תרגומים צוות אסיה מציג - 11.11

סינמטק הסרטים הסיניים שלנו לכבוד יום הרווקים הסיני

אז מה זה יום הרווקים הסיני?

הכל החל בשנות ה-90, כאשר כמה סטונדטים רווקים החליטו לחגוג ב-11 בנובמבר את עצם רווקותם. הם כינו את היום - "יום הרווקים", כאשר בהדרגה צעירים נוספים במדינה החלו לציין את המועד, כדרך למרוד בלחץ החברתי להיכנס לזוגיות.


לציון המאורע הכנו לכם 18 סרטים סיניים, עם תרגום מקורי שלנו שעולים היום לאתר.

העונה הרטובה

Big picture

תרגום - סמדר

הסרט "העונה הרטובה" זכה בפרס הסרט דובר הסינית המצטיין של אנתוני צ'ן - דרמה רומנטית המתרחשת בעונת המונסון ומתמקדת בקריסת הנישואים של מורה שמתקשה להרות.לינג, היא אשה צעירה ממוצא מלזי. היא נשואה לאיש עסקים סינגפורי. היא מלמדת מנדרינית בבית ספר תיכון בסינגפור, שם המקצוע שלה נחשב בעדיפות נמוכה. גם נישואיה מתפרקים, מכיוון שהיא ובעלה נאבקים להרות ילד כבר שנים, ללא הצלחה. והיא גרה בבית חמה המשותק ומטפלת בו.

אבל, ידידות לא סבירה עם תלמיד תיכון עוזרת לה לאשר מחדש את זהותה כאישה. אך רצונה בסיפוק מתערבב עם האינסטינקטים האימהיים שלה.

איך יתקדמו היחסים ביניהם שלהם?


הסרט מיועד לגילאי 18+

תאווה, זהירות

Big picture

תרגום - אדוה

הסרט הוא מותחן ריגול אירוטי, סרט תקופתי רגיש ויפהפה, עטור פרסים, בבימויו של אנג לי המפורסם. סרט שהופק בתקציב עצום של 15 מיליון דולרים, והרוויח פי חמישה. הסרט נאסר לצפייה בכמה מדינות בשל סצנות עירום חזיתי מלא.

משחק האבנים הסיני - המה ג'ונג, מלווה את כל הסרט כמו גם דימויים של אבנים יקרות. כל השחקנים שיחקו מעולה ובמיוחד של טוני לנג – Tony Leung Chiu Wai, ורבקה טאנג וויי – .Tang Wei


תקציר:

הסרט הוא מותחן ריגול אירוטי, שהתרחש בתקופת מלחמת העולם השנייה. בעיקר בהונג קונג בשנת 1938 ובשנחאי בשנת 1942. בתקופה זו, שבה הן נכבשו על ידי הצבא היפני הקיסרי ונשלטו על ידי ממשלת הבובות בראשות וואנג ג'ינג וויי.

הסרט מתאר קבוצה של סטודנטים סיניים מאוניברסיטת לינגנן המתכננים להתנקש בסוכן מיוחד ומגוייס של ממשלת הבובות. הם מתכננים לפתות אותו למלכודת באמצעות צעירה מושכת. השחקנית הצעירה וחסרת הניסיון המיני, נקלעת לעלילה מורכבת, הכוללת אהבה, פיתוי והתנקשות.


הסרט מיועד לגילאי 19+

אגדת סתיו

Big picture

תרגום - רבקה נ.

סרט סיני שנעשה בהשראת הדרמה הקוריאנית "סיפורי סתו" / "סתיו בליבי". עם מיטב השחקנים כמו השחקנית רוזי זאו (הראשית בדרמה "דייטים במטבח" שעולה בימים אלו לאתרנו) ועם צ'ו קאי הראשי מ"אקדמיה צבאית ארסנל". והדרמה "האגדות". שתיהן גם נמצאות באתרנו. לתפוס סיפור של דרמה שלימה בשעה וארבעים דקות. סרט מרהיב.

תקציר:


כשהיה בן 3, יון שי גרם בטעות לאחותו האמיתית להתחלף עם תינוקת אחרת. 12 שנים לאחר מכן, האמת מתגלה בגלל תאונת דרכים. אן שי האחות איתה גדל, חוזרת למשפחתה הביולוגית בעוד שאחותו האמיתית שין איי חוזרת למשפחתו.

להתאהב כמו כוכב

Big picture

תרגום - שרה

תקציר:

אחרי היכרות אקראית, נפרדים השחקן הטירון סו שינג יו והעוזרת טיאן שין.

לאחר חמש שנים. הם נפגשים שוב כאינדיבידואלים מצליחים.שניהם חולקים רגשות דומים בתחום העבודה ובחייהם האישיים.

עם זאת, בתור איידול, סו שינג יו, אמור לשמור את מערכת היחסים שלהם בסוד, וזהו גם המבחן לאהבתם.

המשאלה האחרונה

Big picture

תרגום - ציפי

סרט נהדר על ידידות נפלאה בין חברים המנסים להגשים את משאלתו האחרונה של חברם הגוסס.

הסרט מצחיק ונוגע ללב כאחד, למרות הנושא העצוב.

סרט זה התבסס על הסרט הדרום קוריאני "הנסיעה האחרונה", שיצא לאקרנים בשנת 2016.

אני יודע, לצחוק על הילד הגוסס זה חטא, אבל הסרט הזה מגשים דברים בלתי אפשריים. צחקתי עד דמעות ובכיתי עד דמעות. זה סיפור מצחיק, נוגע ללב, חכם וטוב.

לדעתי הבמאי והתסריטאי נאם דה ז'ונג הוא סוג של גאון. הסרט הזה אינו קומדיה מטופשת עם הומור נמוך שלא הולם, להיפך, זה סיפור רגשי עמוק על ידידות בנים, אבודים, מוות ויחסים מסובכים בין הורים ובנים.

הדיאלוגים מבריקים, התרחיש מעולה וכל כך מצחיק.


תקציר:

גאו יואן (פנג יו צ'אנג) הוא תלמיד תיכון מופנם שאובחן כחולה בניוון שרירים.

הוא משותק כמעט לחלוטין וקשור לבית חולים. והדברים פשוט מחמירים כשהרופאים אומרים לו שאין לו עוד הרבה זמן לחיות.

למרות שהוריו האוהבים עושים כמיטב יכולתם להישאר לצידו, הוא שמח רק באמת כששני חבריו הטובים השובבים שו האו (דארן וואנג) וג'אנג ג'נג יאנג (ווי דה שון) מגיעים לבקרו.

אך כאשר רופא אומר לגאו יואן כי זמנו באמת נגמר כעת, הוא מתוודה בכנות בפני שני חבריו הטובים ביותר – שהוא לא רוצה למות בתול!

חבריו של גאו יואן מחליטים שהם יעשו את המקסימום, ולא בוחלים בשום אמצעי שיעזור לו להגשים את משאלתו האחרונה.

מה שמתרחש הוא הרפתקה מצחיקה, כאשר השלישייה מנסה לסדר לגאו יואן אישה – ולכתוב פרק ​​אחרון מרתק לידידותם.

גורלו של איש החרב

Big picture

תרגום - סימה

תקציר:

בתקופת שלטונו הסוערת של טאנג שנלונג הגדול, אמן הלחימה שיאה יון ליאו מצווה על ידי אדונו ללוות את הנסיך לי צ'ונג מאו לעיר הבירה – צ'אנג אן.

בהיות יון ליאו וצ'ונג מאו בעמק פנג הואה, הם עדים למתקפה על נסיך הכתר לי צ'ונג ג'ון והנסיכה לי הואה וואן, יון ליאו בא לעזרתם.

האחוזה של משפחת הקיסרית לי עורכת סעודה ויון ליאו מוצא את עצמו בסביבת ניסיונות התנקשות מצד משפחת וו, יון ליאו מאותגר לצאת לקרב קשה מול לו וויי לו, ראש שבט מינג, האם ישרוד?

הם ואנחנו

Big picture

תרגום - לאה

שמחה להציג בפניכם את הסרט הסוחף והמרגש הזה.

בתור מתרגמת וצופה כאחד, זאת הפעם הראשונה שנתקלתי בסרט כל כך עדין שחושף את המציאות בצורה הכי כנה ואמיתית שיש.

סרט מדהים, שחקנים מהשורה הראשונה, ועלילה נוגעת ללב.תקציר:

שני אנשים זרים זה לזו נפגשו ברכבת הנוסעת לביתם בערב ראש השנה.

הגורל שוזר אותם זה לזו והם מתאהבים.

הם מדרבנים אחד את השני לעבוד כדי לקצור עתיד זוהר יותר אך בסופו של דבר המציאות הקשה בה הם חיים גורמת להם להפרד.

עשר שנים אחר כך הם נתקלים זה בזו שוב.

האם הם ינצלו את ההזדמנות לרפא את הפצעים שלא החלימו? האם יוכלו להתאחד שוב?

יותר מעצוב

Big picture

תרגום - לאה, שקד

שמחות להציג בפניכם את הסרט ״יותר מעצוב,״ במהלך התרגום, לא יכולנו שלא להתפעל מהסיפור הייחודי, והמסרים הטמונים בו. הסרט מראה, שמספיק אדם אחד, שעליו תוכל לסמוך בשביל לרוקן את הבדידות להרגיש שלם, וכי גם אנשים שאין ביניהם קשר דם, יכולים להוות משפחה. השחקנים עשו עבודה מדהימה, וג׳ספר, השחקן הראשי, התעלה על עצמו וזכה בפרס "הפנים של אסיה" מטעם פסטיבל הסרטים. מקוות שתסחפו כמונו.


הסרט שבר את שיאי המכירות בטיוואן, בהונג קונג, בסין, בארה"ב, קנדה, אוסטרליה ודרום קוריאה. סך כל המכירות של הסרט הסתכם לסכום של 123,070,854 דולר.


תקציר:

קרים, אישה בעלת אישיות זוהרת יצרה קשר עם קיי.

כחברי כיתה בתיכון הם חולקים את בדידותם זה עם זו וממלאים את הריקנות שבהם זה בזה.

קרים עוברת לגור ביחד עם קיי, הם מתאהבים.

אבל גורל אכזר מופיע וחוצץ ביניהם.

מה יקרה עם אהבתם?

מר גאווה נגד גברת דעה קדומה

Big picture

תרגום - יעל, שני אד.

קומדיה זורמת וקורעת מצחוק!

עם השחקנים האהובים מהסדרות אהבה נצחית ופריחת האפרסק. אנחנו חייבות להגיד שנהנינו מכל דקה של תרגום ועבודה על הסרט המצחיק ברמות אחרות הזה! מאחלות צפייה מהנה ומבטיחות לכם שעה וחצי של כיף קליל, זורם ורומנטי.


תקציר:

לגורל יש דרך משלו לסדר אהבה לבלוגרית טאנג נאנן.

טאנג היא יוצרת בעלת השראה ודמיון מפותח שלרוב האנשים קשה להבין. היא מקווה להצליח בגדול וחולמת על כך בהקיץ כל הזמן.

יום אחד היא הורסת בטעות את הצעת הנישואים המושקעת של ז'ו הו לבת זוגו המושלמת.

בצירוף מקרים אומלל הם נאלצים לגור באותו בית ביחד עם הגאווה והדעה הקדומה של שניהם.

שיאו ג'יאנג'ון, חברו הטוב של ז'ו הו מתאהב בטאנג נאנן ממבט ראשון ומתחיל לחזר אחריה בעקביות.

במקום לעזור לטאנג נאנן, ז'ו הו מחרחר מריבות וכך סיפור האהבה שלהם מתחיל.

זה לא מה שציפיתי

Big picture

תרגום - קרן

קומדיה רומנטית מצחיקה וקלילה שבמרכזה מנכ"ל בררן ושפית מוכשרת. אם זה נשמע לכם מוכר, זה לא מקרי. הסרט שמבוסס על רומן, זכה לעיבוד גם בדרמה "דייטים במטבח" שנמצאת באתרנו. הסרט מושך מבחינה ויזואלית, ההנאה מובטחת.תקציר:

גו שנגנאן היא שפית צעירה שעובדת במלון. יום אחד, היא פוגשת את לו ג'ין, מנכ"ל עשיר ובררן, שמגיע לרכוש את המלון שבו היא עובדת. לאחר סדרת תקריות, הם מתקרבים זה לזה בגלל אהבתם לאוכל אך האישיות שלהם מתנגשת בגדול.

חיוך מפתה

Big picture

תרגום - הילה

קרה לכם פעם שהכרתם מישהו דרך המחשב? את? אתה? אז, הסרט הזה לגמרי מדבר אליכם, וגם

אם לא, רוצים לדעת מה זה אומר?


רומנטיקה מתוקה, תפאורה מרהיבה, מלא משחקי מחשב ושחקן חתיך❤

*השחקן הראשי משחק גם בסרט "הם ואנחנו" שגם יצא היום*תקציר:

מהו הדבר שגורם לגבר להתאהב באישה ממבט ראשון? מראה חיצוני? עושר? הילה סביבה? לא?
נסיך הקמפוס שיאו נאי, מומחה למשחקי מחשב במקום הראשון בניצחונות מפוארים מתאהב בביי ווי ווי, לא בגלל יופיה יוצא הדופן, אלא בגלל אצבעותיה הדקות והדקיקות שעפות על המקלדת ובגלל אופיה הרגוע! מביך, לא?
אבל מה שהוא לא יודע, זה, שהיא נמצאת ממש בקרבת מקום.
מה הוא יעשה כדי לכבוש את ליבה, ואיך הרומנטיקה הזו תתפתח?

מולאן

Big picture

תרגום - שרי

כולנו מכירים את הסיפור של מולאן הענייה שלמדה אומנויות לחימה, ועבדה בכל מיני עבודות כדי לעזור למשפחתה, בתהפוכות הגורל היא מתחפשת לגבר כדי להצטרף לצבא במקום אביה הזקן, בזמן שפולשים לממלכה שלה, והיא יוצאת למלחמה עקובה מדם.

הסיפור הזה מאפשר לנו לראות בגרסה חדשה ומשופרת על חייה של מולאן הצעירה ומספר על הערכים הנרכשים של התמודדות עם מצבי כאוס ומלחמה, חברות ושיתוף, אסטרטגיה ולחימה צד לצד.

הסרט נמצא כבר מעל לחודשיים במקום הראשון בפופולריות הצפייה של הערוץ הסיני IQIY.


תקציר:


הואה מולאן היא גירסה חדשה ומשופרת על סיפורה של מולאן הצעירה, הענייה, מהכפר, שלמדה אומנויות לחימה, ועזרה לאביה ואחיה בכל עבודה שרק יכלה.
כשהפולשים מרוראן פלשו לשושלת וויי הצפונית, הקיסר תובה תאו מחליט לצאת למלחמה ומגייס מכל בית אנשים כשירים להילחם, כמובן גברים.
הואה מולאן מתחפשת לגבר ומצטרפת לצבא במקומו של אביה. למרות החסרונות הפיזיים שלה, מולאן מצליחה לעמוד באתגרים שעומדים בפניה, ובסופו של דבר זכתה לכבוד של הגנרל לי רונג.
אבל, לראות את חבריה גוססים בשדה הקרב מצלק את מולאן, מה שמקשה על החלטתה לסיים את המלחמה.

כשהמלחמה הגיעה לקיפאון, מולאן, ברגע נועז אך מבריק, מגישה אסטרטגיה גאונית שהובילה את כוחותיה לניצחון. לבסוף, מולאן ולי רונג איגפו את האויב משני הצדדים, ומחצו אותו בבת אחת.

התאהבתי בילד הרע

Big picture

תרגום - סמדר

הסרט הינו רימייק לסרט היפני "השד השחור והנסיך הלבן"


תקציר:


לין לו שאן, נערה מהמעמד הנמוך, שבני משפחתה האמידים לעגו לה בעיר ההולדת שלה, נרשמת לאקדמיה הטובה בעולם. כדי לשנות עצמה ואת האופי המופנם שלה.

באופן לא צפוי, ברגע שהיא מגיעה לאקדמיה, היא מתגרה בבחור היהיר, לונג שאו צ'אן. לונג שאו צ'אן פוקד על לין לו שאן לציית לו. מאותו יום ואילך, לין לו שאן, שעברה מהפך, פוגשת את דואן מו האלגנטי ומתרגשת מהיכולת להתרועע איתו, תוך שהיא מתנגדת לתחבולותיו, למרות שלונג שאו צ'אן מתייחס אליה כאל משרתת.

אף על פי שלבה של לין לו שאן רוטט בגלל יחסו העדין של דואן מו, בסופו של דבר היא מבינה שלבה מתרגש ממעשיו הלבביים של לונג שאו צ'אן.

לחיות באמת

Big picture

תרגום - בתאל

בחייו האמיתיים השחקן וואנג ייבו התבקש לבחור מבין שלושת התחביבים העיקריים שלו את התחביב שהוא לא יכול לחיות מבלי לעשות אותו: "ריקוד, סקייטבורד או מירוצי אופנועים" – ייבו בחר בריקוד..תקציר:

לין ג'ין (וואנג ייבו) הוא בחור צעיר שרק רוצה לרקוד ו'לחיות' את נעוריו, אך נתקל בקשיים.

אביו מנהל מסעדה ומצפה מבנו ללמוד איך לבשל ולא לבזבז את זמנו בריקודים שלטענתו חסרי משמעות, והחברים סביבו לועגים לו שהוא מעתיק צעדים מרקדנים אחרים. (בריקודי רחוב המקוריות היא העיקר)

שיאו זי היא דמות וירטואלית שמגיעה מהפלאפון של לין ג'ין, היא מתכוונת לעזור לו להגשים את חלומו בתמורה ל-3 תנאים.

לין ג'ין בהחלט לא מתכוון לוותר, הוא נרשם לתחרות ריקודי רחוב בטוקיו ונותן את כולו ליצירה מקורית.

ימים טובים יותר

Big picture

תרגום - שקד

אי פעם נתקלתם בבריונות? הרגשתם פעם שאין מי שיגן עליכם? האם הכל באמת כפי שהוא נראה?

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את הסרט ״ימים טובים יותר.״ במהלך תרגומו, חוויתי שלל רגשות מעורבים, וביניהם: כעס, שמחה, בכי, תסכול...ואני כל כך שמחה שניתנת לכם ההזדמנות לצפות בו :)

אז מה יש בו ? 😉

סיפור מעניין ומרתק, נושאים וביקורות חברתיות, קאסט מדהים ומוכשר, שחקן ראשי חתיך, פסקול מדהים, תצלומים מרהיבים שגרמו לי לרצות לטוס לסין, סיפור אהבה מרגש ונוגע ללב...

אם אתם מחפשים, סרט שיסחוף אתכם, ויגרום לכם להתנתק מהעולם למשך שעתיים ו-18 דקות, זה בדיוק הסרט בשבילכם. אני בטוחה שבדיוק כמוני, גם אתם תחוו שלל רגשות במהלכו, ותצאו עם שאלות רבות.

רוצו לצפות, לא תתחרטו.

הסרט זכה במגוון פרסים רבים. וביניהם: התסריט הטוב ביותר, השחקנים הראשיים הטובים ביותר, פרס הצילומים על התצלומים עוצרי הנשימה, פרס הסרט המומלץ והמועדף, וגם הפרס לשיר הטוב ביותר.תקציר:

הסרט נסוב סביב ילדה שמציקים לה בבית הספר ומערכת היחסים שלה עם ילד רחוב קשוח, איתו היא מעורבת ברצח ילדה מתבגרת.

ניאן, נערה בעלת חלומות, שמנסה ללמוד למבחן הכניסה לאוניברסיטה, אך עוברת התעללות מצד חברותיה לכיתה.

באי, הוא נער קשוח שעולמו הוא הרחוב, שנשבע להגן ולעזור לה.

מפגש בשעת לילה מפגיש בין נערת התיכון לנער הרחוב ומחבר אותם. כאשר האויבת של ניאן מביה"ס נמצאת מתה, ניאן ובאי הופכים לחשודים.

הסרט מגולל את סיפורם מול המציאות המנוכרת. והחיפוש אחר ימים טובים יותר.


הסרט כולל קטעי אלימות

טיול הלוך ושוב לאהבה

Big picture

תרגום - ליאורה

לסרט שני חלקים.תקציר:

לו פאנג ושיאו צ'אן הם שני סטודנטים באוניברסיטה שמתאהבים בטירוף. כאשר המשפחות שלהם מגלות זאת הן מתנגדות לזה, ומנסות להפריד ביניהם.

אביו של לו פאנג שולח אותו להונג קונג ואילו שיאו צ'אן נשאר באוניברסיטה ומתמודד עם הדעות הקדומות והבידוד בגלל נטייתו המינית.

לאחר מספר שנים השניים נפגשים שוב, אך הפעם כבוס ועובד. הם מגלים כי הם עדיין מלאי רגשות אחד לשני והופכים לאוהבים.

במהרה האושר מתחמק מהם שוב ומערכת היחסים ביניהם הופכת אפלה…
הסרט מיועד לצפייה מגיל 18+ עקב סצינות של אלימות מינית

משוגעים

Big picture

תרגום - בת אל

תקציר:

הסיפור מספר על גאון תמהוני, ילדה אימפולסיבית וחבריהם לכיתה בעלי אישיות משתנה.

הואנג ג'יאן הוא גאון בתחום המדע והטכנולוגיה.

סו זי קונג הוא דור שני, עשיר, עם מראה טוב, התנהלות טובה וציונים טובים.

כדי לקבל סיכוי להיות מגיוס על ידי פרופסור מפורסם בפיזיקה יישומית ב- MIT, השניים הופכים למתחרים רציניים.

על מנת לספק את אחת הדרישות, הואנג ג'יאן מצטרף לארגון בו הוא נתקל בג'ו ג'ו, כתבת טירונית ששומרת על זהותה בסתר בתקווה לזכות בסיפור גדול.

העד

Big picture

תרגום - מיכל א.

סרט מתח משובח עם כל מה שצריך שיהיה בו: חוטף נשים סדרתי, גיבורה עיוורת' שוטרת לשעבר (השחקנית יאנג מי) בלש חכם ואנושי (השחקן וואנג ג'ינגצ'ון) ועֵד מקסים בדמותו של בחור צעיר, משעשע וחתיך (השחקן-זמר לו-האן).

עלילה סוחפת מההתחלה ועד לסוף, בימוי מצויין של הבמאי הקוריאני אן סאנג-הון. הסרט הוא רימייק של סרט קוריאני משנת 2011 בשם "עיוורת", שבויים ע"י אותו במאי.

ואם כל זה לא מספיק - חכו לשיר הסיום של הסרט!!תקציר:

לו שיאו שינג היא שוטרת טירונית.

לילה אחד היא נוטשת את תפקידה כדי למצוא את אחיה, זמר שאפתן, ולהחזירו הביתה לאחר עוד אירוע של התמרדות. כשהם רבים במכונית, שיאו שינג מאבדת שליטה על הרכב ומתנגשת במשאית. כתוצאה מהתאונה, אחיה נפטר והיא נותרה עיוורת.

שלוש שנים מאוחר יותר, שיאו שינג חיה את חייה כאישה עיוורת. בתוך שורה של היעלמויות של נשים בעיר, היא מנסה, ללא הצלחה, לשכנע בכיר לשעבר באקדמיה לשוטרים לתת לה הזדמנות נוספת להיות שוטרת. מבולבלת ולא מצליחה להשלים עם הדחייה ועם מות אחיה לפני שלוש שנים, שיאו שינג מתמודדת עם חוויה מוזרה כשהיא קוראת למונית…וכאן המתח רק מתחיל.