מזכר שבועי - כיתה ז'1

מזכר מס' 8, יום ראשון ח' טבת, תשע"ו 20.12.2015

"ולפעמים רק בא לי,
חודש אחד נורמלי.
בין קודש לחול,
בין מחר לאתמול" (ארז ברזוליק)

לפני היציאה לחופשת החנוכה..........

ועם החזרה מהחופשה......

הורים יקרים,

חזרנו מחופשת חנוכה לתקופה ארוכה ואינטנסיבית של למידה, מבחנים ועשייה משמעותית. השיא יהיה בעוד פחות מחודשיים בחלוקת גיליונות ההערכה למחצית הראשונה.


השבוע נעבור בשיעורי חינוך על מבנה עבודת השורשים. בעיקר נתמקד בפרק הראשון העוסק ב"אני" ובחקר השם הפרטי ושם המשפחה. בימים הקרובים נקבל את החוברת שהכנו בבית הספר, החוברת שתלווה אותנו בהכנת העבודה.


ביום חמישי נבחנו התלמידים במתמטיקה וקודם נבחנו בתחומי דעת רבים אחרים. בחטיבה ניתנת האפשרות לגשת לשני מבחנים במועד ב' , כשמטרתם שיפור ציון (למי שקבל מ- 55 ומטה) או השלמה, למי שלא נכח בבית הספר ביום הבחינה (באישור) . תלמידים המעוניינים לגשת למועד ב' מתבקשים להירשם השבוע למבחן במזכירות הראשית (ליד משרדה של אביבה המנהלת). שבוע מועדי ב' יחל ביום ראשון, 27.12.15, כפי שמפורסם בלוח המבחנים התלוי בכתה (ובאתר בי הספר). בהצלחה לכולם!


מבקשת להסב את תשומת לבכם לעניין הרכיבה על אופניים. לצערי נוכחתי במו עיניי שחלק מתלמידי הכיתה רוכבים על האופניים ללא קסדה כנדרש. יתרה מזאת, הם גם מרכיבים את חבריהם באופן לא בטיחותי. מבקשת בכל לשון של בקשה לשוחח עם הילדים על הנושא בבתים. העניין עוד יותר חשוב בימים גשומים אלה.


ומה צפוי לנו....

יום א' 20.12 - המשך ה- book reports באנגלית

יום ג' 22.12 - מבחן במדעים


תודות ל....

ורד גורנלר שהצטרפה לסיור במכון ויצמן.

ועד ההורים שארגן ערב חנוכה כיתתי מופלא ומהנה ולהורים המתנדבים שהצטרפו לערב זה: רוני אמיר, עידית אברהם, איילת מאור, שי אליצור, מיכל בן עמי, זהר גיבר ורן מאיר.

לתלמידי כיתה ט'1 שעזרו בערב הכיתתי (וקבלו תעודת הערכה וארגז סופגניות כאות הערכה).

גיל ורניק שהביאה לתלמידי הכיתה ספינז' טעים וטרי ביום היציאה לחופשה.

בברכת שבוע טוב, דנה ברנקנופף מחנכת כיתה ז'1