שנה חדשה בסטודיו מקום!

ברוכים הבאים!

הי, אני שרון גונן , תרפיסטית באמנות, ציירת בשעות הפנאי ואמא במשרה מלאה. אני גאה ונרגשת לפתוח זו השנה הרביעית ברציפות את הסטודיו שלי, סטודיו "מקום"; מקום ליצירה, מקום לחוויה, מקום שכולו צבע, דמיון והרפתקה. בסטודיו אני מעבירה חוגי יצירה לילדים מגילאי 4 ומעלה ומקיימת טיפולים בהבעה ויצירה הכוללים גם הדרכות הורים וטיפולים דיאדים(הורה-ילד). החל מהשנה אני עובדת בשיתוף עם קופ"ח כללית וניתן להגיע אלי לטיפול במימון חלקי של הקופה.

חוגי יצירה "קצת אחרת"

בסטודיו שלי אני מעבירה חוגים לטיפוח יצירתיות.
אני מאמינה שבכל ילד קיים גרעין יצירתי, צריך רק לתת לו מקום ולאפשר לו לפרוח... וזו בעצם מטרת החוג;
להזמין את הילד להתבונן על העולם שבחוץ וגם על זה שבפנים, דרך "משקפיים" דמיוניות: להכיר חומרים, לבחון את האיכויות שלהם, להתנסות, לערבב, ללוש, לגעת, להתלכלך, לבנות, לספר, להקשיב, להרגיש ולהתרגש.

הילדים לומדים במהלך המפגשים לבנות יצירה בתהליך ולתת מקום גם לדרך המובילה אל התוצאה ולא רק לתוצר המוגמר. כמו כן, בעידן שבו עולם המחשבים, אייפד, אייפון ואייפוד נכנס להילוך גבוה, יש משמעות רבה יותר לחיבור לחוויה כלל חושית שבה למגע בחומר ובצבע אין תחליף, וכן חיבור למקום של דחיית סיפוקים, השתהות, התבוננות, מקום בו לא הכל קורה בלחיצת כפתור...

היצירה מתהווה תוך כדי תהליך מונחה שראשיתו לעיתים בסיפור, בהתבוננות על יצירת אמנות או צילום ,בהאזנה למוסיקה, בהתנסות בטכניקה אמנותית כלשהי, בהתנסות בחומר. כל אילו מהווים טריגר לתחילתו של מסע קסום בעולמו האישי של כל ילד וילדה.

זוהי שעה של יצירה אשר מעצימה ומטפחת את בטחונו העצמי של הילד, משכללת את יכולות הביטוי שלו ומיומנויותיו החברתיות במסגרת קבוצה קטנה ונעימה ומאפשרת לו יכולת להביע את עצמו בכיף, הנאה ושחרור.

אני מזמינה אתכם, ותיקים וחדשים למצוא את המקום היצירתי שלכם בסטודיו "מקום", המקום שלי ליצור...

שתהיה לכולנו שנה נפלאה, צבעונית ויצירתית,

שלכם,

שרון

ההרשמה בעיצומה!

החוגים מתקיימים בימי ג' בשעות 16.00-19.30,

בחלוקה לפי קבוצות גיל. עד שמונה ילדים בקבוצה.


16.00-17.00: כיתות א'-ב'

17.15-18.15: גילאי טרום חובה-חובה

18.30-19.30: כיתות ג'-ד'


החוגים יפתחו לאחר חגי תשרי. שנה טובה!

חדש בסטודיו!

לקוחות קופת חולים כללית - מעתה הקופה משתתפת במימון הטיפולים בסטודיו. לפרטים אנא צרו קשר.

לפרטים - 050-7675535

http://www.facebook.com/studiomakom