Twoja reklama

w najlepszych restauracjach w Twoim mieście

Zastanawiałeś się kiedyś co cechuje skuteczną reklamę?

- dociera do właściwych osób
- zostaje zauważona
- w łatwy sposób zostaje zapamiętana lub zachowana
- nie jest zakłócona przez inne przekazy reklamowe (natłok reklam w jednym miejscu)

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie

Reklama na pałeczkach sushi w Twoim mieście

Proponujemy Państwu zamieszczenie swojej reklamy na opakowaniach pałeczek sushi w większości restauracji i barów sushi z Państwa miasta.


Korzyści z proponowanej formy reklamy:


  • dociera do szerokiej i interesującej grupy docelowej - reklama ma zasięg podobny do oferowanego przez mass media (gazety, radio czy internet) jednak o zdecydowanie niższym koszcie i co najważniejsze do ciekawszego i bardziej sprecyzowanego odbiorcy. Ze względu na relatywnie wysokie koszty dań serwowanych w restauracjach i barach sushi, ich klientami są osoby w wieku 30+, dobrze zarabiające, które często prowadzą działalność gospodarcza lub reprezentują firmę i spotykają się z klientami przy daniach kuchni japońskiej (business lunch)

  • reklama nie zostanie zakłócona innymi przekazami reklamowymi - reklama znajduje się na opakowaniu pałeczek sushi, które dodawane są do dań wydawanych na miejscu w restauracji jak i do dań na wynos. Są to miejsca, gdzie klienci nie są "atakowani" przez inne reklamy. W restauracjach zazwyczaj klienci oczekują między 20-30 min na podanie zamówionego dania, więc jest to idealny czas na zapoznanie się z Państwa reklamą.


  • zostaje w łatwy sposób zachowana - jeśli Twój przekaz jest interesujący dla klienta, może on w łatwy sposób zachować go wyjmując pałeczki z opakowania i zachowując opakowanie z Twoją reklamą lub prosząc o dodatkową parę pałeczek, które zabierze z sobą


  • niskie koszty reklamy - przykładowo: w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie znajduje się 7 barów sushi, a miesięczne zużycie pałeczek jest na poziomie 20tys sztuk , miesięczny koszt reklamy to 2 400 zł netto. Koszt jednostkowy reklamy to 0,12 zł netto.

Jak będzie wyglądać Twoja reklama

Nasza siedziba - zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas w celu uzyskania oferty reklamowej lub jesli chcesz uzyksać listę restauracji barów, z którymi wspólpracujemy