничі,кожен день проходив 30 км , не дивлячись на те, дуже добре закінчив середню школу.Через хворобу не зміг поступити у вищий навчальний заклад, а підлікувавшись, був призваний до збройних сил Радянського союзу прослуживши 3 роки, поступив до Київського Політехнічного Інституту, після закінчення якого поступив на роботу до Київського Заводу «Арсенал», через два роки роботи на «Арсеналі» був призначений директором Київського Оптико-Механічного Технікуму, де пропрацював майже 40 років , і у 2009 р. вийшов на пенсію. Під час роботи директором технікуму мав багато нагород і було присвоєно звання заслуженого вчителя України, вибирався депутатом Печерської Районної Ради у м.Києві і депутатом Київської Міської Ради.

Прадід по лінії бабусі – Романенко Іван Сергійович, під час Великої Вітчизняної Війни – пілот винищувальної авіації збройних сил Радянського союзу. Після демобілізації працював у Київській Кондитерській Фабриці ім. Карла Маркса (теперішній Рошен).Прабабуся по бабусиній лінії Костенко Зінаїда Семенівна народилася в селі Чапаївка (тепер Голосіївський район м.Києва),була домохазяйкою. У них народилася одна дитина ,моя бабуся, Романенко Людмила Іванівна,яка закінчила Київський Технікум Легкої Промисловості, і тривалий час до вихода на пенсію працювала начальником цеху фабрики Індпошиву №1. Будучи студентом КПІ дідусь познайомився з бабусею у парку ім.Рильського, згодом одружилися , і у них народилися двоє дітей: мій дядько - Слободян Олег Володимирович, закінчив КПІ і працював директором фірми «ПечерськРемБуд» , його дружина,моя тітка, - Слободян Вікторія Олексіївна. У них народилися двоє дітей: моя двоюрідна сестра, Слободян (Расевич) Інга Олегівна, одружилася з Расевичем Олександром , і у них народився син, мій племінник, Расевич Олександр Олександрович, і мій двоюрідний брат, Слободян Олександр Олегович, одружився з Слободян (Каплуновською ) Христиною , у них народився син, мій другий племінник,Слободян Кирило Олександрович . І моя мама, Слободян Наталія Володимирівна , після закінчення Тернопільської академії народного господарства, працювала бухгалтером у фірмі «ЛюксДент», а на теперішній час - домогосподарка. Має двох синів - мене і мого старшого брата Артема.

Сімейна Історія

Наша сім'я дуже полюбляє історію про те, як дідусь з бабусею познайомились. У парку ім. Рильського проходила "вечірка". На ту вечірку бабуся прийшла з її подругою, Мілою, а дідусь прийшов сам. Тоді дідусь випадково перекинув на бабусю бокал з вином. Він почав вибачатись, але бабуся говорила :" Що ви собі дозволяєте?" і таке інше. Через деякий час почався повільний танець, але нікто не запросив бабусю , і дідуся також. Дідусь запросив бабусю на танець,і так вони і познайомились.
Big image

Сімейні рецепти

Взагалі-то моя бабуся,тітка і мама готують різні страви. Але один десерт вони готують однаково,це паска.

Інгредієнти:

 • 4 кг борошна
 • 2 пачки маргарина
 • 200 гр дріжджів
 • 5 стаканів цукру
 • 16 яєць
 • 6 ч.ложок солі
 • 8 ст.ложок рослинної олії
 • 1 літр молока.
 1. Порізати шматками маргарин.
 2. Дріжджі розвести у невеликій кількості теплої води і двома ложками цукру.
 3. В підігріте молоко влити дріжджі і 1 кг борошна.
 4. В каструлю с теплою водою поставити тісто на водяну баню.
 • Просіяти борошно , розділити яйця на жовтки і білки, жовтки ростерти з цукром, половиною пачки масла і сіллю. Білки у холодильник на 30 хвилин. В тісто,яке підійшло покласти маргарин,розтерті жовтки и борошна. Вимісити і по ложці додавати соняшникову олію,вимішуючи кожний раз. У добре вимішене тісто додавати білки, весь час вимішуючи. Залишити тісто на 1-2 год. Змастити форму олією і заповнити форму на 1/3. Поставити підійматися. Випікати 1 годину при температурі 190 градусів.

А лікувалась моя сім'я так:

 1. Коли поранились, то мастились чистотілом або подорожником.
 2. Коли була ангіна, то мастили горло гасом.
 3. Коли був герпес, то мастились росою.
 4. Коли боліло вухо, то мастились перекисом або робили компрес з камфорної олії.

Я презентую себе...

Мене звати Єгор. Мені 12 років. Я навчаюсь у ліцеї "Наукова зміна". Я люблю

читати,малювати, програмувати. Напевно, коли виросту, стану програмістом. Мої улюблені предмети в школі це зарубіжна література, англійська мова, інформатика, українська література, фізкультура, біологія,хімія і трудове навчання.Мої найкращі друзі-сусіди : Діана,Євген,Оля,Ільяс,Людмила і Данило. А мої найкращі друзі - однокласники - це Євдокія,Софія,Дмитро,Анастасія,Андрій ,Карина і Сергій. Мій улюблений мультсеріал - Гравіті Фолз. Я сподіваюсь, вам сподобався мій проект.