Mina turul. Tööturul.

Annabel Puusta

Kes ma olen ja kus ma pesitsen

Mina Annabel - An Appel
Õun? Tegelikult ikka inimene.

mis mulle huvi pakub?

Minu jaoks on hetkel kõige kutsuvam amet psühholoog või mingi eriala seoses psühholoogiaga. Mulle meeldib inimesi kuulata ning neid abistada ja võimaluse korral nõu anda. Tunnen, et aidates teist inimest, olen teinud ka midagi iseendale. Tean, et sellel erialal peab olema rahulik ning püsiv. Arvan, et minus on piisavalt kannatust, et kuulata inimesi lõpuni ning neid aidata nii palju kui võimalik, ka siis, kui olukordadel ei pruugi paistvat lahendust näidagi.

Selleks, et saada piisavalt kogemust olukordade, erinevate inimeste ning oludega, võtan osa kõikvõimalikest üritustest ning vabatahtlikkest tegevustest. Kuid selleks, et saada pädevaks psühholoogiks, karjäärinõustajaks, psühhoterapeudiks vm peaksin läbima ülikoolis bakalaureuseõppe ning ka 2-aastase magistriõppe. Praegu on minu jaoks oluline läbida gümnaasium heade hinnetega, et astuda kindlalt ülikooli. Kõik tudengid keda kohanud olen ning juttu ajanud, on mind tohutult inspireerinud tuleviku poole pürgima. Olen neile kõigile tohutult tänulik!

Arvan, et tasu minu töö eest pole eelkõige numbris, vaid emotsioonis ja tundes, mida see minule endale pakub. Jah loomulikult soovin ma oma töö eest väärilist palka, kuid seda ei saa hinnata numbrites. Psühholoogi töö maht varieerub seinast seina.

Minu hobid

Ma tegelen vabal ajal palju pildistamisega ja seda just looduses.Käin palju ringi ning märkan kõike seda kaunist, mis minu ümber on, toimub ning millest tahaksin ise kompositsiooni luua. See on minu jaoks lõbus ja huvipakkuv. Mõnikord pean tegema mitmeid pilte, et luua täiuslikke kaadreid.

Milline ma olen endaarust ja mida inimesed minust tegelikult arvavad.

Viimaste aastate jooksul olen ennast tohutult arendanud. Olen muutnud nii ennast kui ka enda suhtumist ellu. Mulle meeldib inimesi kuulata ning nendega rääkida ükskõik mis teemadel. Neile nõu ning abi pakkuda on minu jaoks närvikõditav väljakutse. Suhtun ellu positiivselt ning üritan igast komistuskivist võimalikult ruttu ning kergelt üle hüpata. Püüan olla võimalikult aktiivne ning haarata kinni kõigest, mida elul mulle pakkuda on. Ma ei karda võtta vastu raskeid otsuseid ning neid põhjalikult kaaluda. Minu suureks kireks on avastada maailma ning panna palju kõrva taha ja teha üleskirjutisi ning salvestada kogu selle ilma ilu ja valu piltidele. Ühesõnaga - ma armastan reisida ja avastada uusi väljakutseid. Mulle on öeldud, et olen täielik vintage mut või fashionista - oma stiililt. Jah, võib tõesti öelda, et viljelelen seda ning erinevad stiilid on minu jaoks huvitavad ja ma naudin kokku miksida erinevaid stiile ja olen rõõmuga abiks kõigile, kes soovivad stiilialast nõu. Samuti armastan ma väga muusikat. Ma kuulan kõike. Peaaegu. Hindan väga Eesti muusikat ning üleüldse väikseid garaažibände. Mõnikord võib mind kuulda ümisemas mõnd pisikest viisijuppi või kõva häälega harjutamas mõnd vokaalset lugu.


Õde: Oled väga sihikindel ning töökas eesmärkideni püüdlemisel. Suudad säilitada selget ning samas teravat mõistust keerulistes olukordades. Võõrastele võid jätta veidi petliku ning üleoleva mulje, kuid see võib olla kaitsekilp ning soov ennast kõigile mitte avada.


Sõbranna: Sa oled aus igas olukorras, sul on omad seisukohad ning suudad argumenteerida erinevatel teemadel. Samas oled ka hea kuulaja ning annad alati head nõu. Sihikindlus on kindlasti üks omadus, mis sinule iseloomulik on. Usaldusväärne ning rõõmsameelne neiu!

Millisel töökohal näeksid mind mu sõbrad

Big image
Leiunurk

Kui mul on igav ja ma tahan midagi uut ja põnevat näha. (Pandad!!!)

Lapsepõlveunistused

Big image