אביב כהן

בחירות 2014 למועצת הסטודנטים- 17-15.12.2014

מועמד מטעם הפקולטה לניהול, אשמח שתצביעו לי בכדי שנוכל להתחיל לשנות!

רשאים להצביע -ניהול חד חוגי/דו חוגי/ תלת חוגי.

מנהל ומדיניות ציבורית (עתידים).

מנהל ומדיניות ציבורית.

ניהול, ניהול-שלא לתואר.

ניהול מלונאות ותיירות.

ניהול מערכות בריאות.


שלום לכולם, שמי אביב סטודנט שנה א' במחלקה לניהול בשילוב עם מדיניות ציבורית בתוכנית "צוערים לשלטון המקומי". זהו התפקיד הראשון שאני אכהן במועצה. אך תפקידים מסוג זה אינם חדשים לי. שימשתי בעבר בתפקידי פיקוד וניהול רבים והתוצר שמרעיון למציאות שווה הכל לדעתי.


יש לנו כוח אדיר של מעל ל- 20,000 סטודנטים ותקציב של 7.5 מיליון ₪, מיצוי פוטנציאל זה רחוק מלהתממש, אך השינוי והשיפור הוא בידינו. לאגודת הסטודנטים הסיכוי הטוב ביותר לשפר את הדברים, ומועצת הסטודנטים היא שתקבע את הדרך!


מצע הבחירות שלי / למה לבחור בי?


אקדמיה


· שיפור ההגינות בתקנון האוניברסיטה- ביטול התשלום עבור מחברות סרוקות (חינמי לחלוטין במוסדות לימוד סביבנו), וכן חיזוק הקשר בין הנק"ז לרמת הקושי וזמן ההשקעה בקורס.


פנאי


הפעלת מערכת קווי לילה למקומות הבילוי בעיר עד השעות הקטנות של הלילה וכן למרכזי קניות קניות כגון רמי לוי. מערכת זו פועלת במספר ערים בארץ ואין שום סיבה שלא תפעל כאן מפאת הביקוש הרב.


· אפעל לשיפור ולאיחוד דרכי התקשורת הקיימות (מיילים, קבוצות פייסבוק, לוחות מודעות) תוך דגש על הגברת מעורבות הסטודנטים בקהילה בעזרת במה פתוחה ואיכותית לכולם.


אגודת הסטודנטים


· הקמת משרד השמה גדול ומתקדם בקמפוס שיפעל ללא מטרת רווח. ירכז את כלל המשרות בדרום המתאימות לסטודנטים. דבר אשר יצור ערך רב לנו ולמעסיקים.


· בניית קשר ישיר של התעשייה עם הפקולטות -בדיוק כמו שמתרחש במרכז הבין תחומי ובאוניברסיטת תל אביב, כולל תוכניות יזמות וחילופי סטודנטים עם מוסדות בחו"ל. דבר שיוריד את חוסר הוודאות בנוגע לתעסוקה בגמר התואר ויעניק לסטודנטים שלנו יתרון יחסי.


יוקר המחיה


· אפעל ליזום והוצאה לפועל של מועדון הנחות על כרטיס הסטודנט, שיכלול עשרות בתי עסק בעיר. כל עסק היה רוצה 20,000 לקוחות קבועים ויהיה מוכן לתת הנחות משמעותיות לכך. לדוגמת מועדון צרכנות "חבר".


· מדוע יש בלב דיזינגוף ובקרוב באוניברסיטת בר אילן נפתחו סניפי COFIX שמוכרים מוצרי מזון ב 5 ₪ ואנו קונים את אותם המוצרים כל יום ב 10-15 ₪ פה באוניברסיטה! אקדם הבאת עסקים כגון אלה לקמפוס.

בואו להצביע ולהשפיע, לקנח בקרמבו, ולא להישאר אדישים- השינוי יתחיל בנו!!


שלכם, אביב

054-4444017

Llenge9@gmail.com