חופי העבדים

מסעות העבדים לאמריקה, הובלות העבדים וסידור העבדים בספינות.

Big image

המסעות של העבדים לאמריקה.

חוף העבדים הוא שמו ההיסטורי של אזור במערב אפריקה, לחופי מפרץ בנין. האזור נקרא על שם מוצר הייצוא העיקרי שלו. עבדים שחורים שנשלחו לאיים הקריביים ולארצות הברית המהלך המאה ה16 ועד שלהי המאה ה19. האזורים שמוכים נקראו אף הם על שם מוצרי הייצוא העיקריים שלהם - חוף השנהב, חוף הזהב, וחוף הפלפל אשר יצאו זהב, שנהב, ופלפל בהתאמה. ניתן ליראות מתמונה זו שרוב העבדים הגיעו מחופי המערב של אפריקה. העבדים הגיעו רובם למושבות הדרום. בין 10 ל50 מיליון עבדים הועברו לאמריקה מחופי העבדים. המסע בין אפריקה לאמריקה לקח בין 2 ל4 חודשים.

הובלת העבדים לחופים

בתמונות הללו ניתן לראות עבדים שחורים שמובלים על ידי שבטים שחורים אחרים לספינות ההובלה ולחופי העבדים. ניתן גם לראות שהם שהם הובלו בסבל רב, בדרכים קשות ואפילו ניגמר במוות לפעמים, מי שמנסה לברוח יתעללו בו עד המוות.
Big image

סידור העבדים על ספינות ההובלה לאמריקה

סידור העבדים בספינות היה צפוף ומסורבל. העבדים סבלו מרעב כבד ממחלות קשות ומצמא מאוד כבד. העבדים החלו לפתח מחלות קשות ולפזר אותם אל כל העבדים שעל הספינות. וזה סיכן את כולם. המון עבדים מתו בדרך ממחלות מרעב או מצמא. מסע כזה נימשך בין 2 ל4 חודשים כך בכולם סבלו מאוד על הספינות כולל בעלי הספינה שהיו מאוד קרובים למחלות.