Мій родовід

Сороки Анастасії 7-Г клас

Моє родинне дерево

Моя сімя походить з поєднання двох сімей .З татової сторони Сорока , а з маминої сторони Муха. Сімя Муха складається з родини Вітрогон та Муха.Сімя Сорока з Щербин та Сорок.Предки по маминій та татовій лінії жили на Київщіні.
Я достемено знаю ,що прізвище Сорока і Муха відноситься до поширеного типу слов’янських прізвищ. Такі «пташині» імена були дуже популярні в старовину. До введення на Русі християнства наречення дитини ім’ям, що представляє собою назву тварини або рослини, було дуже поширеною традицією. Це відповідало язичницьким уявленням людини про світ.

родинна історія

Якось дідусь Віктор , по татовій лінії , розповів дуже смішну історію. Ця історія трапилася ще в юності дідуся на Різдвяну ніч , ще тоді коли люди шанували українські звичаї. По традиції у неодружених молодиків на Свят вечір знімали ворота з подвіря і відносили до подвіря дівчат.Коли мій дідусь йшов пізно ввечері то попереду побачив хлопців які несли ворота.Він запропонував свою допомогу і вони разом понесли ці ворта до будинку дівчини.ПІсля чого мій дідусь повертався до дому. Коли він підійшов ,то побачив , що його воріт не було і тільки тоді зрозумів чиї ворота він ніс.Ось така кумедна історія трапилась з моїм дідусем.

Мої родинні місця

Мої предки по татовій та маминій ліній майже усе своє життя прожили на Київщині.
Big image
Big image
Big image

МІй сімейний рецепт

Одним із сімейних рецептів моєї родини є рецепт з приготування Паски.
Інгредієнти

борошно— 400-600 г
молоко — 250 мл
дрожжи — 35 г
сахар — 1 стакан
ванільный цукор
вершкове масло — 125 г
яйца — 4 шт.
сіль
родзинки— 30 г
цукати — 30

Приготування:

Зробіть опару для тіста. Молоко підігрійте до 36 ° C. Розчиніть в молоці пресовані дріжджі і додайте цукор і борошно. Замісити опару, накрийте її рушником і залиште в теплому місці на 30 хв.

Зробіть перший заміс тіста для паски. Розтопити вершкове масло і охолодити його. Яйця розділіть на білки і жовтки. Жовтки збийте з цукром, а білки до щільної піни.

Коли опара збільшиться вдвічі, додайте в неї ванільний цукор, сіль, жовтки з цукром, борошно і білки. Замісити тісто. В кінці додайте розтоплене вершкове масло і вимішуйте тісто до тих пір, поки воно не почне легко відлипати від рук.

Накрийте тісто рушником і залиште в теплому місці на 1:00. Тісто має вирости в два-три рази. Ізюм та цукати для паски замочіть на 5-10 хвилин в теплій воді. Обсушіть їх на паперовому рушнику. Зробіть другий заміс тіста для паски. г

тісто, яке підійшло, додайте родзинки, цукати і ретельно перемішайте, щоб вони розподілилися по всьому тесту. Змастіть форми для випікання маслом і викладіть в них тісто, заповнюючи форми на третину. Поставте форми з тестом в тепле місце на 30 хв.

Коли тісто заповнить практично всю форму, змастіть його зверху збитим жовтком для глянцевого блиску. Прикрасьте традиційну паску виробами з тіста у вигляді троянд і листя. Прикраси з тіста змастіть збитим білком. Поставте паски в духовку і випікайте 40 хвилин при температурі 180 ° C.
Big image

Родинні фото