Inspiracje na Czystej

Cykl spotkań dla klientów i sympatyków Generation Next.

Makijaż Biznesowy

Wtorek, 05 maja 2015, godz. 18:00 - 20:00 (zakończenie w przybliżeniu)
Big image

W czym rzecz?

Przygotowując się do spotkania biznesowego, należy zadbać nie tylko o stosowny ubiór. Musimy także pamiętać o wykonaniu odpowiedniego makijażu, który powinien być subtelny, trwały i estetyczny. Tylko jak krok po kroku, w krótkim czasie wykonać profesjonalny makijaż biznesowy?


Zapraszamy na bezpłatny miniwykład pt. „Makijaż biznesowy”.


Poprowadzi go główna wizażystka Agnieszka Freus z wizaż-online.pl. W trakcie wykładu wizażystka omówi techniki poprawnego wykonywania pełnego makijażu biznesowego, a poszczególne kroki zaprezentuje na modelce.


Ponadto w trakcie spotkania Agnieszka udzieli uczestniczkom indywidualnych porad dotyczących makijażu.


Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, a wśród nich – losowania, w którym będzie można wygrać bon upominkowy o wartości 190 zł na pełnowymiarowe szkolenie organizowane przez wizaż-online.pl „Makijaż biznesowy”

Udział jest bezpłatny!

Big image

Miejsce

Spotkanie odbędzie się w Lofcie Generation Next w Galerii na Czystej - przestrzeni inspirującej i wspierającej kreatywność.


Loft Generation Next

Galeria na Czystej

ul. Czysta 4, Wrocław


Catering:

Kawa, herbata i ciasto gwarantowane!

Idea

Niniejsze wydarzenie jest częścią projektu Generation Next, którego celem jest zbudowanie społeczności chcącej spędzić wspólnie czas robiąc ciekawe i inspirujące rzeczy.


Zgodnie z zasadą „ostrzenia piły” zachęcamy do zainwestowania czasu, aby poznać ciekawy temat i ciekawych ludzi w ciekawym miejscu.


Generation Next to innowacyjny projekt Aviva mający na celu zrewolucjonizować świat ubezpieczeń w Polsce. Metodologie, na których się opiera, są możliwe do zastosowania w każdej branży - także w Twojej!


Więcej o tym czym jest Generation Next znajdziesz na www.generationnext.pl

Zapisy

Loading form...

Ilość miejsc ograniczona!

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków, z którymi można się zapoznać po kliknięciu TUTAJ.

Realizatorem Generation Next jest