כלבים- פלייר

אנחנו רוצות לעשות פלייר בנושא כלבים

כלבי למכירה חמוד מאוד

הכירו את בּוּ, פומרניאן מתוק בן 5 שנודע בזכות עמוד פייסבוק פופולארי עם לא פחות שני מיליון ורבע אוהדים, אלבום תמונות, ואינספור פוסטים מגולשים שהתאהבו בכלבלב שובה הלב. קלואי קרדשיאן התייחסה אליו אישית בבלוג שלה והזמרת קאשה צייצה שהוא החבר החדש שלה. מאז תשומת הלב האישית של הכוכבות, דף הפייסבוק של הכלבלב מקבל אלפי בקשות חברות ממעריצים, בכל יום.

הבעלים שלו, שמעדיפה לא לחשוף את זהותה וידועה בשם הבדיוני ג'. ה. לי,סיפרה למגזין 'טיים': "חברים שלי אוהבים לראות תמונות שלו, אז החלטתי לפתוח עמוד בפייסבוק כבדיחה". איכות הכוכב של והייחוד של בּוּ, טמון, לפי הבעלים, בתספורת שלו - מראה שנוצר עקב תאונה משמחת. שיערו הארוך צבר המון קשרים שלא ניתן היה להסירם, לכן לא היה מנוס מגילוח. "הספר אמר שהוא לא יצליח להעביר בפרוותו מברשת. הייתי ממש עצובה כששמעתי את זה. אבל אחרי שהרמתי אותו גיליתי שהוא בעצם ממש חמוד ככה.", גילתה הבעלים למגזין.

לבּוּ יש לוח זמנים מאוד עמוס. בין טיול, ליטופים וארוחות, הוא עסוק בקידום הספר החדש שלו: 'בּוּ: חיי הכלב החמוד בעולם'. הספר מציג תמונות בלעדיות של בּוּ בעת עיסוקיו האהובים. מרגעי מנוחה, דרך משחקים עם חברים, חקירת העולם, ועד המבט הכובש שהפך אותו למפורסם. מה אתם אומרים? כובש אמיתי, לא?

הנה כמה תמונות של סוג הכלב החמוד בעולם- בו

הכלב בו...

הכלב הינו סוג מהרכים ביותר בעולם, הוא חמוד וכובש כבר מיליוני אנשים,

הוא יכול להכנס למגירה בגודל חצי מטר בדיוק, ואם הוא קטן יותר הוא יכול להגיע למגירה בגודל 25 ס''מ.

הוא כלב פורמיניאן, אקזוטי, מוצא חברים בקלות.

Boo Dog - The World's Cutest Dog (Video Compilation 2009 - 2013)