Naujienlaiškis. Vasaris.

Su pavasariu naujovės - pakeitęs formatą naujienlaiškis!

Įdomybės

Džiaugiamės, jog VGI "antrokai" bei "trečiokai" jau turėjo progą susipažinti su mūsų naujosiomis patalpomis - pavasarį pasitikome Basanavičiaus gatvėje, vykstant net 2 seminarams apie fenomenologiją bei darbą su kūnu! Nuo balandžio 1d. jau pilnai paliksime Šiaulių gatvę ir persikelsime į Basanavičiaus patalpas.

Vasario mėnesį erzinome apie Konsultacinį centrą - išsamesnė informacija jau čia! Primename, jog centras bus atviras visiems išorės klientams, ir ne vien individams, tačiau ir organizacijoms. Konsultaciniame centre dirbs profesionalūs Geštalto psichoterapeutai bei vyresnių kursų studentai, siekiantys Geštalto psichoterapeuto kvalifikacijos. Jau nuo kitos savaitės galėsite dėl informacijos kreiptis tam skirtu el.paštu konsultacinis.centras@gestaltinstitute.eu, o kol kas kreipkitės bendruoju paštu info@gestaltinstitute.eu.

Vasario 12d. startavo VGI paskaitų ciklas - startavome su egzistencine terapija, su kuria mus supažindino Giedrius Markevičius. Išsiaiškinome, jog geštaltas nuo egzistencinės terapijos skiriasi didesniu orientuovimusi į asmenį, jo poreikius, terapijos procesą, tuo tarpu egzinstencinė terapija orientuojasi į žmogaus gyvenimą, vertybinę sferą, santykį su pasauliu. Drįstame teigti, jog renginys pasisekė ir turėjome progą padiskutuoti ir pažinti terapijos kryptį, susijusią su geštaltu. Šį mėnesį paskaitų ciklas pristato judesio terapijos užsiėmimą, kitą mėnesį laukite tiklesnės informacijos apie fenomenologiją!

Renginių gausybės!

Vasario mėnesį jau pradėjome kontaktuoti su kolegomis iš Rusijos. Gegužės 2-4 dienomis VGI lankysis jau kai kurių studentų pažįstama meno terapeutė Liudmila Lebedeva iš Maskvos. Daugiau informacijos apie seminarą paskelbsime jau netrukus.


Taip pat jau galite pasižymėti savo kalendoriuose spalio 10-12 dienas, nes institute svečiuosis žymi geštalto terapeutė iš Sankt Peterburgo – Jelena Petrova. Vieni ja žavisi, kiti jos nesupranta, tačiau faktas, kad abejingų ji nepalieka J J.Petrova praves praktinį-teorinį seminarą apie traumų terapiją. Šiuo metu dar deriname seminaro programą ir detales, tačiau pažadame, bus įdomu!


Kovo 7-9d. vyks ilgai lauktas "Moterų nerimo" seminaras su Lise WInther-Jensen. Jei yra neapsisprendžiusių arba supratusių, jog vis dėlto nori į seminarą, liko 1 vieta :) Daugiau informacijos čia. Seminaro valandos skaičiuojamos į geštalto mokymo programos valandas (teorija - metodologija).


Kovo 15d. 11val kviečiame savaitgalį pasitikti su judesiu - paskaitų ciklo kovo mėnesio renginys- judesio terapija "Terapinis buvimas ir esamo momento liudijimas" su Agniete Laurinaityte, patyrusia šokio ir judesio terapijų lektore. Per užsiėmimą ne tik susipažinsime su integruota kūno ir judesio terapija, tačiau ir praktiškai prisiliesime prie jos turinio: prisilietimų, kūno judesio, kontakto. Daugiau informacijos čia, vietų sparčiai mažėja!


Kovo 24d. kviečiame į seminarą „Pokyčių valdymas ir geštalto principai organizacijoje“. Seminaras skirtas organizacijose dirbantiems psichologams, personalo specialistams, vadovams bei visiems, ką domina žmogiškųjų išteklių valdymas. Detalesnis renginio aprašymas čia


Balandžio 4-6d. Rygoje vyks XIII Rygos Geštalt instituto organizuojama konferencija. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia. Pageidautina, jog ir VGI studentai dalyvautų šioje konferencijoje. "Antrokai" ir "trečiokai" gali pravesti seminarą arba paruošti pristatymą jiems įdomia ir su geštaltu susijusia tema. Konferencijos dalyvaviams pagal mokymo programą užskaitomos 24val. geštalto teorijos ir metodologijos.


Gegužės 2-3d. kviečiame į seminarą "Privačios praktikos rinkodara terapeutams ir konsultantams". Tai dviejų dienų seminaras, kuris padės terapeutams, konsultantams ir medikams, besiverčiantiems privačia praktika arba planuojantiems ja užsiimti, geriau susigaudyti šiuolaikiniame privačios praktikos veiklos organizavime ir pozicionavime. Daugiau informacijos čia.


Birželio 14-21 dienomis kviečiame vasaros atostogas praleisti ypatingai!!! Liepojoje (Latvija) prie Baltijos jūros vyks kasmetinė psichoterapijos vasaros stovykla. Stovykloje dalyvauja Vilniaus ir Rygos Geštalt institutų dėstytojai ir studentai, besidomintys psichologija žmonės ir stovyklos svečiai. Yra galimybė dalyvauti su vaikais ir šeimomis. Visos savaitės metu vyksta įvairūs užsiėmimai – rytinė mankšta ir meditacija ant jūros kranto, grupinės ir individualios terapijos užsiėmimai, paskaitos, meninės dirbtuvės, kino vakarai, vakaro seminarai, karnavalas ir naujų mokymo programos dalyvių krikštynos. Taip pat svarbu paminėti, jog Instituto "pirmokai"/"antrokai" dalyvauja kliento pozicijoje, o "trečiokai" - terapeuto pozicijoje, gauna superviziją bei realų klientą. Stovyklos kalbos: rusų, latvių, lietuvių ir anglų. Pagal poreikį organizuojamas vertimas. Stovyklos kaina 530 EU/ ~1830Lt (maitinimas, apgyvendinimas ir programa).

Registracija jau vyksta! Daugiau informacijos: mokymai@gestaltinstitute.eu arba +370 698 81194. Dėmesio! 1 ir 2 metų VGI studentams stovykloje užskaitomos 48val. grupinės terapijos, nuo 3 mokymosi metų užskaitoma 18val. grupinės supervizijos ir 30 klinikinio darbo valandų.