Sieciówka

Poznaj nowe centrum Pionierów ZmianSieciówka to 205 m2 na Mokotowie niedaleko metra Służew. To coworking ze wspólnie gotowanym roślinnym jedzeniem, miejsce kreatywnych, różnorodnych warsztatów oraz miejsce spotkań dla „przyjaciół Sieciówki”

Nasza wizja

Sieciówka to spełnienie naszych marzeń o stworzeniu idealnego środowiska dla nas samych i dla wielu wspaniałych, twórczych ludzi, których znamy. Jest to środowisko w którym panuje życzliwość, radość wspólnego bycia i możliwość bycia w pełni sobą. Jednocześnie jest to środowisko w którym jest efektywność, dynamika i osiąganie celów. Środowisko, gdzie ludzie czują się po prostu dobrze i czują, że mogą spełniać własne marzenia.

Środowisko dla Pionierów Zmian

Sieciówka jest dla nas miejscem Pionierów Zmian. Chcemy przyciągać ludzi, którzy w jakiś sposób są pionierami – z perspektywy społeczeństwa, biznesu, konkretnej dziedziny, w sposobie działania czy widzenia rzeczywistości. Jest to szerokie spektrum ludzi – zarówno osoby pracujące z duchowością i świadomością jak i osoby pracujące nad nowymi modelami biznesowymi i nowymi technologiami. Są osoby zajmujące się ruchem i dźwiękiem, permakulturą, samowystarczalnością, ekonomią współpracy, innowacjami w biznesie, technologią, coachingiem czy działalnością społeczną. Różnorodność z pewnością jest wybijającą się cechą. Jednocześnie wszystkich tych ludzi łączy styl, wyzwania i charakter Pionierów Zmian. Pionierów pracujących na froncie tego co nowe i transformujących świat wokół nas.

Po prostu przyjdź

Cały czas coś się u nas dzieje. Jest mnóstwo okazji do spotkania się, poznania nowych ludzi, zainspirowania się, nauki, wymiany doświadczeń i współpracy. Zobacz nasz kalendarz – znajdziesz w nim wszystkie aktualne informacje.


KALENDARZ TUTAJ

Coś innego

To nie jest zwykłe zaproszenie „przyjdź i zostań naszym klientem”. Jest to zaproszenie pt. „przyjdź i zobacz jak krok po kroku możesz stać się częścią tej społeczności.”


Społeczność jest jak cebula - ma warstwy. Są osoby bliżej centrum i są osoby-satelity. Dużo zależy od Twoich decyzji, chęci angażowania się, potrzeb i celów. Chcemy, żebyś przychodząc do miał/a to na uwadze.

Chcesz być z nami w kontakcie? Wypełnij ankietę i zapisz się do systemu komunikacji Sieciówki

MOŻLIWOŚCI

Coworking z roślinnym jedzeniem

38 m2 w głównej przestrzeni + 14 m2 sala spotkaniowa. Coworking dla 10 osób. W przeciwieństwie do większości coworkingów, gdzie popularnością cieszą się oddzielne biura, ludzie ledwo się znają, a obecność innych przeszkadza my stawiamy na inną filozofię. P r z e s t r z e ń , która jest potrzebna do pracy to nie tylko fizyczne miejsce. To również przestrzeń mentalna i emocjonalna. To bliskość z innymi ludźmi i możliwość bycia naturalnym. To dobrze ustalone zasady oraz sposoby komunikowania o swoich potrzebach. Wspólne, pyszne, roślinne jedzenie to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, dobry smak i witalność, ale również możliwość budowania więzi z innymi coworkerami.


Cena: 500 zł brutto miesięcznie dla osób decydujących się do końca września; później 600 zł brutto (możliwość zrzutki na jedzenie w cenie = oszczędność 200-400 zł i 20-50 godzin miesięcznie).


Więcej informacji ZNAJDZIESZ TUTAJ

Różnorodne warsztaty

Sieciówka jest miejscem Pionierów Zmian. Przyciągamy szerokie spektrum ludzi i takie też będą warsztaty. Będą warsztaty i spotkania związane z innowacyjnym biznesem i technologią np. cykl o ekonomii współpracy, program rozpędzający, lean canvas, nowe trendy technologiczne, crowdfunding, design thinking; warsztaty rozwojowo-kreatywne np. Toastmasters, gra edukacyjna smile urbo, grywalizacja, produktywność, coaching; duchowo-rozwojowe np. oczyszczające maski, metoda holotransformacji, ustawienia hellingerowskie, szamanizm, tantra, joga, 5 rytmów, bębny obręczowe, kontakt improwizacja; kreatywno-alternatywne np. permakultura, budowanie społeczności, tynki gliniane, zielarstwo, upcycling, edukacja domowa, spotkania okołoporodowe.


Nie jesteśmy po prostu miejscem warsztatowym. Zamiast wynajmu sali oferujemy trenerom współpracę – wspólne ulepszanie formuły warsztatów i wspólną promocję oraz wspólne ryzyko i podział przychodów. Chcemy, żeby była to współpraca win-win, a trenerzy byli częścią naszej społeczności.

Przyjaciele Sieciówki

Część osób nie jest zainteresowana coworkingiem z różnych powodów. Z kolei przychodzenie na warsztaty to jest za mało. Są osoby, które chcą mieć bliższy kontakt z innymi Pionierami Zmian i pełnymi garściami czerpać z bycia częścią społeczności. To są właśnie przyjaciele Sieciówki. Udział to jedynie 150 zł miesięcznie w zamian za co zyskuje się szereg korzyści. Najważniejszą z nich jest możliwość korzystania z dolnego piętra, gdzie tworzymy przestrzeń relaksacyjną z sauną i przestrzeń „klubu dyskusyjnego” z możliwością spotkania ciekawych ludzi. Będą również wydarzenia i dyskusje tylko dla mniejszego grona przyjaciół Sieciówki. Drugą najważniejszą korzyścią są zniżki na wszystkie warsztaty –10-30%. Trzecią jest uczestnictwo w dedykowanej platformie społecznościowej do wymieniania się inspiracjami, komunikacji oraz wspólnej pracy nad rozwojem osobistym.

Chcesz być z nami w kontakcie? Wypełnij ankietę i zapisz się do systemu komunikacji Sieciówki

Sieciówka jest częścią ekosystemu Sieci Sensownego Biznesu

Masz jakieś pytanie? Coś przychodzi Ci do głowy? Skontaktuj się z nami.