Soplicowo

Wiejski osrodek wypoczynkowy

Zapraszamy!

Położenie

Ośrodek agroturystyczny znajduje się w cichym zaciszu Soplicowa który jest położony zdala od głównej drogi, przez co nie ma,co się przejmować charczeniem samochodów i wdychaniu spalin .Wokół domków jest ogromne pole łąk gdzie można swobodnie urządzać biwaki. Nieopodal łąk znajduje się las w którym kryją się dzikie zwierzęta typu dziki,lisy a nawet niedźwiedzie!

Dworek

Dworek wykonany jest z wysokiej jakosci drewna oraz dokladnych wykonczen przez co nie ma mowy na przeciakajaca wode podczas deszczu.W pomieszczeniu znajduje sie kilka pokoi od jedno do trzechosobowych przez co mozesz spedzic tu czas samotnie lub wraz z rodzina.

Personel Soplicowa

Historia Stolnika

Cały urok Soplicowa wzbogaca historia Stolnika.Był on majętnym człowiekiem przez co,był szanowany przez ludzi którzy go otaczali.Miano patrioty dla niego jest tutaj wskazane gdyż zależało mu na losie kraju.Popierał także konstytucje 3 Maja.Pewnej nocy jego zamek zaatakowali Moskale przez co wybuchły zamieszki a sam Stolnik został zabity przez Jacka Soplicę którego zidentyfikował Gerwazy.

Posiłki prosto od NAS!

Posiłki które będziecie u nas spożywać będą prosto od zwierząt które znajdują się w naszej hodowli lub są upolowane przez myśliwych w pobliskim lesie. W razie wcześniejszych konsultacji możesz wziąć udział w polowaniu w nadzorze najlepszych myśliwych,wiec z pustymi rękoma nie wrócisz!

Główne dania

Naszym specjałem jest bigos myśliwski który po połączeniu kwaśnej kapusty kiszonej,różnego rodzaju przypraw oraz mięsa z dzika powoduje,że można to jeść niemal że w nieskończoność.Następnym daniem jest dziczyzna która została przez nas upolowana, wypatroszona oraz dokładnie przygotowana przez co walory smakowe będą sięgały szczytu.

Zabawy

Goszcząc u nas będziecie mogli korzystać z różnego rodzaju atrakcji przez co pobyt wasz u nas będzie urozmaicony.Będziecie mieli szanse jak już wcześniej wspomniałem wziąć udział w polowaniu na dziki lub niedźwiedzie,zbieranie rożnego rodzaju owoców leśnych czy tez grzybów oraz pomaganie w hodowli zwierząt dokarmiając ich czy tez dojąc.

Karczma

Karczmę w Soplicowie prowadzi Jankiel który jest znany ze swojej uczciwości.W karczmie możecie się dobrze napić i bawić w rytmie muzyki żydowskich cymbałków w wykonaniu nikogo innego jak tylko Jankiela!!

Tutaj macie próbkę gry Jankiela!

koncert jankiela

Gospodarstwo agroturystyczne

pokój trzyosobowy 24h - 63 zł
pokój dwuosobowy 24h - 43 zł
pokój jednoosobowy 24h - 23 zł

Śniadanie wraz z obiadem i kolacja w cenie 15zl za dobę !