Мій родовід

Чумак Ксенія

Big image

Станиця Новоминская Каневського району Краснодарського краю - рідна земля мого роду.

Станиця заснована у 1821 році переселенцями з Полтавської і Чернігівської губерній, які були зараховані в Чорноморське козацьке військо. Згідно з енциклопедичним словником Брокгауза і Ефрона на початку XX століття станиця ставилася до Ейскому відділу Кубанської області. В ній проживало 6586 жителів 936 дворах, були церкви, 2 школи, 39 млинів, 14 торгово-промислових закладів, цегельний завод. Під час Громадянської війни в станиці проживала сім'я великої княгині Ольги Олександрівни і полковника Миколи Олександровича Куликовського, тут народився його молодший син Гурій. В кінці 1919 — на початку 1920 років новоминчане в числі іншого кубанського козацтва масово покинули ряди Добровольчої армії Денікіна з метою увійти до складу Кубанської армії, организовывавшейся Кубанської Радою. У складі загонів Кубанської армії продовжили боротьбу з більшовиками. У 1934-1953 роках Новоминская була центром Новоминского району Голод 1932-1933 років в станиці Новоминской Основна стаття: Голод в СРСР (1932-1933) У 1932-1933 роках населення станиці Новоминской, разом з населенням десятків інших станиць Кубані пережило масовий голод. Точну кількість жертв голоду в станиці Новоминской на даний момент невідомо, однак воно може обчислюватися в кілька тисяч чоловік. Сценарій організації голоду в станиці Новоминской був такий самий як і у всіх інших станицях Кубані. У населення вилучалися абсолютно всі запаси продуктів харчування[6][7], станиця була оточена військами, вхід в станицю і вихід з неї був заборонений. Потрапити в станицю або вийти з неї можна було тільки нелегально.[8] Вся поштова кореспонденція перехоплювалася.

Рецепт сирного пирога.

Нам знадобляться:

2 пачки творога

3 ст.л. манки

3 ст.л. цукру

3 яйця

розпушувач тіста

10 грам ванільного цукру

велика міска

форма для запікання.

Беремо 2 пачки творога та кладимо в глибоку тарілку , сипимо з столові ложки манки та 3 столові ложки цукру, робиваєм туди 3 яйця. сипимо 1 пачку розпушувача тіста та 10 грам ванільного цукру. Перемішуємо до поки суміш не стане однорідною. Потім викладуємо у змажену олією форму для запікання. Запікаємо у духовці розігрітою до 180 градусів 30-4- хвилин.

Я презентує себе.

Мене звати Ксенія. Я народилася 9 вересня 2003 року. Мені 12 років. Я навчаюсь в ліцею "Наукова зміна" у 7-В класі. Мою улюблені прдмети це фізкультура, всесвітня історія, література та хімія. Мені подобаються усі майже жанри кіно. Я обожнюю читати книги. Зараз я читаю книгу Гейл Форман " Якщо я залишусь". Я дуже люблю спілкуватись зі своїми друзями.