Pragniesz zmiany? Odwiedź nas!

Zapraszamy na spotkanie o naszych BEZPŁATNYCH szkoleniach!

Pragniesz zmiany zawodowej? Chcesz zarabiać więcej? Rozszerzyć działalność swojej firmy? Lub stworzyć nową?

Po wakacjach nadszedł czas na NOWE początki, zmiany, postanowienia.

A my zaczynamy rekrutacje na BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA KOBIET podnoszące kwalifikacje zawodowe!

Szkolenia dla menedżerek i kobiet aspirujących na takie stanowiska, handlowców, pań związanych z kulturą, rozrywka, turystyką, restauratorek oraz dla wielu innych branży.


Przyjdź - dowiesz się jak spełnić swoje biznesowe marzenia!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Agenda Otwartych Drzwi w Eurospektrum:

12 września 2013 roku!


14:00 Otwieramy drzwi naszego biura - a w nim uśmiechnięte: Beata, Agnieszka, Asia - chętnie opowiedzą i doradzą w wyborze szkolenia, wyjaśnią proces rekrutacji.


17:30 Prezentacja - prelekcja "Nowa Ja - Jak się zmieniać, żeby zmienić" krótko dlaczego i po co warto się zmieniać, jak zrobić pierwszy krok, jak stworzyć wizję i do niej dążyć" - prowadzone przez Dorotę - naszego Doradce Zawodowego - która ma wspaniale rady na wszystko!


Drzwi otwarte "Nowa Ja" w Eurospektrum

Thursday, Sep. 12th 2013 at 2-6pm

ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6, Wrocław, Poland

W godzinach 14:00 - 18:00 - Spotkanie będzie miało charakter drzwi otwartych - przyjdź z koleżanką i opowiedz nam o sobie i swoich planach zawodowych. Poczęstujemy Cię pysznym ciastem domowej roboty i kawą (lub herbatą).

W przyjemnej atmosferze chętnie dowiemy się jakie są Wasze cele i jak możemy pomoc je zrealizować.

EuroSpektrum s.c.

Doświadczona firma szkoleniowa i doradcza, realizująca od 7 lat projekty unijne, w tym szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. W naszym dorobku znajdują się szkolenia kadry menedżerskiej, administracji publicznej, handlowców, eksporterów, osób z branży turystycznej. Pracują dla nas genialni, doświadczeni i pełni pasji trenerzy. Szkolenia sa certyfikowane.
Big image