מהצלחה לכשלון - כיצד נפלו זמרים

כיצד מגיעים מהפסגה לתחתית

זמרים רבים בתעשיית המוזיקה הצליחו להגיע לפסגה ולהראות את הצד הטוב ביותר שבהם אך אלו שהגיעו לפסגה הצליחו ליפול לתחתית בנקודה כלשהיא בקריירה שלהם.

ריהאנה - Anti

ריהאנה היא אחת הזמרות שעשו את הטעויות הגדולות ביותר שיכולות להיות. לריהאנה היו שלושה סינגלים מוצלחים ביותר ביד (FourFiveSeconds, American Oxygen, Bitch Better Have My Money) ובשניה האחרונה החליטה הזמרת כי האלבום שהכינה אינו טוב מספיק והחליטה שעליה לערוך את כולו ולשנות אותו. ריהאנה שחררה את אלבומה החדש בתאריך ה-28 לינואר 2016 ובשבוע הראשון שלו מכרה אך ורק 460 עותקים.
Anti Rihanna

ליידי גאגא - ARTPOP

ליידי גאגא היא הזמרת הכי מוכרת בתעשיית המוזיקה. גאגא הוציאה בנובמבר 2013 את אלבומה הרביעי ARTPOP. האלבום נשמע כמו אלבום מבטיח ואחוזי ההצלחה שלו היו גבוהים אך ליידי גאגא ומפיקיה נפלו בדרך. נכון, ליידי גאגא הוציאה סינגל ראשון ומבטיח העונה לשם Applause אך חדלה מלהוציא סינגלים נוספים. ליידי גאגא הייתה צריכה להוציא סינגל העונה לשם ״DoWhatUWant״ ואכן צולם לכבודו קליפ אך בשניה האחרונה נגנז הקליפ ממספר סיבות והסינגל יצא ללא קליפ (דבר המקשה על הקידום). גאגא חדלה מלהוציא עוד מספר שירים אשר תוכננו לסינגלים ושחררה קליפ אחד נוסף לשיר G.U.Y. בסופו של דבר, האלבום לא קיבל את הקידום המגיע לו ונחשב לאלבום לא מוצלח במיוחד.
Lady Gaga - Do What U Want Ft. R. Kelly (Official Leak Video #2)

בריטני ספירס - Britney Jean

מי מאיתנו לא מכיר את הזמרת בריטני ספירס? בריטני מוכרת לכולנו עם הליהיטים הכי גדולים; אך מה קורה כאשר זמרת גדולה נופלת ובגדול? הכל התחיל כאשר בריטני שיחררה לעולם את הסינגל הראשון מאלבומה השמיני, בריטני ג׳ין. הסינגל הראשון (Work Bitch) היה מוצלח במיוחד וצבר אהדה רבה. ניתן היה לחשוב כי לאלבום צפויה דרך של הצלחות רבות. בריטני התחילה להזניח את האלבום ואמרה כי היא לא תשקיע בו פרסום רב כמו באלבומים שקדמו לו. בריטני הוציאה רק שני סינגלים לאלבום ובכך חתמה את קידום האלבום. בריטני הודתה בעצמה כי האלבום היה לא מוצלח במיוחד והבטיחה להשתפר באלבום התשיעי.
Britney Spears - Work B**ch