Зелена школа у твоєму місті

Впровадження зелених шкіл в Луганській і Донецькій областях

Let’s Open Green STrEAM!

Нам важливо плекати команду небайдужих педагогів, які мають не лише потужний інтелект, а й перш за все, - добре серце. Тому дуже багато активностей спрямовано саме на виховання «людей добрих справ», на те, щоб вчителі і діти вміли працювати в команді і одне одному допомагали.


Наше гасло

Науку - для миру, освіту з любов’ю - кожному!


Міжнародна Зелена Школа імені Клима Чурюмова - це школа «без стін», в якій лабораторії працюють просто неба, а гірські шелест та пахощі, друзі поруч створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму. В ній вже 3 роки працює [не]школа для освітян, де пройшли навчання більше 100 вчителів шкіл, викладачів університетів/коледжів, працівників управлінь освіти з різних регіонів. Метою є створення команди небайдужих освітян для поширення інноваційної STrEAM освіти в основі якої є цінності милосердя, відповідальності, поваги до національної традиції та розмаїття.

Чому навчить Зелена школа?

Впровадження проектів Зеленої школи в Луганську та Донецьку області допоможе дітям познайомитися з перевагами неформальної освіти. Вони матимуть змогу розвинути навички креативного мислення.
Big picture

МІСІЯ

Наука – для миру, освіту – кожному! Плекати простір, дружній до людиниМЕТА

Плекати традиційні європейські цінності і цінності сталого розвитку в місцевих громадах та на транснаціональному рівні, розширювати доступ дітей та молоді до якісної освіти, розвивати науково-інноваційний потенціал України.ЗАВДАННЯ

  • Розширювати доступ до якісної інноваційної освіти в умовах децентралізації, створювати умови для виявлення талантів (у т. ч. громадянам з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщеним особам, дітям та молоді із важкодоступних регіонів, сільської місцевості, з особливими потребами)
  • Підвищувати якість освіти в першу чергу у сільській місцевості, у важкодоступних регіонах, в Донецькій та Луганській областях, а також розвивати спеціалізовану наукову освіту для обдарованих дітей, впроваджувати новітні STEM/STrEAM методики в державних та недержавних школах у поєднанні із зеленими цінностями.
  • Зміцнювати ментальне здоров’я громадян з урахуванням особливих потреб, пов’язаних з гендером серед усіх вікових груп.
  • Адвокувати потреби доступу та якості освіти, а також ментального здоров’я, впливати на формування державної політики.
  • Посилювати інституційну спроможність місцевих громад, синергію на місцевому, регіональному, національному та транснаціональному рівнях в адвокації, промоції та реалізації інноваційних безпекових проектів в умовах сучасних викликів (децентралізація, глобальні зміни клімату, військові конфлікти, ін.).


Контакти:

+38 0 (67) 454 45 16

igsassistant@gmail.com

igskosmach@gmail.com

http://openpolicy.org.ua/igs/

Facebook

Instagram

Youtube
Організатор Міжнародної Зеленої ШколиГО «Фонд «Відкрита політика»

Тел.: +38 044 279 00 96;

+38 068 024 51 69

Skype: Open Policy Foundation

openpolicy.org.ua

e-mail: openpolicy.org.ua@gmail.com

Facebook

Twitter

Instagram

Youtube


Адреса ГО «Фонд «Відкрита політика»:

м. Київ, вул. Левандовська, 5а