سایت همسریابی

سایت همسریابی دلربا

چگونه ازدواج موفق داشته باشیم؟

سایت همسریابی دلربا این امکان را فراهم کرده تا با ابزار های پیشرفته و آسان در گستره وسیعتری شریک زندگی مناسب خود را مطابق با معیار های خود پیدا کنید. کافیست ثبت نام کرده و سپس از قسمت جستجوی سایت در بین افرادی که آمادگی خود را برای ازدواج ثبت کرده اند فرد مورد علاقه خود را جستجو کنید

رازهای ازدواج موفق

یکی از کلیدهای ازدواج موفق استقلال یافتن است. همسران باید زمان هایی را به خود اختصاص دهند. عزم و تواناییِ استقلال یافتن شما را قدرتمند تر، سلامت تر و جذاب تر می کند و سبب موفق تر شدن شما در زندگی زناشویی می شود.

رابطه ی عاشقانه، هیجان انگیز و لذتبخش است و دیدن بهترین ویژگی ها در شریک زندگیتان، سبب حفظ عشق و صمیمیت می شود. شما میخواهید سالیان سال در کنار هم زندگی کنید، پس باید بتوانید از بعضی عیب های هم بگذرید و آن ها را نادیده بگیرید. در روزهای ابتدایی عاشقی، شاید شخصی که نسبت به وی حس عاشقانه داریم، کامل و بی نقص بنظر برسد، ولی پس از مدتی به عیوب و نقطه ضعف های وی پی می بریم.

برای این که ازدواج پایداری داشته باشیم باید فراتر از ضعف های شخصیتی را ببینیم، برای این که هیچ کس در این دنیا بی عیب نیست. در تمام ازدواج ها، گاهی باید برای حفظ رابطه مان کوشش کنیم و از خودگذشتگی نشان دهیم. هیچ رابطه ای بدون تلاش و زحمت حفظ نمی شود و فکر این که رابطه مان باید همیشه کامل و بی عیب باشد، تنها ما را دچار یاس و نومیدی می کند.

بنابراین توقعات واقع بینانه ای از رابطه تان داشته باشید. شاید دلتان بخواهد طرف مقابل تان شخص کامل و ایده آلی باشد، ولی به خاطر داشته باشید او هم یک انسان است و مرتکب اشتباه و خطا می شود.