Hire me!

I really wanna GO2 your team

Таня Абрамова

моє супер стандартне резюме тут

Привіт, команда GO2!

Дуже хочу спробувати потрапити до Вашої команди.


Раніше працювала у банку, останній рік займаюсь власним бізнесом, але наразі шукаю роботу у команді - так цікаві ідеї генерувати та втілювати набагато цікавіше : )


Випадково створила проект по організації бюджетних подорожей thetrip.com.ua. Тепер вчу українців подорожувати частіше і дешевше :) (насправді збиралась робити блог зовсім на іншу тематику. Але тут моя натура вийшла назовні : ))


Давно думала і про те, як можна допомогти українцям відчути дух подорожей, позбавити їх нав’язливої компанії сусідів по автобусу, навчити бачити не тільки застарілі залишки минулого, але й справжнє теперішнє життя міст. Наразі для мене це лише хобі, але чому б не перетворити це у професію? Саме тому ваша вакансія торкнулася душі.


Вище посилання на моє резюме у LinkedIn, а в додатку бажання втілювати цікаві ідеї і вчити людей подорожувати і відчувати :)


З нетерпіння чекаю відповіді від вас!


Трохи про мене

Улюблені танці Lindy Hop. Те, що захопило і не відпускає вже 5 років.

Я завжди подорожувала за музикою. Спочатку це були музичні фести, а тепер танцювальні події. (Якщо Ваш поштовий клієнт не відображає відео нижче, переходьте сюди)

5Five years lindy anniversary
Обожнюю вести людей до змін на краще.
Наразі допомагаю другові зі створенням громадської організації. Вже втілений проект - його лекції для діток про здоровий спосіб життя, далі буде :)
А також організовувати заходи. Скоро відбудеться музичний фестиваль Mood to Swing. Сайту поки немає (до кінця тижня буде готовий), але ось як це виглядатиме (Якщо Ваш поштовий клієнт не відображає відео нижче, переходьте сюди):
mood to swing